You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, May 4th 2015, 6:47pm

dsartanyas

Beginner

• "dsartanyas" started this thread

Occupation: 31

• Send private message

Taş Taşıma

Arkadaşlar benim 55 level bir büyücüm var. Uzun zamandır da oyunu oynamıyorum. Oyuna yeniden başlıyım dedim. Brolin arkadaşımızın Tapınak Şövalyesi rehberini okudum (kendisini tebrik ediyorum çok güzel bir rehber hazırlamış.) ve oyuna Tapınak Şövalyesi olarak dönmeye karak verdim. İyi hoş da benim büyücüde ki Taşlar ne olucak? Reenkarne dışında başka bir sınıfa nasıl geçiricem? Bunu bana söylerseniz çok sevinirim.

Artı olarak şimdi benim turuncu mor vs. astral itemler var oyun 65 level olunca ben komik adlı mob u kesemiyorum yanındaki maymunu kesiyorum yarı canı kalıyor bir daha maymun doğunca benim duvar ve yansımalar bitiyor bu yüzden direk ölüyorum. Zaten moralim bozuk 1m candan 100k cana düşmüş canım. Ne yapıyım ben şimdi?? :cursing:

2

Monday, May 4th 2015, 7:05pm

selam

cumartesi akşamları 20:00 de biten Öz Değiştirici kuponları var. Varolan karakterini farklı bir sınıfa dönüştürebilirsin. Tüm taşlarını yeni bir sınıfta kullanabilmenin yolu bu. Tabi kuponu alabilmen için diğer oyuncular arasından en yüksek teklifi senin vermen ve teklifinin geçilmemesi gerekiyor.

Şu anda karakterin için yapman gereken L harfine basıp Görev Ara ile yapmadığın görevleri yapmak ve Görev Sonucu gelen itemleri giymek.

Böylece eşyalarını değiştirdikçe daha yüksek canlı ve daha dayanıklı hale geleceksin. 65 Lvl olduğunda ise Astral Adalardan Geliştirilebilen itemler ile üzerini dizebilirsin.

3

Monday, May 4th 2015, 7:09pm

dsartanyas

Beginner

• "dsartanyas" started this thread

Occupation: 31

• Send private message

İlk defa görev yaptığım için sevinmiyorum. Bütün haritalar bitmiş. Sadece Umoyra kalmış. Dediğim mob da umoyra ve grup olarak da gidemediğimiz bir mob. NE yapsam bilemiyorum. Bu arada bu kupon kaç para? :thumbsup:

4

Monday, May 4th 2015, 8:35pm

Merhaba

Özlerin her hangi bir sabit fiyatı yok açık arttırma usulü en yüksek gold u veren arkadaşımız kazanıyor. Her cumartesi 20:00 de müzayede sona eriyor.

İyi Forumlar.