You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Friday, March 27th 2015, 11:20am

güzele benziyor 1 ay deneme verilmesi iyi olmuş inşallah yaz b aşıda 1 ay verirlerde tatilde tam anlamıyla deneme fırsatını buluruz
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

22

Friday, March 27th 2015, 12:57pm

Hinsa

Intermediate

• "Hinsa" started this thread

Occupation: Yazar

• Send private message

güzele benziyor 1 ay deneme verilmesi iyi olmuş inşallah yaz b aşıda 1 ay verirlerde tatilde tam anlamıyla deneme fırsatını buluruz

Umarım :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

23

Saturday, April 4th 2015, 5:03pm

Bugün server'a bir bakmak için girdim online 5 kişi vardı. Novograd'da eskisi gibi postacı önü yığılma olmamış ya herkes astralde yada kimse oynamıyor.

24

Saturday, April 4th 2015, 9:47pm

Bugün server'a bir bakmak için girdim online 5 kişi vardı. Novograd'da eskisi gibi postacı önü yığılma olmamış ya herkes astralde yada kimse oynamıyor
Çoğu kişi meşkul oluyor Afk kalmıyor Novada birde sen sakin olduğu bi saat girmişsindir

25

Sunday, April 5th 2015, 11:00am

Hinsa

Intermediate

• Send private message

P2P'de afk kalma lüksü şuan çok az oyuncuda var, insanlar durmadan sektör 2 ve 3 arasında gidip geliyor . İtemleri efsunlamak için sikke toplanması gerekiyor ve bunu da farm yoluyla yapıyorlar . Anormal sektör de cabası . Şuan Avarice birliği içinde en fazla 4-5 afk görebiliyorum . Geri kalanı , astral ada , anormal sektör , mozele vb. şekilde dağılmış durumdalar .
Yakında p2p sunucuda ki raidlerimizden görüntüleri sizinle paylaşmayı düşünüyorum .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

26

Sunday, April 5th 2015, 3:52pm

Aynen raidinizden görüntü iyi olurdu. Çünkü değer mi bilemiyorum sıfırdan başlamak o kadar lvl kasmak sıfırdan item dizmek çok emek isteyen bir iş bu kadar uğraşıp birde sunucu kapanırsa felaket olur. Yönetiminde ilgilenmesi lazım eğer böle yürümüyorsa bu server'ı PvP server'ına felan dönüştürmeleri gerekli çünkü itemini dizmiş az çok taşını bineğini almış, buna tonlarca zaman ve para harcamış birinin bu server'a geçmesi için adil savaş şartları yetmez.

Bir kolaylık yapması lazım yönetimin ya server'ı direk Pvp ağırlıklı yaparlar en azından insanlar astral ile uğraşmaz itemlerini pvpler sayesinde felan alır yada ne bileyim mesela çarları aktarmasalarda bitmiş görevleri aktarırlar yeniden dungeonları yapmak bile bir dert üstüne bide Allods'un bitmek tükenmek bilmiyen haritaları görevleri, bu serverda oynacak insanlar zaten F2P dan gelen oyuncular olur. Onlarda bu oyuna bir emek harcamış insanlar emeklerinin hepsini bir kenrara atıp öylece geçmezler.

27

Sunday, April 12th 2015, 4:56pm

Aynen raidinizden görüntü iyi olurdu. Çünkü değer mi bilemiyorum sıfırdan başlamak o kadar lvl kasmak sıfırdan item dizmek çok emek isteyen bir iş bu kadar uğraşıp birde sunucu kapanırsa felaket olur. Yönetiminde ilgilenmesi lazım eğer böle yürümüyorsa bu server'ı PvP server'ına felan dönüştürmeleri gerekli çünkü itemini dizmiş az çok taşını bineğini almış, buna tonlarca zaman ve para harcamış birinin bu server'a geçmesi için adil savaş şartları yetmez.

Bir kolaylık yapması lazım yönetimin ya server'ı direk Pvp ağırlıklı yaparlar en azından insanlar astral ile uğraşmaz itemlerini pvpler sayesinde felan alır yada ne bileyim mesela çarları aktarmasalarda bitmiş görevleri aktarırlar yeniden dungeonları yapmak bile bir dert üstüne bide Allods'un bitmek tükenmek bilmiyen haritaları görevleri, bu serverda oynacak insanlar zaten F2P dan gelen oyuncular olur. Onlarda bu oyuna bir emek harcamış insanlar emeklerinin hepsini bir kenrara atıp öylece geçmezler.
Dungeon Yapmak Görev yapmak zaten oyunun bir parçası değilmi :) onları yapmak için oynuyoruz zaten sen bence ön yargılarından kurtul başla hazır bedavayken beğenmessen bırakırısn ;)

28

Thursday, April 16th 2015, 7:18pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Fikirleri yönetime iletmek gerek , tabii mantıklı olmasıda gerekiyor .

29

Saturday, April 18th 2015, 2:58pm

Yukarıda yönetimin bir şeyler yapması gerektiğini yazmışlar. Oyuna başlayalı 3 gün oldu ve 48 lvl'im yönetim kasılma yönünden çok isabetli kararlar almış ve kasılmayı seviye atlamayı kolaylaştırmış. Görevler aynı olmasına rağmen çok daha hızlı kasıldım ben bile anlamadım ne ara 48 olduğumu bu gün yarın astralde item diziyor olurum.

Server'ın tek eksiği oyuncu herkesi bekleriz.

30

Saturday, April 18th 2015, 3:37pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Yukarıda yönetimin bir şeyler yapması gerektiğini yazmışlar. Oyuna başlayalı 3 gün oldu ve 48 lvl'im yönetim kasılma yönünden çok isabetli kararlar almış ve kasılmayı seviye atlamayı kolaylaştırmış. Görevler aynı olmasına rağmen çok daha hızlı kasıldım ben bile anlamadım ne ara 48 olduğumu bu gün yarın astralde item diziyor olurum.

Server'ın tek eksiği oyuncu herkesi bekleriz.
Görüşlerinizin tümüne katılıyorum . Oyuncu sayısını daha da arttırdıkça daha zevkli bir oyun deneyimine sahip olacağız .

Ayrıca bu konuyu açtıktan sonra 8 Türk oyuncunun aramıza katıldığını da belirtmek isterim .

31

Wednesday, May 6th 2015, 10:26am

Peki hangi tarafta başlamak daha avantajlı olur sizce ? (oyuncu sayısı,türk sayısı yada birlikler bakımından)
“When you play the game of thrones, you win or you die.” – Cersei Lannister

Mesh

32

Wednesday, May 6th 2015, 5:16pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Peki hangi tarafta başlamak daha avantajlı olur sizce ? (oyuncu sayısı,türk sayısı yada birlikler bakımından)
Bilgimiz dışında olduğunu düşünmez isek imparatorluk tarafında pek türk oyuncu yok . Fakat türk oyuncu olmaması 'oyuncu olmaması' anlamına gelmiyor .
İttifak tarafında toplam 14 adet türk var fakat düzenli girenler 8-9 tane .
İmparatorlukta 1 tane büyük birlik varken, İttifakta 2 tane büyük birlik var . Biz türkler, ittifakta Avarice birliğindeyiz şuan .

33

Monday, May 11th 2015, 1:24pm

P2P suncusu ile ilgili sorular

Öncelikle p2p sunucusunda online kişi sayısı nedir online oyuncular bunun hakkında biraz bilgi verebilirmi ? Ve karmola,titan gibi savaş binekleri varmı?

34

Monday, May 11th 2015, 4:08pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Smuggler Paradise sunucusu, savaş bineği gibi oyun dengesini bozan unsurlardan soyutlanmış durumda . Aktif oyuncu sayısıyla ilgili bir konu tasarlıyorum , şuan ki verilerimi size özel mesaj yolu ile ilettim .
Oyun içinde Avarice ittifakında saat ve etkinliklere göre değişmek ile beraber en az 10, tepe 30 civarında kişi aktif oluyor . En az Avarice kadar büyük bir Void birliği söz konusu . Ayrıca İmparatorluk tarafında buna benzer büyük birlikler var .

35

Wednesday, May 20th 2015, 7:15pm

HELLORD12

Beginner

Occupation: Basketbol Hayranı

• Send private message

Smugler Paradise

Daha önceki konumdan smugler paradise a abone olucağımı sölemiştim yaz sezonu başladı okulum haftaya bitiyor paralı serverda oynayan kişiler ordaki kişi sayısını,oradaki etkinlikler,astrale çıkma durumunu felan anlatırsanız sevnirim dediğim gibi okullar bittiği gibi söylediklerinize göre aboneli servere geçiceğim... iyi oyunlar
edit:Eski allodsda mail.ru da bağlı olan bi hesabım var 55 lwl o hesabı nasıl getirebilirim geriye e postası felan bende kullanıcı adını ve şifresini tam olarak hatırlamıyorum ama maile bildirim atma hesap sorgulatma gibi birşey varsa mail bnde zaten o hesabı alırsam ilk dedğimi es geçicem 55 lwllik hesapta oynıyıcağım hesabın bütün bilgilerini hatırlıyorum item durumundan taş durumuna düzeyden binek durumuna o şekilde sorarsanız biliyorum hepsini. kurtarabilrseniz sevinirim
FateZero-İMPARATORLUK

This post has been edited 1 times, last edit by "HELLORD12" (May 20th 2015, 7:21pm)

36

Friday, May 22nd 2015, 12:17am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Daha önceki konumdan smugler paradise a abone olucağımı sölemiştim yaz sezonu başladı okulum haftaya bitiyor paralı serverda oynayan kişiler ordaki kişi sayısını,oradaki etkinlikler,astrale çıkma durumunu felan anlatırsanız sevnirim dediğim gibi okullar bittiği gibi söylediklerinize göre aboneli servere geçiceğim... iyi oyunlar
edit:Eski allodsda mail.ru da bağlı olan bi hesabım var 55 lwl o hesabı nasıl getirebilirim geriye e postası felan bende kullanıcı adını ve şifresini tam olarak hatırlamıyorum ama maile bildirim atma hesap sorgulatma gibi birşey varsa mail bnde zaten o hesabı alırsam ilk dedğimi es geçicem 55 lwllik hesapta oynıyıcağım hesabın bütün bilgilerini hatırlıyorum item durumundan taş durumuna düzeyden binek durumuna o şekilde sorarsanız biliyorum hepsini. kurtarabilrseniz sevinirim
Merhaba
Smugglers Paradise sunucusu hakkında bir çok konu açılmış durumda konu açmadan önce arama motorunu kullanın lütfen.

Hesanızı taşıma ve geri alma konusunda gerekli bilgilerinizle beraber destek sistemine bildirim yapmak zorundasınız.
Gerekli linkler eklendi konu ilgili bölüme taşındı.
.

37

Monday, May 25th 2015, 4:57am

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Bu hata sonu güzel bir metin eşliğinde, bu konu açılmadan önceki sunucu ile şimdiki sunucuyu karşılaştıran, türkler arasında ki ilişkiyi açığa çıkaran, günlük yaptığımız işleri ve aktif sürelerimizi paylaşan, oyuncu sayısı ile ilgili bilgi veren bir konu açacağım arkadaşlar :)

38

Wednesday, May 27th 2015, 6:45pm

p2p oyuncularından forumda olanlardan birisi mesaj atabilir mi ?

39

Wednesday, May 27th 2015, 9:01pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

YARIM SAATTİR OYUNDAYIM 1 ALLAHIN KULUNU GÖRMEDİM NİYE ACABA .. YENI BASLADIM.
Konu ilgili bölüme taşındı konu açmadan önce arama motorunu kullanın lütfen.
.

40

Thursday, May 28th 2015, 2:27pm

Paralı server

Paralı serverda şuan aktif oynayan varsa pm atabilirmi imparatorluk (DazzY)

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (May 28th 2015, 2:32pm)

Rate this thread