You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, March 3rd 2015, 9:35am

Karakter ismi ( mod rica ediyorum bir ilgilenirmisin)

yeni kulanacağım ismi yan char açarak verdim. sonra unutma tomarı alarak bu ismi kulanmak istedim. haliyle yan charı sildim ismin boşta olaması lazım ama bu ismi yazarken banah ata veriyor mod rica ediyorum o ismi bir şekilde ayarlamınızı istiyorum . ismi veremediğim içinde oyunada giremiyorum.

2

Tuesday, March 3rd 2015, 9:46am

Selamlar muhtemelen ismi yazarken uygun olmayan karakterler kullanıyorsunuz, tekrardan harf kurallarına uygun olarak deneyiniz.Sorun çözülmez ise konu ile alakalı bir destek bileti oluşturabilirsiniz.
İyi Forumlar.

3

Tuesday, March 3rd 2015, 10:00am

oyundaysan sana özelden kullanmaya calıstıgım ısmı sölıcem saten yanchara bu ısmı verdım yab charı sıldım ısmı bosa cıkarmak ıcın ama bu sefer kullanılmıyor yanı ısımde problem olsaydı yan charada veremezdım

4

Monday, March 9th 2015, 1:45pm

bu yazdığın gibi yazıyorsan nick ini olmaması mümkün. İngilizce harf kullan, arada boşluk bırakma, noktalama işareti olmasın. en az 4 en fazla 13 harf olsun. kolay gelsin :)

Rate this thread