You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

81

Saturday, July 4th 2015, 10:39pm

Hinsa

Intermediate

• "Hinsa" started this thread

Occupation: Yazar

• Send private message

Herhangi bir sunucudan , yani Eski türk sunucusu , eski yabancı sunucular , güncel rus sunucusu ve güncel f2p sunucusu ; bu sunucularda ki herhangi bir hesabınızı Smugglers Paradise sunucusuna aktaramazsınız .
Fakat içinde kristal olan hesabınızı, birleşen sunuculardan birinden , yani eski türk sunucusu gibi birleşen sunuculardan ; şuan ki f2p sunucuya aktarıp , elinizde mevcut olan kristaller ile oyun süresi alabilirsiniz .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

82

Saturday, July 11th 2015, 1:43am

ogungaus

Beginner

• Send private message

Bilgilendirmeler icin tesekkurler suanda evimde internet ile ilgili sorun vsr sorunu cozer cozmez p2p ye baslamayi dusunuyorum

Bu arada yonetim artik yeni acilan hesaplara p2p serverinda en azindan 24 saatlik deneme suresi vermeli burda hinsayi yormanin alemi yok :)
P2P

83

Saturday, July 11th 2015, 2:00am

Occupation: Tanking

• Send private message

peki kristsl cekip abonelik yaptigimda f2p de kastigim 65 level hesabim mi aktarilacak yoksa sifirdn mi baslayacagim
Level kasmak çok vakit almıyor.Öncelikle moblar d5 ve taşlar olmadığı için güçsüzleştirilmiş snrm görevleri ve sistemi bilen bir kişi çok seri bir şekilde level alabilir.Özellikle kader işareti kullanmadan 40 olursan ondan sonrası 60 lvle kadar belki 2 gün 60 dan 65 e atlaman da belki 2 saatini alır.Keyifli forumlar.

84

Saturday, July 11th 2015, 12:15pm

Yeniden başlamak istiyorum

Selamlar.Oyunu 3-4 yıl önce reenkarnasyon görevlerinde bırakmıştım yani level sınırı 50 miydi 55 miydi tam hatırlamıyorum her neyse şimdi oyuna yeniden başlasam mı diye düşünüyorum da yeni ödemeli server filan gelmiş sanırım ne yapmalıyım bi fikir verebilecek var mı büyücüm o kadar sağlam değildi astral yapmamıştım filan öyleydi ve de son bi şey daha oyuna aylık ne kadar verirsem keyif alırım gerçek anlamda.

85

Saturday, July 11th 2015, 3:05pm

Selamlar.Oyunu 3-4 yıl önce reenkarnasyon görevlerinde bırakmıştım yani level sınırı 50 miydi 55 miydi tam hatırlamıyorum her neyse şimdi oyuna yeniden başlasam mı diye düşünüyorum da yeni ödemeli server filan gelmiş sanırım ne yapmalıyım bi fikir verebilecek var mı büyücüm o kadar sağlam değildi astral yapmamıştım filan öyleydi ve de son bi şey daha oyuna aylık ne kadar verirsem keyif alırım gerçek anlamda.
selam p2p sunucusu ittifak anka birliginde senide aramizda görmek isteriz . bircok oyuncu eskiden oynayip geri dönenlerden . zamanla eski formunu yakalarsın . ücret zaten keyfini karsilayacak düzeyde basta bir denemeni zamanla bir noktaya ulastiginda masraf ve yükün cok azaldigini ve sadece keyif icin oynadigini fark edeceksin . ;)

86

Saturday, July 11th 2015, 6:56pm

Bu sunucuda cidden zevk alıcağını düşünüyorum çünküburda herkez eşit sadece emekle biryerlere gelebiliyorsun. Ve aylık ücretide çok cüzi bir rakam. Biz çok memnunuz bu sunucudan senide aramıza bekleriz :) İmparatorluk : KenanReiz

87

Saturday, July 11th 2015, 7:56pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Aramızda oyunda belli yere gelmiş insanlar olduğu kadar , yıllar önce oyunu bırakmış ; astrale nasıl çıkılır bilmeyen insanlar dahi var . Zamanla hepsi nasıl astral giderler , nasıl altın kazanırlar , nasıl zindan yaparlar hepsini öğrendiler .
Oyunda çok değişiklik oldu fakat aramızda hızla uyum sağladı yeni gelen arkadaşlar .
Sizi de aramızda en kısa sürede görmek isteriz :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

88

Tuesday, July 28th 2015, 5:52pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

P2P Sunucu ve Avantajları konusu , tüm içeriği ve görselliği ile güncellenerek yayına alınmıştır .

89

Tuesday, July 28th 2015, 10:59pm

arkadaşlar serverin doluluk oranı nasıl ilk p2p çıktığında karakter açıp kasmıştım fakat server çok boş olduğu için devam etmemiştim şuan nasıl bi bilgi verebilirmisiniz gerçi p2p forumuna bakıncapek ödeme yapıp oynayasımda gelmiyor forumda bile hareketlilik yok allods ilk çıktığında oynuordum bu oundan aldığım zevki başka oyunlarda bulamadım ama f2p de ki adeletsizlikler yüzündenbırakmakzorunda kaldım p2p çıktığında çok sevinmiştim son lvl kadar kasmıştım dünya gözünde gelince baktım bomboş astrale çıkmak içinadam bulunmuyordu şimdide öylemi

This post has been edited 1 times, last edit by "burbu" (Jul 28th 2015, 11:04pm)

90

Wednesday, July 29th 2015, 10:04am

Hinsa

Intermediate

• Send private message

arkadaşlar serverin doluluk oranı nasıl ilk p2p çıktığında karakter açıp kasmıştım fakat server çok boş olduğu için devam etmemiştim şuan nasıl bi bilgi verebilirmisiniz gerçi p2p forumuna bakıncapek ödeme yapıp oynayasımda gelmiyor forumda bile hareketlilik yok allods ilk çıktığında oynuordum bu oundan aldığım zevki başka oyunlarda bulamadım ama f2p de ki adeletsizlikler yüzündenbırakmakzorunda kaldım p2p çıktığında çok sevinmiştim son lvl kadar kasmıştım dünya gözünde gelince baktım bomboş astrale çıkmak içinadam bulunmuyordu şimdide öylemi

İmparatorluk tarafında onlarca online oyuncusu olan bir birlik ve ittifak tarafında yine bi o kadar aktif oyuncusu olan Anka var :)

Pişman olacağını düşündüğüm bir konu yok , hergün düzenli astral , eter , sikke , farm yapıyoruz , haftasonu raidlerimiz var herşey hoş güzel :)

Ama illaki birşeyler görmek istiyorsan , gelecek haftanın ortasına kadar raidlerimizden oluşan bir videoyu foruma sunacağım , beklemede kal :)

This post has been edited 2 times, last edit by "Hinsa" (Aug 24th 2015, 5:48am)

91

Friday, July 31st 2015, 7:18pm

İmparatorluk tarafında onlarca online oyuncusu olan bir birlik ve ittifak tarafında yine bi o kadar aktif oyuncusu olan Anka var :)

Pişman olacağını düşündüğüm bir konu yok , hergün düzenli astral , eter , sikke , farm yapıyoruz , haftasonu raidlerimiz var herşey hoş güzel :)

Ama illaki birşeyler görmek istiyorsan , gelecek haftanın ortasına kadar raidlerimizden oluşan bir videoyu foruma sunacağım , beklemede kal :)
Hinjaya destek veriyorum.Şuan oyuncu sayısıyla ilgili pek bir sıkıntımız yok her 2 tarafdada online sayısı eşit denebilir.Etkinlikleri ve raidleri rahatlıkla yapıyoruz.

92

Friday, October 2nd 2015, 8:12am

Oyun zevk Veriyormu?

eski oyuncuyum ve size bi kaç sorum olucak
*Yabancıların geldiğini bilerek taş seviyeleri uçuşta bu ücretli sunucuda türk oranı nasıl
*yeniden başlayan eski ama tecrübeli biri iş yaparmı
*ittifak ücretsiz sunucu birlikleri alırmı benim gibi birini

93

Friday, October 2nd 2015, 8:23am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

eski oyuncuyum ve size bi kaç sorum olucak
*Yabancıların geldiğini bilerek taş seviyeleri uçuşta bu ücretli sunucuda türk oranı nasıl
*yeniden başlayan eski ama tecrübeli biri iş yaparmı
*ittifak ücretsiz sunucu birlikleri alırmı benim gibi birini
Konu ilgili bölüme taşındı.Konu açmadan önce arama motorunu kullanın.
.

94

Friday, October 9th 2015, 1:55pm

Occupation: Student

• Send private message

Ağzına sağlık. Çok güzel yazmışsın.
Name & Server : Nightwish - Smugglers Paradise

Side : League / İttifak

Level & Job : 65 - Wizard

Guild : Avarice

Rank : Senior Officer / Memur

95

Wednesday, November 4th 2015, 4:03pm

sa bylr bişi sorcom sadece,bir arkadaşım demişti smugler paradiseye ayda 30 vereceğine burda ayda 40 ver sürekli taş yap gelişirsin dedi yani kafam karıştı new frointer daha cazip gibi yinede bilmiyom oyunda yeniyim

96

Wednesday, November 4th 2015, 4:16pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

sa bylr bişi sorcom sadece,bir arkadaşım demişti smugler paradiseye ayda 30 vereceğine burda ayda 40 ver sürekli taş yap gelişirsin dedi yani kafam karıştı new frointer daha cazip gibi yinede bilmiyom oyunda yeniyim

Ücretli server yani Smugglers Paradise fazla kalabalık değil sadece aylık ödeme yapıyorsun başka harcama yapmana gerek yok.

New Frontier'de üyelik ücretsiz.Seçim sana kalmış.
.

97

Sunday, December 13th 2015, 11:51pm

Merhabalar oyunu 2 sene önce falan bırakmıştım bu ücretsiz serverde tekrardan hesap açmam mı gerekiyor ?

98

Monday, December 14th 2015, 9:37am

Selamlar.

Sunucular birleştiği için Tr hesabınızı taşıyabilirsiniz yada tekrar hesap açabilirsiniz, tercih sizin.Hesabı taşımak için destek sistemine başvurmanız gerekmektedir.

İyi Forumlar.

99

Thursday, June 9th 2016, 12:31pm

Allodlar üzerinde yaşayan her canlının bildiği birşey varsa , o da şudur ki ; savaşı kazanmak için güçlü eşyalara ihtiyaç vardır ! :D

100

Saturday, June 11th 2016, 6:22pm

hocam sen demişsinki cansız binekler yok ama heryerde görüyorum ben savaş binekleri felan filan ? ?(

Rate this thread