You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 23rd 2015, 12:55pm

Tatil günü bakım

Sayın yönetim resmi tatil gününde sabah saatlerinde bakım mı yapılır. Milletin oynayacağı varsa da gitti.

2

Thursday, April 23rd 2015, 1:01pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Bakım günleri ve saatleri resmi tatillere ve bayramlara göre ayarlanmıyor malesef.
.

3

Thursday, April 23rd 2015, 1:07pm

Bayram günlerine ayarlanmasa bile gece saatlerinde yapılmalı yani online oyuncu sayısının en az olacağı saatler. bu işin en iyi ve en tercih edilen yöntemi budur.

4

Friday, April 24th 2015, 2:23pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Gece oyuncu olmadığını söylemek pek mantıklı değil . Asıl sabah 5 ile 10 arasında oyuncu olmuyor . Gece boss kesmeler, zindan yapmalar ve tarafların birbirini basması gibi önemli olaylar oluyor genelde .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

5

Saturday, April 25th 2015, 9:54am

gece bakım yapılması kararı verildikten sonra Amerikalı oyuncularda gündüzleri neden bakım yapıyorsunuz diye sormaz mı sonuçta global serverdayız arada saat farkı fazla

6

Saturday, April 25th 2015, 9:56am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

İşte, tatil günü dediğin gün sadece bize tatil . Saatleri düşünmüşsün ama onların bayramı olmadığını düşünmemişsin :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

7

Saturday, April 25th 2015, 10:15am

nasıl yani ben tatilden bahsetmedim bile sadece haftalık bakımdan bahsediyorum

Rate this thread