You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, March 28th 2015, 1:58pm

ALTAYHAN

Beginner

• "ALTAYHAN" started this thread

• Send private message

[PMB] Tapınak Şovalyesi PVP/PVE Rehberi 6.0.0 Yapılandırma [Altayhan]

Karakter ismi : Altayhan
Karakter : Tapınak şövalyesi
Birlik : Seljuks
Birlik içi rolü : Tank/Dps

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neden Tapınak Şovalyesi ?

Nedenini şöyle izah edeyim rolü icabı tankı var sayalım zararı uzun sure tutup emmesi etrafındaki tüm düşmanları kendi üzerine çekip
adeta bir yem gibi kendini takım arkadaşları için gereken rol ve daha fazlası ise damage'sinin artması 6,0,0 güncellemesinde tapınak şovalyesi damage eskisinden biraz daha fazla artmış olması.VE bu kadarıyla değil tapınak şovalyesi oynanması gerek bir sınıftır ne olursa olsun bir kez bu sınıfla oynanması gerekiyor.

Kutsal Tank PvE / PvP Yapı :

Talentin Linki

Kutsal Tank İçin İstatistikleri :

Saldırgan[Ofansif] istatistikler :

Meleke 50 +
Metanet 20-50
Vahşet 25

Defansif istatistikleri :

Canlılık 50 +
İrade 15-25
Mukavemet 25 +
Kana Susama 25

Fiziksel DPS PvP Yapı :

Talent Linki

Fiziksel DPS için İstatistikleri :

Saldırgan[Ofansif] istatistikler :

Meleke 50-75
Metanet 15-25
Vahşet 25-50

Defansif istatistikleri :

Canlılık 50
İrade 25
Mukavemet 15 +
Kana Susama 25-45

Umarım herkese yaralı bir konu olmuştur.
Yanlışlarım varsa konu üzerinden mesaj atarsanız ne mutlu bana
Hepinize iyi şanşlar iyi oyunlar. :)

This post has been edited 2 times, last edit by "ALTAYHAN" (Aug 1st 2016, 11:28pm)

2

Friday, February 26th 2016, 4:25am

HOCAM BU İSTATİSTİKLERDEN ÖNCE HANGİLERİNİ DOLDURUCAZ YENİ BAŞLIYORUM TANK KASMAK İSTİYORUM. Sırası yokmu bunların mesela önce bu sonra şu diye ?

3

Friday, February 26th 2016, 9:26am

HOCAM BU İSTATİSTİKLERDEN ÖNCE HANGİLERİNİ DOLDURUCAZ YENİ BAŞLIYORUM TANK KASMAK İSTİYORUM. Sırası yokmu bunların mesela önce bu sonra şu diye ?
Kasiliyorsan tavsiyem paylasilan pve yapilandirmalarini kullanman. Sirasi kasilmanda buyuk bir etki yaratacagini dusunmuyorum . Burada puf nokta dogru bir pve talenti.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

Rate this thread