You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Monday, April 6th 2015, 9:57am

Bölüm 3 Yeni Gelen gelişim aşamalarında eksik kalan gelişim aşaması (4.gelişim) resimli açıklaması eklendi.

22

Tuesday, April 14th 2015, 7:10am

çok beğendim özellikle tasarım çok güzel , emek verilmiş. umarım hakkını alırsın.

23

Tuesday, April 14th 2015, 7:56am

önceden intikam iksiri çok işe yarıyordu. Hala öyle mi ? açmamışsınız talentinizde.

24

Tuesday, April 14th 2015, 10:03am

çok beğendim özellikle tasarım çok güzel , emek verilmiş. umarım hakkını alırsın.

çok teşekkür ederim. hakkım varsa almak isterim tabi ki ;)

önceden intikam iksiri çok işe yarıyordu. Hala öyle mi ? açmamışsınız talentinizde.

Önceden Pagan olmadığım için ne derece etkili idi bilmiyorum. İntikam iksirini denedim. Rakibin fiziksel vuruşlarında çalışmıyor. Mesela asker sınıfında hiç etkisi yok.

Rakibin taşı statı düşükse biraz hasar veriyor. Ama denk sınıflarda özellikle şifa karakterlerinde hissedilecek kadar hasar vermiyor diye düşünüyorum.
Oraya verilecek gelişim puanı ile vazgeçilecek gelişimleri mukayese etmek lazım.

25

Thursday, April 23rd 2015, 9:34pm

çok keyifle sıkılmadan okudum. başarılar

26

Friday, May 1st 2015, 3:49pm

1. Camenta

Hazırlamış olduğum rehber 1. olmuştur. Vakit ayırıp okuyan yorum yapan herkese çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca konuma defalarca 1 yıldız veren trollere de buradan selam gönderiyorum. :)

27

Saturday, May 2nd 2015, 2:43pm

Rehber yarışmasının Pagan bölümünde adil bir sonuç çıktığını düşünüyorum. Adil davranan yöneticilere teşekkür ederim.

Ek olarak; bir laf vardır. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.

Dengim olmayanların seviyesine inmeyeceğim. Kendi seviyenizde takılın. Kendi kendinizi övün , danışıklı dövüş yapın , kendi çapınızda kendi kendinizi 1. yapın. Umrumda değil. Kendi giriştiğiniz çamur atma savaşında kendiniz kaybettiniz. Tabi bir sindirememe durumu var belli ki...

İki atasözü ile bitireceğim.

1. si ; Kişi işi kendinden bilirmiş. (Güya 50-60 hesap açmışım (komik) :) )

2.si bir Galatasaray atasözü der ki ; Sizin hayallerinizin bittiği yerde benim gerçeklerim başlar.

Şimdi oyunumuza bakalım. Hoşçakalın.

28

Saturday, August 15th 2015, 11:59pm

Selamlar

Sayfadaki resimler Türkiye'den girişlerde görüntülenmiyor. Telekom resimlerin yüklü olduğu siteyi mahkeme kararı ile engellemiş. Chrome tarayıcı kullananlar için Zenmate eklentisi ile Almanya ya da Amerika üzerinden Proxy değiştirip bağlanıp resimleri görüntüleyebilirler.

29

Tuesday, August 18th 2015, 3:30am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Comodo Secure DNS kullanırsanız yazılım kullanmadan görüntüleyebilirsiniz en azından bende herhangi bir sorun yok :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

30

Friday, August 28th 2015, 10:54am

Pagan için hangi mesleği uygun görüyorsunuz ?

31

Friday, August 28th 2015, 12:48pm

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

Pagan için hangi mesleği uygun görüyorsunuz ?
tavsiyem ilk simyacılık sonra ise dericilik çünkü simya ile şifa basma vb. şeyleri artırırsınız dericilikle ise kendinize item yapabilir veya yapıp satabilirsiniz lakin ilk simyacılığı seçmenizi tavsiye ederim

32

Sunday, August 30th 2015, 7:38am

Rate this thread