You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, March 27th 2015, 4:50am

[PMB] kırık zincirler mühendis rehberi NezebSakini (pve)

Merhabalar, sizlere yeni tanıştığım ve çok beğendiğim mühendis sınıfını elimden geldiğince tanıtmak istiyorum.

ÖNCELİKLE KISACA MÜHENDİSTEN BAHSEDELİM:

mühendis sınıfı savaşlarda olsun raidlerde yada astralde özellikleri bakımından önemli rol oynamaktadır. yakın dövüş özelliği göstermez. mana tüketimi olmayan enerji gereksinimi olan bir sınıftır. Kendimce en sevdiğim özelliği de tamamlayıcı olmasıdır. Kıyafetleri deri olup hançer ve kandil kullanmaktadır(kalkan takamıyoruz). grupta bir mühendis varsa birtakım özellikler için başka karakter aramaya gerek yoktur.

MÜHENDİSİN AVANTAJ VE DEZ AVANTAJLARI:

AVANTAJLARI:

1)Öncelikle astral adalarda aranan kişi olması yani 1 düşmanı 45 sn hareketsiz bırakması, sağlık mühürü ve 2x dediğimiz can arttırması. 10sn alınan şifayı 2 katına çıkarması. savaştayken ölen bir arkadaşınızı diriltebiliyorsunuz. 2x zarar özelliği de mevcut yani aranan her şeyi 1 karakter olarak sağlayabiliyorsunuz.

2)yakın dövüş sergileyen düşmanlara karşı avantajlıdır.

3)koşarken neredeyse bütün büyülerimizi ve vuruşlarımızı yapabiliyoruz durmamız gerekmiyor.

DEZAVANTAJLARI:

1)Büyücü yada okçu gibi uzaktan vuran sınıflara karşı dayanıksızdır genelde yakın dövüşten kaçmaya yönelik özellikleri var.

2)şifa özelliği çok yetersiz.

ŞİMDİ TALLENTI VERİP ÖZELLİKLERİ AÇIKLAMAK İSTİYORUM.

ULULUK KAVRAMI DÜNYA GİZEMLERİN GÖREVLERİNDEN BİR BÖLÜMDÜR VE 2 GELİŞİM AĞACI TERCİHİ SAĞLAR. YENİ BAŞLAYAN ARKADAŞLAR SİZE İLK PAYLAŞTIĞIM TALLENTI ÖNERİYORUM ÇÜNKÜ PVP BİR ŞEKİLDE ADA GİDERSENİZ BÜYÜK İHTİMAL BİRDAHA ÇAĞIRMAYABİLİRLER :) VE KIYAFET YAPMANIZ İMKANSIZLAŞIR.

KAREKTERİSTİKLER: SALDIRI VE DAYANIKLILIK OLARAK 2 YE AYRILIYOR

SALDIRI: MELEKE VAHŞET METANET ÖFKE SAVUNMA: CANLILIK İRADE MUKAVEMET KANASUSAMA

YÜKSELTMEMİZ GEREKEN KARAKTERİSTİKLER ŞÖYLE OLMALI

PVP:MELEKE-METANET /CANLILIK/İRADE

PVE:MELEKE-VAHŞET/CANLILIK

elimden geldiğince açıklamaya çalıştım. umarım faydalı olur. iyi oyunlar :)

2

Friday, March 27th 2015, 4:24pm

3

Saturday, March 28th 2015, 8:21am

Bu arada üye alimlarimiz devam etmektedir(reklamin iyisi kötüsü olmaz) herhangi bir kriterimiz yoktur :))

4

Saturday, March 28th 2015, 8:25am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Başarılar dilerim sayın rakibim :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

5

Saturday, March 28th 2015, 8:28am

Teşekkür ederim sizede başarılar :)