You are not logged in.

1

Tuesday, March 17th 2015, 6:17pm

hdofficial

Trainee

• "hdofficial" started this thread

• Send private message

[PMB] Karabüyücü Rehber 6.0 (Bimkasiyeri) PVP HEAL DPS & HYBRID Talent

karakter adı Bimkasiyeri
sınıf Karabüyücü (summoner)
birlik Dolunay
rol Çaylak

Karabüyücüyü sevmek için nedenler ; Çünkü çok yönlü bir sınıf ; ister DPS ister ŞİFACI istersenizde PVP olarak talent yapabiliyorsunuz veya bunlardan bazılarını dps ve şifacı olarak harmanlıyıp veya pvp dps olarak tek bir talentte kullanabilirsiniz , her yönüyle oyundaki en iyi sınıflardan bitanesidir , bolca stun , dps ve şifa yeteneği bulunur.

SKİLLERE KISACA GÖZ ATALIM

KARABÜYÜCÜNÜN PETLERİ :

MUHAFIZ : Dayanıklılığı yüksektir düşmanları sizin daha rahat avlamanız için kendine çeker
KADAVRA : Dayanıklılığı düşüktür ancak verdiği zarar yüksek ve süreklidir
UCUBE : Dayanıklılığı ve verdiği zarar çok düşüktür , her vuruşunda size kan damlası verir

STATLAR
Meleke Vahşet : Dps yaparken işinize yarayacak olan bu skilleri yükseltmekte fayda var örnek verirsek Meleke 50 iken vahşet 40 olmalı tabi elinizden gelenin en yükseğini yapmalısınız Pvp de ise yerini unutmamak lazım Meleke en önemli skillerimizdendir ŞİFA yaparken ise Meleke verilen şifayı artırır Vahşet ise düşük canlı kişilere verdiğiniz şifayı artırır Heal talentdede çok değerlidirler
İrade : Pvp sınıflarda önemlidir diğer statların yanında ufak ufak irade serpiştirirseniz güzel olur , Alınan kontrol büyülerinin etkisini kaybettirir
Metanet : Gene Pvp sınıflarda önemlidir kişinin oynayış tarzına bağlı olarak defansınızın yüksek olması gerekmektedir metanet kullanabilmeniz için çünkü aldığınız her zarar verdiğiniz zararı yükseltmektedir ne kadar çok zarar alırsanız okadar çok güçlenirsiniz ama ölmemeniz şartıyla
Canlılık : Pvp sınıflarda gene olması gereken bir özellik ama fazla abartmaya gerek yok itemlerden gelen canlılık yetecektir
Öfke : Gene fazla abartılmaması gereken bir stat fazla üzerinde durmıyacağım düşmana yara açmaya yarar
Kana susama : Evet geldik benim en sevdiğim stata bu stat sayesinde verdiğiniz zarar başına şifa alırsınız örnek olarak en iyi ölüm arenası verilebilir 24 düşmana birden nötoroksin çürüme bırakıp adeta ölümsüz olabilirsiniz durmadan canınız çoğalır, ama teke tek veya üç dört düşmana karşı işe yaramaz DPS talentlerde ve sadece ölüm arenasında önerilir :)
Mukavemet : Ne işe yaradığını tam çözemediğim stat tahminimce yara almanızı zorlaştırıyor

Yeni karakter olarak karabüyücü açıcaklara öneriler ;
Irklar ve yetenekleri
Konyalılar : IRK yeteneği olarak size ve petinize gelen zararı %50 engelleyen bir skill verir
Elfler : IRK
yeteneği olarak16 saniye boyunca düşmana zarar veren ve size can veren bir skill verir
Zadaganlar : IRK yeteneği olarak petin canını %50 artıran ve skillerin süresini %30 azaltan bir skill verir
Yükselenler : IRK yeteneği
olarak petin sağlığını %100 dolduran bir skill verir

İlk başlarda muhafız petini açmanızı tavsiye ediyorum demicem onu açmalısınız 60 level olana kadar neredeyse muhafızla gitmelisiniz , talenti size kendim hazırlamak istedim verdiğim talenti sırasıyla uygularsanız hiç bir zorluk çekmeden karakterinizi kasabilirsiniz :) (talente güvenip bosslara girişmeyin)
küçücük bir not: eğer başınız sıkışırsa ölü taklidi yeneteği ile topuk yapabilirsiniz aynı zamanda mananızıda yeniler.

Yeni başlayanlara talentim; TALENT İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Kan bağı 6 metre içindeki tüm hedeflere uygulanan bir alan skillidir , ve her hedef için zararı %20 artar aynı yetenek dost hedeflere uygulandığında ise canını çoğaltır yani bir alan şifasıdır , hem dps hemde heal talentlerde olmazsa olmazdır

Zifiri karanlık etki sağlık %60 ın altına düştüğünde devreye girer ve alınan zararı her kademe için %3 azaltır. etki kademesi alınan her doğrudan zarar için 1 azalır , etki 15 saniye sürer, defans skillidir Pvp de açılması gerekir

REENKARNE'den alınması gereken skiller
Talentinize ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz bana sorarsanız en ideal reen skilli mistikteki

EĞER SİZ SKİLL VERMEK İSTİYORSANIZ
bunları verebilirsiniz

diğer yeteneklere aşşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz
DİĞER REENKARNE SKİLLERİ İÇİN TIKLA

Gelelim çeşitli talentleri vermeye , talentleri kendim test edip sundum her zevke uygun talentleri bulabilirsiniz.

VAMPİR DPS

ASİT DPS

HEAL TALENT

VAMPIRIZM PVP

HYBRID PVP

Beni dinleyen herkese teşekkürler
Rehberim burada sona ermiştir.
İYİ OYUNLAR :>)

This post has been edited 41 times, last edit by "hdofficial" (Mar 20th 2015, 11:02am)

2

Tuesday, March 17th 2015, 6:28pm

waqee

Trainee

• Send private message

ho 1 inci belli oldu
:thumbup:

3

Tuesday, March 17th 2015, 6:48pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Türkçeyi katletmeden hazırlanan bir rehber görseydim tüm gönlümle onun kazanmasını isterdim . Verdiğiniz bilgiler çok hoş duruyor fakat rehberden ziyade hemen bir bakayım yapılandırmalara havasında olmuş .Başarılar dilerim .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

4

Tuesday, March 17th 2015, 6:52pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

Türkçeyi katletmeden hazırlanan bir rehber görseydim tüm gönlümle onun kazanmasını isterdim . Verdiğiniz bilgiler çok hoş duruyor fakat rehberden ziyade hemen bir bakayım yapılandırmalara havasında olmuş .Başarılar dilerim .
Arada oyunla ilgili yabancı kelimeler cümleyi bozuyor :D dil anlatım sınavı yapmıyoruz, burada amaç bilgilendirmek. gün geçtikçe düzenleyeceğim daha günümüz var ilginiz için teşekkürler.

5

Tuesday, March 17th 2015, 6:54pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Arada oyunla ilgili yabancı kelimeler cümleyi bozuyor :D dil anlatım sınavı yapmıyoruz, burada amaç bilgilendirmek. gün geçtikçe düzenleyeceğim daha günümüz var ilginiz için teşekkürler.

Bekliyor olacağım :) Ayrıca eleştirim sadece sizi kapsamıyor içinizi ferah tutun :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

6

Wednesday, March 18th 2015, 2:22pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

Bekliyor olacağım :) Ayrıca eleştirim sadece sizi kapsamıyor içinizi ferah tutun :)
Çeşitli düzenlemeler yaptım Keyifli oyunlar :) :thumbup:

7

Thursday, March 19th 2015, 4:20am

8

Thursday, March 19th 2015, 10:42am

hdofficial

Trainee

• Send private message

9

Tuesday, March 24th 2015, 7:32pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

ho 1 inci belli oldu
inşallah :D

10

Thursday, April 2nd 2015, 11:30am

Teşekkürker kan alma talentini hangi lvl'de açmayı tavsiye ediyorsunuz?

11

Thursday, April 2nd 2015, 12:23pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

Ölümün nefesi olan tüm talentlere tavsiye ediyorum aynı zamanda şifa kullanan Level olarak kasılmak için pek ihtiyaç yoktur açıkcası o olmadanda geçebilirsiniz , eğer açmak istiyorsanız açın değişik bir oynanış sunuyor kanınız hiç bitmiyor sürekli ölümün nefesi çakıyorusunuz bide yeni gelen kan bağı falan ama kan alma canımızı yediği için ""4"" saniyede bir açıp kapatmamız lazım sonra kan yenilemesi yani sadece oynanışınız değişir vampirizm asit pıhtısı falan gerek kalmaz ama seri tuşlamanız gerek

12

Friday, April 3rd 2015, 10:35pm

ultimatefc

Beginner

• Send private message

eline sağlık cok iyi olmuş,başarılar :thumbsup:
Ultimatefc

13

Saturday, April 4th 2015, 11:50am

Ölümün nefesi olan tüm talentlere tavsiye ediyorum aynı zamanda şifa kullanan Level olarak kasılmak için pek ihtiyaç yoktur açıkcası o olmadanda geçebilirsiniz , eğer açmak istiyorsanız açın değişik bir oynanış sunuyor kanınız hiç bitmiyor sürekli ölümün nefesi çakıyorusunuz bide yeni gelen kan bağı falan ama kan alma canımızı yediği için ""4"" saniyede bir açıp kapatmamız lazım sonra kan yenilemesi yani sadece oynanışınız değişir vampirizm asit pıhtısı falan gerek kalmaz ama seri tuşlamanız gerek
Anladım teşekkürler kan almayı açtım :)

14

Sunday, April 5th 2015, 1:21pm

Lucyan

Beginner

• Send private message

Gayet güzel olmuş başarılar dilerim. ;) (migros daha iyisini yapçakmış diye duydum. :O)

15

Sunday, April 5th 2015, 5:21pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

bimden iyisi şokta kayısı ;)

Rate this thread