You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, March 22nd 2015, 8:22pm

Mavna tomarı

ben 22 level priden paganım bu seviyeye 3 günde ulaştım şu anında 65 level yapan tomardam alırsam oyunun hikayesinden ve itemler geri kalırmıyım acaba ?birde hemen 65 level olunca dımdızlak kalırmıyım acaba eğer hikaye ve itemler asee teph ten sonra pek değişmiyorsa alacam o tomarı

2

Sunday, March 22nd 2015, 8:41pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Mucizevi mavna tomarı 60 seviyeye yükselten bir nesne 4 seviyeden itibaren kullanabilirsin,priden ırkı için taraf seçene kadar kullanamazsın ortalama seviye 23.Bu seviyeye kadar olan bütün görevlerini otomatik olarak tamamlayacaktır.Ayrıca 6 adet 5 seviye rune taş ve ekipman verecek giymen için.
NOT: Sadece ata karekterinde kullanılabilir.
.

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Apr 11th 2015, 11:36am)

3

Tuesday, March 24th 2015, 3:16pm

Hikayeye önem veriyorsan kullanmamanı veya reenkarne açıp hikaye için oynamanı öneririm . Bir de ashee tephden sonra hikaye pek değişmiyor mu diye sormuşsun, değişiyor. Diğer oyunlara göre çok daha özgün bir hikayeye sahip bir oyun olduğundan hikayeyi göz ardı etmeni tavsiye etmem.
Not: Priden açmışsın bu yüzden tomarı kullanmanı reenkarne olarak da artık hangi tarafta isen ona göre başka bir ırk seçmeni tavsiye ederim. Pridenların başlangıç bölgesi-atmosferi de güzel ama bana kalırsa direkt ittifak ve imparatorluktan başlaman hikaye açısından daha iyi.

4

Saturday, April 11th 2015, 10:36am

değerli taş derken bildiğimiz 5. seviye runemi bunlar yoksa item taşımı anlıyamadım :?:

5

Friday, April 17th 2015, 8:05am

6 adet 5.seviye rune taşı diyor yani 5 5 5/5 5 5 atack ve defans taşları anladığım kadarıyla

6

Thursday, April 23rd 2015, 10:27pm

Verdği taşlar hakkındaki bilgi tam açıklayıcı olmamış moderatör @Discotech , yeterli bir açıklama yapmanızı bekliyorum.

Ayrıca bu mavnayı kullandığımızda 60. seviyeye kadar dünya gizemleri görevleri de yapılmış sayılacak mı? Gelişim aşamalarını alabilecek miyiz?

Bu tür konularda biraz daha detaylı bilgi verseniz de insanlar muallakta kalmasa lütfen.

7

Thursday, April 23rd 2015, 10:55pm

Merhaba

Mucizevi mavna yı kullandığınız zaman size öncelikle 3 adet atak 3 adet defans taşı olarak 5. seviye taş verecektir. 60 seviyeye kadar olan gizem görevleriniz tamamlanacaktır yetenek ve gelişim aşamalarını alacaksınız.

İyi Forumlar.

8

Saturday, April 25th 2015, 5:24pm

Merhaba
Mucizevi mavna yı kullandığınız zaman size öncelikle 3 adet atak 3 adet defans taşı olarak 5. seviye taş verecektir. 60 seviyeye kadar olan gizem görevleriniz tamamlanacaktır yetenek ve gelişim aşamalarını alacaksınız.
İyi Forumlar.
peki bu yapılmış olan görevlerin verdiği altınlar falan bu tomarı kullanınca bize gelecek mi veya herhangi bir altın miktarı alacakmıyız?

9

Saturday, April 25th 2015, 10:28pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Arkadaşlar sizleri aydınlatmak adına Mucizevi Mavna tomarını sizler için denedim kullanım sonrası verilen değerli nesneleri ekran görüntüsünde göreceksiniz buna ilave olarak 2000 gold çantanıza ekleniyor.
Alaca karanlık kurt,6 adet 5 seviye taş seviyesi,36 bölmeli banka kasası 16 adet acemi sandığı ekipman seviyenize uygun vb.
Zindanları sizin yapmanız gerekiyor,iblisler şehri,ölüler şehri vb.

Not: Talentinizi bile kendi yapıyor sizleri uğraştırmıyor.
Yeni başlayanlar için mükemmel bir nesne.
İyi Oyunlar.

.

10

Thursday, May 21st 2015, 11:56am

shady98

Beginner

• Send private message

Peki, iblisler şehri gibi raid görevleri de tamamlanıcak mı

11

Thursday, May 21st 2015, 11:57am

Merhaba

İblisler şehri, ölü şehir görevleri yapılı bir şekilde değil sizin yapmanız gerekiyor.

İyi Forumlar

Rate this thread