You are not logged in.

1

Thursday, March 26th 2015, 5:11pm

Sen de bütün druidlerin yaptığı hatalardan birisini yapmışsın :D.ne mi ?şifa talentte dps nin ne işi var ki.şifacılık demek bütün takımı ayakta tutmak eğer karakterin güçlüyse 5-6 kişi hatta daha fazlasının hasarlarına karşı ayakta kalabilmektir.şifa talentte hasarla bir bağlantın olmamalı.şansı artıran bir gelişim var ONU açmışsın şansın etkin olması için adama vurmak gerekli şifaya ihtiyacı olan bir takımın varken rakiplere vuramanki eğer eski güncellemede olsaydı olabilir derdim çünkü kombo yapıp dengeli vurul toplamak lazımdı doğaya Çağrı için ama o devir geride kaldı artık.bir defa vurdunmu dengeli Vuruş etkin yoksa 4birim etki kazanıyorsun.ayrıca talentinde yavru Hayvanın verdiği hasarla kritik hasarı artıran Gelişimi açmışsın tamamen gereksiz.yetenek dağılımında girdabı 3 yapmışsın o bir de kalmalıydı girdabın şifa talentteki amacı tut kombosunu yapıp dengeli Vuruş kazanmak.kapla alı üçlemişsin yanlış.onun yerine Hücum aşamasını açıp ölümcül zehri üçleyebilirdin.böylece zor durumlarda rakibe stun atıp kendini o zor durumdan kurtarırdın ayrıca arada Sırada ölümcül zehri kullanıp şifacıları zorlardın böyle daha iyi olurdu rakibe azcık vuracağına şifaları çok zorlardın takımda kolaylıkla öldürürdü.talentte çok sorun var değiştirmen Lazım.

2

Thursday, March 26th 2015, 11:38pm

KomandoR

Trainee

• "KomandoR" started this thread

Occupation: Amalgam Looter

• Send private message

Ilk once selam Deadangel123 . Ilk satirlarini okudugum zaman Gelmis geçmis en iyi Pagan oldugunu dusumdum.Kalan satirlarini okuyunca olmaktan çok uzak oldugunu anladim... anlatayim :

5.2 ve 6.0 arasindaki fark healer için "statik elektrik" gelisimin gelmesidir. bu gelisim petin combosu olmadan sans vermiyor Hatirlatayim.sans, Verdigin heali kritik haline getirebiliyor buda sana savasta buyuk bir avantaj. geilismlerde verdigim "dogal ofke" yavru hayvanin verdigi temel zararlari artiriyor buda uzun olan RAID savaslarinda mana ve pet enerjisi kaybetmeden ve heal basarken ayni anda zarar avantaji kazandiriyor. Eger Pagan oynadiysan Petin temel saldirinlarininda , ozellikle uzun suren savaslarda çok iyi vurdugunu bilmen gerekirdi . Ayrica girdapi 3lemeden bahsederken , bana girdaptan baska , gelecek yetenekleri açmak için daha uygun bir skillmi oldugunu dusunuyorsun? belkide yakin dovusten açiyorsun ... ayrica bu build Daha çok pve heal'e yonelmis oldugundan savasta hep "aktif" olmam gerekiyor. Healime gelirse Raidlerde healer spec'inde sikça top healerim , ve manadan baska hiçbir sorun yasamiyorum ^^ . unuttugun son sey ise herkezin kendine "has" buildi vardir.Bu buildi kullanip sabitligini kanitladim ve çokta iyi verimlilik veriyor, oyuzdende PMB'ye koydum
.

3

Friday, March 27th 2015, 1:33pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Çok başarılı görünüyor, elinize sağlık .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

4

Saturday, March 28th 2015, 6:55am

5

Tuesday, April 14th 2015, 7:54am

konu Fransız forumuna taşınmış galiba burada rekabet çok :)