You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, March 13th 2015, 10:53pm

Hinsa

Intermediate

• "Hinsa" started this thread

Occupation: Yazar

• Send private message

P2P Sunucu ve Avantajları

P2P Sunucu ve Avantajları
By Hinja

Smugglers Paradise yani P2P ; aylık abonelik gerektiren Allods Online sunucusu .

Bu yazıda , Smugglers Paradise nedir , ne değildir , avantajları ve farklılıkları nedir bunlara değinerek ; oyuncuları bilgilendirmeye çalışacağız .

Allods Online , grafikleri , oyun tarzı ve mekanikleri ile oyuncuları kendine bağımlı hale getiren ; muhteşem bir rol yapma oyunudur . Haritaları , astral sistemi , astral gemileri, ırkları , allodları ve daha birçok içeriği ile oyun dünyasının kalabalık havuzundan kendini sıyırmış ve oyuncuların beğenisine şahan olmuştur .

Bir çok oyuncunun maddi sıkıntılar çekerek ayrılmak zorunda kaldıkları Allods Online , P2P sunucu sayesinde yeni bir soluk getirmiştir . Neden mi ? Şunu hepimiz biliyoruz ki , hiçbir oyuncu Allods’u keyfinden bırakmamıştır . Allods’u bırakan oyuncuların ortak sebebi genelliklekristal ihtiyacı ve maliyetini karşılayamamaktır .

Smugglers Paradise , açıldığı andan itibaren tüm bu oyunculara hızır gibi yetişmiştir . Bir aylık tütsü ve mür masrafınızı, Smugglers Paradise sunucusunda abonelik almak için harcamak size hiçbir şey kaybettirmez fakat çok şey kazandırır .

Madem bu kadar özel bir sunucu , öyleyse gelin hep birlikte ayrıntılara göz atalım ...

Sunucunun genel özellikleri , ve Smuggler Paradise sunucusunu diğer sunucudan ayıran temel özellikler .

Nadir nesne dükkanı ve kristal yoktur .
Oyuncular kristal ile alabildikleri birçok şeyi oyun içinde kendi emekleri ile kazanır .
Oyuncular tüm aktivitelerden %30 daha fazla tecrübe puanı kazanır .
Sunucunun 30 günlük oyun süresi ücreti 10€ yani yaklaşık 30 TL’dir .

Bu genel özelliklerin detaylarına inmek ve daha pek çok konuda bilgi edinmek için , sonraki başlıklarımızı inceleyelim .

Smugglers Paradise sunucusunda oynamak için yapmamız gereken ilk şey bir hesap oluşturmak ve daha sonra ödeme yapmaktır . Öyleyse ödeme yapma yöntemleri hakkında bilgi edinelim .

Ödeme ücreti 10€’dur ve türk lirası cinsinden 30 TL ‘a karşılık gelmektedir .
Ödeme yapmak için kullanılan yöntemlerin tamamı , kristal yükleme yöntemleri ile aynıdır .
Ödeme yaparken yapılması gerekilen , hesaba 1000 adet kristal yüklemektir .
Hesaba yüklenen 1000 kristal , ilgili sayfadan 30 günlük oyun süresine dönüştürülür .
Kısacası “Hesaba abonelik ödemesi “ yapılmaz , “Hesaba kristal yüklenir” ve “Kristaller oyun süresine çevrilir .”
Ödeme yapmak için 18 yaşında olmak veya 18 yaşında birinin kredi kartını kullanmak şart değildir . İninal kart yöntemi ile her yaşta ödeme yapılabilir .
Ödeme yapma konusundaki tüm ayrıntıları, buradaki rehberimden öğrenebilirsiniz.

Sihirli taşlar , Allods Online Dünyası’nın temel güç kaynaklarından biri haline gelmiş ; 12 Kutsal Şehit’in yadigarlarıdır .

Smugglers Paradise felsefesinde eşitlik ilkesi temel alındığından dolayı sihirli taşlar bu sunucudan kaldırılmıştır .

Sihirli taşlar kaldırılmıştır .
Sihirli taşların kaldırılması oyuncuların güçsüzleşmesi anlamına gelmemektedir çünkü oyunda ki tüm yaratıklar , sınıflar , ırklar ve tüm canlılar taşların yokluğuna göre kalibre edilmiş ve uygun hale getirilmiştir .
Sihirli taşların gösterildiği pencere kaldırılmıştır .
Sihirli taş ve altın tozu satan npc işlevsiz hale gelmiştir .

Sihirli taşlardan hemen sonra oyundaki en hakim güç kaynaklarından biri 5. Düzey denilen, bağlı olunan 12 Kutsal Şehit’den birine olan hizmetimizin seviyesidir . Normalde oyun içinde kullanılan kutsal beceriler ve hizmetimiz , 4. Düzeye kadar ulaşmamızı sağlar. 5. Düzeye ulaşmak için ödeme yapmak gerekir .

5. Düzey oyundaki gücünüze saf bir %200 artış uygular . Bu sebeple vazgeçilmez bir güç kaynağıdır ve yüce koruyuculardan af dilememiz için gereken arındırıcıdır . Tütsü süresi kullanılan tütsüye göre değişir . Tütsü kullanmayan bir oyuncu hiçbir koruyucu hediyesine layık olamaz .

Tütsülerin bir diğer etkisi ise oyundaki pek çok kuvvetli kontrol etkisine karşı çok güçlü bağışıklık süreleri oluşturmasıdır . Normalde sizi 1 dakikaya yakın kontrol etkisi altında tutmaya yarayan becerileri , 5-10 saniye gibi bir süreye indirmenin yanında , çok uzun süreler bağışıklık kazanmamızı sağlar .

Hiçbir oyuncu 5. Düzeye erişemez . En son koruyucu seviyesi 4 ‘tür .
5. Düzeyin yokluğundan ortaya çıkan güç eksikliği , oyundaki tüm yaratıkların güç dengelemesi sayesinde ortadan kalkmıştır .
Oyuncular 4. Düzeye koruyucu kabiliyetlerini kullanarak ulaşırlar .
5. Düzey erişilemez olsa dahi koruyucu becerilerini 65. Seviyeye kadar ulaştırıp coşku ve dayanıklılık bonuslarını kazanabilirsiniz .
Tütsü kullanmak için oyunda varolan tüm nesneler kaldırılmış durumdadır .
Tüm oyuncular sınırsız bir tütsü süresine sahip şekilde oyuna başlarlar .
Tütsü bonusu olarak gelen tüm bağışıklık etkileri geçerlidir .

Allodlar üzerinde yaşayan her canlının bildiği birşey varsa , o da şudur ki ; savaşı kazanmak için güçlü eşyalara ihtiyaç vardır !

İnsanlar , orklar , elfler ve yükselenler hayatları boyunca rakiplerinden daha güçlü eşyalar geliştirmek için çabaladılar . Demircilerin geliştirdikleri ağır zırhları kullanmak , bazı ulu büyücüleri rahatsız etti ve kumaştan yapılmış daha hafif ve görkemli giysileri kullanmalarına sebep oldu .

Allods tarihi boyunca yaşanan bu gelişimlerin yanına bir de Ejder Kutsal Eşyaları eklendi ve oyuncuların onların uğrunda kanlı savaşlara katılması gerekti .

Her kahraman güçlü , görkemli ve eşsiz eşyalar kullanmak istedi fakat önlerinde korkunç bir engel vardı . Tepa ! ve onun iğrenç laneti ! Tepa laneti , bazı şansız kahramanlara bir veba gibi yapışarak eşyalarını temizlenmeden kullanılamaz hale getirdi . Eşyalarını bu korkunç vebadan temizlemek isteyen kahramanların ise ellerini ceplerine atması kaçınılmaz hale geldi ...

Smugglers Paradise mühendisleri , korkunç Tepa Laneti üzerinde çalışmalar yaparak onu engelleyen bir zamazingo icat ettiler .
Bu sebepten dolayı tüm eşyaların lanetlenme ihtimali ortadan kalktı !
Ayrıca temizleme işlevini sağlayan tüm tomarlarda bu korkunç lanetle birlikte tarihin tozlu sayfalarına karıştı .

Allods Online Dünyası, parçalanmış adalarda yaşayanlar sadece bir kaç ırktan ibaret değil doğal olarak . Bu canlılara eşlik eden bazı kadim bineklerde mevcut . Bunların bir kısmı , kendi doğalarında yaşayan çok nadir ve güçlü hayvanlar iken bir kısmı ise Kadim Cun Uygarlığının ürettiği korkunç mekanik cihazlardır !

Oyuncular , binek haline getirilmiş hayvanların bir kısmına oyun içinde küçük miktarlarda , bir kısmına ise büyük miktarlarda para ödeyerek sahip olabiliyorlar . Mekanik binekler ise oyunda ki en pahalı nesneler olarak öne çıkıyor . Bunun sebebi , savaş meydanlarında ayakta kalarak düşmanları yok etme görevini üstlenmeleri olsa gerek ...

Smugglers Paradise , Trafik Kontrol Müdürlüğü , “Artık gıcırdama sesi istemiyok” tasarısının yüce konseye sunulması ve kabul görmesi sebebiyle , canlı hücre taşımayan hiçbir binek allod topraklarında gezinemez .
Bu sebeple oyun içindeki tüm savaş binekleri yani mekanik binekler kullanım dışıdır.
Oyunda aktif olarak kullanılan binekler , Atlar ve renkleri , Kurtlar ve renkleri , Aslan ve renkleri , Halı ve rengi , Mamut ve renkleri , Tilki ve renkleri , Kedi ve renkleri, Köpek ve renkleri olarak sıralanabilir . Gelecek güncellemelerde daha fazlasının eklenmesi beklenmektedir .
Binek renkleri normal olarak , zindanlar , astral kutular , yaratıklar yoluyla elde edilmektedir .

This post has been edited 25 times, last edit by "Hinsa" (Jul 28th 2015, 6:22pm)

2

Saturday, March 14th 2015, 10:51am

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Allods Dünyası’nın kahramanları onları güçlendiren eşsiz küpeleri kullanma becerisine sahiptir . Fakat sadece en kudretli kahramanlar 2 adet küpeyi takmayı becerebilir . Diğer kahramanlar ise 1 adet küpe ile sınırlıdır . Gerçek bir kahraman olup 2 küpe takmak isteyenler bir miktar para ödemek durumundadır .

Smugglers Paradise , Cemil İpekçi Tasarım Atolyesi’nin , “Tarz olalım ayol” isimli yasa tasarısının yüce konseye sunulması va kabul edilmesi sebebiyle , tüm kahramanların iki küpe takma hakkı kazanmasına karar verilmiştir .
Bu sebeple Smugglers Paradise evreninde oyuna başlayan tüm kahramanlar , ilk seviyeden itirabaren 2 adet her tür kaliteden küpe takma hakkına sahiptir .

Allods kahramanları için gerekli nesnelerin sayısı gün geçtikçe artar . Hele ki usta bir zanaatkar iseniz en büyük çanta bile size küçük gelecektir .

Allods Dünyasında birçok çanta vardır , normalde bir miktar para ödeyerek veya zindanlarda ki en güçlü düşmanları yenerek daha büyük çantalar elde edilebilir .

Smugglers Paradise , Çantacılar Esnaf Odası’nın “Öşek derisinden çanta yapıyorlar” şikayeti üzerine alınan yüce konsey kararı sebebiyle çantaların para karşılığı büyütülmesi yasaklanmıştır .
Bu sebeple oyuncular çantaları yanlızca zindanların en güçlü yaratığını öldürerek elde ederler .
Küçük bir elde etme şansı ile çantaların astral adalardan kazanılma olasılığı vardır.
Oyuncular , ilk başladıklarında 18 hücrelik minnacık bir çanta elde ederler .
Daha sonra 30 yerlik bir çanta onlara hediye edilir .
36 Hücrelik Çanta Astral Adalardan , küçük bir düşme şansı ile elde edilir .
42 Hücrelik Çanta İblisler Şehri son yaratığının öldürülmesi ile elde edilir .
48 Hücrelik Çanta Tepa Piramidi son yaratığının öldürülmesi ile elde edilir .
Elde edilen çantalar , banka yanındaki npc sayesinde ; aynı oranda büyütülmüş banka kasası ile değiş tokuş edilebilir .

Oyunda ki en büyük zenginlik göstergelerinden olan Saygın Goblin , tüm mahfaza kutularından elde edilen parçalar arasındaki değişim işlerini halledebilen becerikli bir arkadaştır . Çirkin yüzünü kocaman ve üzerinde 4 yapraklı yonca taşıyan şapkasıyla kapatmaya çalışsa bile , kötü kokusu goblin olduğu gerçeğini etrafındakilere adeta haykırır .

Saygın goblin oyunda çağrılması için para ödenmesi gereken bir arkadaştır . Çağrıldığında oyundaki herhangi bir npc’nin yapabildiği herşeyi yapma kabiliyetine sahiptir . Örneğin bir ışık hizmetkarı gibi mür satabilir , bir ışınlanma ustası gibi sizi ışınlayabilir . Tabii tüm bunları ancak maliyetini karşıladığınız zaman kullanabilirsiniz .

Saygın Goblin , Fakir Halkın İsyanı Derneği’nin “Eppek demi yemiyöh ?” tasarısının yüce konseye sunulması ve kabul edilmesi sebebiyle sonsuza dek ork mahsenine kapatılmıştır .
Saygın Goblin’in sevimli evi , Kanya Maliye Bakanlığı tarafından mühürlenmiştir ve oyuncuların erişimine kapalıdır .
Saygın Goblin’in sadık hizmetkarı Golem ise hurdacıya satılarak , geliri fakir kanya ailelerine dağıtılmıştır .
Kısacası , “Saygın Goblin R.I.P” .

Saksağan ve yardımcıların ortak görevleri yaratıklardan düşürdüğümüz eşyalara mermi gibi uçup onları bize geri getirerek bizim yorulmamızı önlemektir . Saksağan ve yardımcıları elde etmek için oyuncuların bir miktar para ödemesi gerekmektedir .

Normalde sadece eşya toplamayı bilen bu yardımcılara , meslekler için çok önemli olan nesnelerin toplanmasını öğretmek için bir kitap almamız gerekmektedir ve yine para ödeyerek bu kitaba ulaşmamız mümkündür .

Smugglers Paradise sunucusu , Kuşçular Derneği “Kuşdamı sevmöyek ?” yasa tasarısının yüce konseye sunulması ve kabul edilmesi sonrasında ; Saksağan haricindeki tüm yardımcı hayvanlar , üzerlerinde korkunç deneyler yapılmak üzere kozmetik firmalarına satılmıştır .
Bu sebeple oyunda ki tek yardımcı hayvan Saksağandır .
Saksağan , 30. Karakter seviyesine ulaşıldığında gelinecek Koba Platosu haritasında ki bir zem bilim adamı tarafından size küçük bir görev karşılığında ücretsiz olarak size hediye edilir .

Allods Dünyasının belkide en duygusal , en içten anlarından biri eşlerin birbirleri uğruna ölmek için sonsuza dek söz verdikleri o andır ; Evlilik .
Birbirlerini seven tüm canlıların evlenebildiği Allods Dünyasında , normalde evlenmek için yapılması gerekilen , düğün elbiselerinin temin edilmesi ve evlilik vergisinin ödenmesidir . Evlilik elbiselerinin maliyeti normalde yüksektir .

Smugglers Paradise , Sevenleri Kavuşturalım Derneği , “Eflenek mü ?” yasa tasarısının yüce konseye sunulması ve kabul edilmesi sebebiyle tüm düğün elbiseleri resmi terziler tarafından ucuza üretilmeye başlanmıştır .
Bu sebeple oyun içinde evlenme maliyeti 3000 altın gibi çok ucuz bir miktara inmiştir .
Evlilik yüzükleri , elbiseleri ve diğer tüm nesneler evlilik mabedi görevlisinden altın karşılığında satın alınabilir durumdadır .

Gerçek kahramanların yanında , tarz sahibi oyuncuların bildiği ve sadece çok becerikli zanaatkarların dikebildiği karnaval maskeleri , bir kahramanın tüm görütüsünü , ırkını ve cinsiyetini değiştirme yeteneğine sahiptir .

Normalde bu maskeleri almak için her bir maskeye para ödemek gerekir .

Smugglers Paradise , Bu Tarz da mı Benim Değil Derneği’nin , “ Tarz pahalı diye orklara mı benzeyek ?” yasa tasarısının yüce konseye sunulması ve kabul edilmesi sonucunda tüm karnaval maskelerinin altın ile satılmasına karar verilmiştir .
Bu sebeple , karnaval maskeleri elf mahallesinin tarz ışığı npc’si aracılığı ile altın karşılığında satın alınabilir .
Irk değişimi ve diğer tüm karakter değişiklikleri bu maskeler aracılığıyla yapılır .

Sonuç ...

Sonuç bölümünde sunucuya dair yazacak pek birşey bırakmadım . Bu sebepten dolayı kendi düşümcelerimi yazmanın daha uygun olacağını düşünüyorum .

Ben 4 yıl boyunca Allods Online oynadım , bunun büyük kısmını eski Türk sunucusunda , çok küçük bir kısmını ise New Frontier sunucunda geçirdim . Yaklaşık 6 aylık bir süreci ise Smugglers Paradise sunucusunda geçirdim ve hala Smugglers Paradise sunucunda oynamaya devam etmekteyim .

Smugglers Paradise sunucusunu neden seçtim ? F2P sunucunda düzgün bir karakterim olmadığı için mi ?

Tabikide hayır ...

Saldırı ve Savunma taşlarını tamamı 7 olan , Düzey 5’e sahip bir şifacımı bıraktım F2P Sunucuda . Peki ben aptal mıyım ? Neden bıraktım onca para harcayıp ?

Öncelikle şunu söyleyeyim , ben bir lise öğrencisiyim ve ailem bir holding sahibi değil . Kendi birikimlerimi artık daha pozitif yerlere harcamam gerektiğini düşündüm . Daha sonra oyunu bıraktım .

Çook sonralarda P2P sunucusu diye birşey çıkmış , çok güzelmiş tarzında duyumlar aldım . Derhal araştırmaya başladım fakat oyun forumunda ana bilgiler dışında içeriden hiçbir bilgiye , görsele ulaşamadım .

Kendimi cesaretlendirmem uzun zaman aldı , karar verdim ve üyelik alıp sunucuya giriş yaptım . Sadece 3 türk oyuncu vardı sunucuda , 20-25 tanede yabancı oyuncu .
Medeni cesaretim , belki yazı yeteneğim sayesinde ; forumda oluşturduğum konular aracılığıyla onlarca oyuncuyu , evet tam 40 türk oyuncuyu sunucuya yönlendirmeyi başardım .

Aramıza yabancı oyuncularıda alarak güzel bir birlik , Anka’yı kurduk .

Tüm bunların gerisinde , neden P2P derseniz ;

Ben , F2P ‘de harcanılan paradan çok çok daha az bir miktarını sadece aylık oyun süresi için veriyorum . Bunun karşılığında bir F2P oyuncusu kadar güçlü olabilip , onun sahip olduğu tüm imkanlara sahip olabiliyorum .

Evet belki , Kanlı Vadi’de karşılaştığım rakiplere tek atmıyorum fakat tek de yemiyorum ?
Burada herşey eşit , ve herşey bedava .

Oyunun zevkini , uygun bir maliyetle çıkarmak için burdan daha iyi bir fırsat olamaz .

Bir tarafta binlerce lira / dolar / euro harcayarak taşlarını 10 ve üzeri seviyelere çıkarmasına rağmen tek yemekten kurtulamayan oyuncular varken , bir tarafta sadece aylık 30 Türk lirası yatırarak kendi becerisi kadar güçlü olan oyuncular var .

Karar tabii ki sizin , fakat bütçe dostu , eşit felsefesi ile Smugglers Paradise , ve Anka ailesi’nin kapıları size daima açık , bunu asla ama asla unutmayın .

-Anka Birliği , Forum Lideri ; Hinja .

O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

This post has been edited 1 times, last edit by "Hinsa" (Jul 28th 2015, 5:48pm)

3

Saturday, March 14th 2015, 12:45pm

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim eline sağlık çok güzel yazmışın. :thumbsup:

4

Saturday, March 14th 2015, 1:14pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Çok güzel anlatım olmuş elinize sağlık konu sabit.
.

5

Saturday, March 14th 2015, 1:30pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Çok güzel anlatım olmuş elinize sağlık konu sabit.
Çok teşekkür ederim , yeni bilgiler elde ettikçe konuyu güncelleyeceğim :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

6

Saturday, March 14th 2015, 1:34pm

Konuyu sabitlemek isabetli bir karar olmuş. :D

7

Saturday, March 14th 2015, 1:42pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Konuyu sabitlemek isabetli bir karar olmuş. :D
Kesinlikle katılıyorum , ne kadar çok kişi görürse ; sunucuya o kadar çok oyuncu gelecektir . Size ihtiyacımız var arkadaşlar unutmayın !

8

Saturday, March 14th 2015, 1:45pm

KomandoR

Trainee

Occupation: Amalgam Looter

• Send private message

super konu olmus eline saglik herkezi bekleriz , Marlboro pm atarsiniz :)
.

9

Saturday, March 14th 2015, 2:19pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

super konu olmus eline saglik herkezi bekleriz , Marlboro pm atarsiniz :)
Sağol abi :)

10

Saturday, March 14th 2015, 6:03pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Konu görsellik ve anlaşılırlık arttırma sebebi ile güncellenmiştir .

11

Monday, March 16th 2015, 5:34pm

Konu görsellik ve anlaşılırlık arttırma sebebi ile güncellenmiştir .
Böyle çok daha güzel görünüyor ellerine sağlık . :D

12

Tuesday, March 17th 2015, 11:09am

allodsu onceden oynuyordum benim zamanimda adam aprayi yatiriyor tasi var herkesi kesiyor bu p2p guzel bir olay ama online sayisi nasildir raidlerin ozrluklari cok kolay kesiliyormu onu ogrenmek isterim.

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Mar 18th 2015, 7:02pm)

13

Tuesday, March 17th 2015, 2:43pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

allodsu onceden oynuyordum benim zamanimda adam aprayi yatiriyor tasi var herkesi kesiyor bu p2p guzel bir olay ama online sayisi nasildir raidlerin ozrluklari cok kolay kesiliyormu onu ogrenmek isterim.

Özel mesaj ile cevabı verdim fakat burada özetleyeyim ;

Şehir meydanında 40 tane afk görmek şuan mümkün değil çünkü insanlar eşya yapmak ile meşgul . İttifakın en büyük birliklerinden Avarice'de günün farklı saatlerinde 20-40 arası aktif oyuncu oluyor . Dominionlar vb. katılmadım fakat daha fazla artıyordur .

Zindanlar için ise şunu söyleyebilirim ; tüm zindan yaratıkları f2p ile aynı güçte fakat herkeste 7-8 taşlar varmış gibi . Ortalama bu şekilde . Örneğin normalde 7 taşları dizmeyen şifacı astralde şifa atamaz fakat p2p de gayet güzel şifa atabilir .

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Mar 18th 2015, 7:03pm)

14

Wednesday, March 18th 2015, 6:59pm

Türkçe olduğu için buna başladım şimdi. Eğer pve Yapmayı seviyorsan bence kesinlikle başlamalısın Türkçe Pve Oynamak çok daha eğlenceli :)pvp yapmadım henüz oyunda lvl kasıyorum bende denemek için başladım sonra kaldım burda Bence sende denemelisin :) 8)

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Mar 18th 2015, 7:03pm)

15

Wednesday, March 18th 2015, 7:06pm

Selamlar.

Arkadaşlar örnekleme yapmış olsanız dahi lütfen başka oyun içeriklerini forumdan paylaşmayınız.

İyi Forumlar.

16

Wednesday, March 18th 2015, 7:49pm

Selamlar.

Arkadaşlar örnekleme yapmış olsanız dahi lütfen başka oyun içeriklerini forumdan paylaşmayınız.

İyi Forumlar.
Tamam Patron özür dileriz :love:

17

Thursday, March 19th 2015, 8:07pm

shady98

Beginner

• Send private message

yetenekleri sırıflamak bedava mı birde f2p sunucusunda sihirli taşlar olduğu için reenkarnelerde seviye atlamak kolay oluyordu burda nasıl işliyor o sistem anlatabilecek varsa sevinirim

18

Friday, March 20th 2015, 4:23pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

yetenekleri sırıflamak bedava mı birde f2p sunucusunda sihirli taşlar olduğu için reenkarnelerde seviye atlamak kolay oluyordu burda nasıl işliyor o sistem anlatabilecek varsa sevinirim
Yetenekleri rehberimizden seviyemize bağlı olarak artan altın ile takas edebiliyoruz . Reenkarne için şuan bir kolaylık göremedim maalesef .

19

Monday, March 23rd 2015, 7:23pm

1Ay bedava Oldu Oyun

Oyun bugün 1 ay lık herkese bedava yapmışlar paralı serveri denemek isteyenler için büyük fırsat umarım kaçırmazsınız :) :)

20

Monday, March 23rd 2015, 8:35pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Oyun bugün 1 ay lık herkese bedava yapmışlar paralı serveri denemek isteyenler için büyük fırsat umarım kaçırmazsınız :) :)

Kesinlikle denemek için çok iyi bir fırsat olmuş , 1 aylık denemenin ardından oyuncuların bizimle kalmasını diliyoruz :)

Rate this thread