You are not logged in.

1

Monday, April 20th 2015, 2:24pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Hataların teknik sebeplerinide not düşerseniz çok hoş olacaktır, sanırım bu hatanın sebebi bağlantı portlarından kaynaklanıyor ?
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

2

Tuesday, August 11th 2015, 4:52pm

oyuna girerken yüklenme aşamasında %90da kalıyor bunun nedeni yeni gelen güncellememi ben oyunu yeni kurdum butun
Hataların teknik sebeplerinide not düşerseniz çok hoş olacaktır, sanırım bu hatanın sebebi bağlantı portlarından kaynaklanıyor ?
dosyaları inmedi o yuzdenmı oluyor admın ise sunucularda sorun yok diyor

3

Tuesday, August 11th 2015, 5:15pm

Merhaba

Evet yaşadığın sorunun sebebi oyunun dosyalarının tamamının inmemesinden kaynaklı bütün dosyaların yükleme işlemi bittikten sonra bu sorunla karşılaşmazsın.

İyi Forumlar

4

Wednesday, September 2nd 2015, 9:38pm

s.a

oyuna girmeye çalışıyorum yanlız yetki verilemedi sunucuya baglanılamıyo diye bi hata veriyo yardımcı olabilirmisiniz tşk ederim

5

Thursday, September 3rd 2015, 12:56am

Oyuna giriyorum fakat donup kapanıyor ve hata veriyo 2-3 gündür giremedim desteğe tickette attım ama hemen cevap gelmedi yardımcı olabilen varmıdır acaba?

6

Thursday, September 3rd 2015, 3:47am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Oyunda herhangi bir sorun bulunmuyor.Hata almaya devam ediyorsan tekrar kaldırıp kurmanı öneririm.
.

7

Thursday, September 3rd 2015, 6:16am

Denedim fakat imparatorluğa girerken sorun olmuyor asıl karakterimle ittifağa girmeye çalışınca kasıp oyundan atıyor.

8

Thursday, September 3rd 2015, 8:54am

Dün bildirmiştim zaten teşekkürler

9

Thursday, September 3rd 2015, 9:25am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Dalgınlık gözden kaçmış ilgileneceklerdir.
İyi oyunlar.
.

10

Thursday, September 3rd 2015, 6:30pm

İnsanlık hali ona bişey diyemem fakat sizin dediğiniz gibi oyunu kaldırıp yeniden kurun diye cevapladılar sonra sorguyu kapadılar tekrar attım ama nolur bilmiyorum 1 2 haftadır oyuna giriş yapamıyorum bi bilgisi olan varmıdır acaba ?

11

Thursday, September 10th 2015, 7:56am

hata kodu (1.10) ne yapmalıyım

12

Thursday, September 10th 2015, 8:54am

lag sorununu çözme gibi bi plan varmı ortada? bilgilendirilsek iyi olucak artık bu konuda. oyun oynanıcak halde diil.
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

Carisma - Whacky - Fantastic - ObeyUrMaster - Reprobate - Stiff - Carismakiss - Almond - Comet

13

Thursday, September 10th 2015, 11:58am

hata kodu (1.10) ne yapmalıyım
Merhaba sadece hatanın kodunu yazarak size çözüm sunamayız ekran görüntüsü alarak destek ekibine sorgu oluşturman gerekir öncelikle buradan da paylaşırsan ekran görüntüsünü alternatif suna biliriz ne yapman gerektiği konusunda.

lag sorununu çözme gibi bi plan varmı ortada? bilgilendirilsek iyi olucak artık bu konuda. oyun oynanıcak halde diil.
6.02 güncellemesinden sonra hemen hemen hiç kimseden lag ile ilgili bir şikayet gelmedi aksi yönde lag olmuyor artık diyen bir çok kişi var bu durumda kendinize düşen kontrolleri yapmanız iyi olur.

14

Friday, September 11th 2015, 4:38pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Güncellemeden sonra oyunu lag aldı götürüyor haberiniz olsun.

15

Monday, January 1st 2018, 8:51pm

oyundan atıyor !!!

oyundan atıyor fakat bi hata uyarısı yok sadece 15 dk da bi oyun dan atıyor

16

Monday, January 1st 2018, 9:13pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Bu problem antivirüs programının güvenlik duvarından veya bir çok sebepten kaynaklanıyor olabilir. Hatanın ekran görüntüsünü alıp destek ekibimize gönderirsen sana detaylı bir şekilde yardımcı olabilirler. Teşekkürler