You are not logged in.

81

Monday, September 24th 2018, 9:34am

İstanbul birliği yeni üyeler arıyor.

arkadaşlar imparatorluk tarafında eğer mistik-mühendis-iblis bilimci - asker oynuyorsanız ve birlik arıyorsanız istanbul birliğine davetlisiniz. ayrıntılı bilgi için KiianGrey/YephieL(ben), Osiriz, Carlenigma ile irtibat kurabilirsiniz arkadaşlar saygılar iyi oyunlar.

This post has been edited 1 times, last edit by "quentana" (Sep 24th 2018, 11:05am)

82

Friday, February 1st 2019, 2:17pm

Çuvaldızı biraz kendımize batıralım.

arakdaşlar Yönetimınle alakalı ya da bazı oyundan beklentılerımızı konuşuyoruz birazda kendı hatalarımıza değineyim istedim bu konu hakkında konuşalım tartışalım düşüncelerimizi fikirlerimizi paylaşalım.

oyunun fazlaca oyuncu kaybetmesının nedenlerınden bırkacını oyuncu etkenlı olanlarından aklıma gelenlerınden bahsedıcem.

1. küfür: arkadaşlar oyunda bazı kendını bılmez adamların ınsanlara küfür etmesi (bu kışilerin piskolojık yardım alması gerekıyor bence) ınsanlar bu tarz oyunları stress atmak ıcın oynarken stress oluyorlar arkadaslar bazı beyın hucrelerı gelışememış oyuncularda sagolsun sureklı kufur kıyamet buyuzden sadece benım bıldıgım 100den fazla oyuncu oyunu bıraktı.

2.ashee-teph te yenı başlayan oyuncu farmlama: arkadaslar herkeste bilir cogu kısı yapmıstır reen acıp ashee tephte yumurtayı kapayıp taşlar meslekten yapılma itemlerle mıllete tek ata ata ego kasan arkadaşlar vardı yeni baslayan oyuncuların ciddi bi coğunlugu başlarım böle oyuna deyıp orda bırakıyodu zaten cunku adamlara gorev bıle yaptırmıyodu bu kısıler ve sayıları da coktu...

3.Yadımlaşmanın olmaması: arkadaşlar bazen haklı nedenlerle bazende yardım edebıleccekken bıle yardım edılmemesı konusunda bırcok oyuncu oyunu bıraktı. talentını statını paylaşmama furyası vardı bir ara hatta bunun onune gecılmek ıcın pimpmubuıld etkinlikleri geldı. oyuncular ölumsuyu hayat suyu olmadıgından yaptıkları aşırı yanlıs statlar ve talentlerle oyuna tutunamadılar.

4.Yeni başlayan oyuncuları domine etmek: arkadaşlam katılırmısınız bılmem ama iyi oyuncu benm gozumde kendınen guclu playerlerı domine edebılıyorsa ıyıdır ve ınanın asırı keyıflı birsey full 9 taslı bırının full 11 taslı bırını kesmesı mukemmel hıssettırıyor ınsana ama mahfazası taşı cok yuksek bırı yenı oyuncuları farmlıyosa kusura bakmasın ezık olarak anılıyor hatta konusmalarda mılletı eksemıyor yenı başlayanları eksıyor dıye konusuluyor. yanı yenı baslayan kısıyı kessenız elınıze hıcbısı gecmıyor arkadaslar. ustune ınsanların şevkını kırıyoruz.

5.gold kastırmama/yöntem gostermeme: arkadaslar yenı baslayan kısıler ornegın cun etkinliginde mesela kutu salabılırsınız genel olarak bunuda yapmıyruz hep bız alalım ıstıyruz tamm hepımızın golda ıhtıyacı var ama ınsanların her etkınlıkte önunu tıkıyoruz bunun farkına vardıgımızda bi bakıyoruz hepsı gıtmıs 13 taşlı adamlar kalmıs sadece :S birde ınsanlara bıldıgımız yontemlerı gostermıyoruz.

6.2.sınıf gibi davranma: arkadaşlar yenı baslamıs daha guclenmemıs oyuncuları hep ezıkleyerek bılmedıgı seylerden oturu onları kendılerını kotu hssettirerek yine bırsuru oyuncuyu oyundan kacırmış bulunmaktayız. halbuki oyunun en keyıflı kısmı yenı baslayan ınsanlarla birşeyler yapma çabası bence

evet arkdaşlar pahalılık yönetimin kusurları bunlara sıkca degınıyoruz ama bizde az değiliz. Egomuzu guclu playerlere saklayalım yardımlaşmak, saygılı olmak, deger vermek deger gormek guzel seyler bunları uygularsak yenı başlayan arkadaşlar oyuna tutunabılırler. şunuda söylemelıyım oyun nekadar guzel olursa olsun online oyunlarda popülasyon herşeydır.

This post has been edited 4 times, last edit by "quentana" (Feb 1st 2019, 8:24pm)

83

Thursday, March 21st 2019, 6:45pm

Yeni arkadaşlar için

arkadaşlar taş basmak eskisi kadar zor değil çok ciddi indirimli etkinlikleri beklemeniz yeterlidir birde itemler nedir gold nasıl kasılır dikkat edilmesı gereken bazı püf noktalar nedir biraz forumu kurcalayın hepsinden elimden geldiğince bahsettim. bu hediye olayını kacırmayın hatta arkadaşlarınız bile char acsın bıraksın belki ilerde oynamak ısterse hediyeli charı olmuş olur saygılar iyi oyunlar

84

Wednesday, March 27th 2019, 11:16am

Yeni arkadaşlar için aşırı önemli bilgi :D

Arkadaşlar kutsal nesne çok onemli biliyorsunuz kutsal nesneleri 1.olarak zafer çarmıhı 2. olarak ejderha küçük kalkanı 3. isteğinize kalmıs ben yaşam kodexi kullanıyorum.

arkadaşlar kader iksiri 3v3 6v6 yada nadirnesnede kendı kutusunu alarak topluyoruz (raid suanlık kapalı) ama önemli nokta uyanış kasesi 2. seviyede haftada 1600 kader iksiri verme imkanı sunuyor

para harcama imkannız yoksa kesinlikle ilk uyanış kasesi yapmanız 2. seviye hale getirmenız lazım 110 kader iksiti nadırde 20kristal civarına denk geliyor yani haftada 300 kri cebinizde kalır pve için bunu kullanabılırsınız.

85

Wednesday, March 27th 2019, 12:12pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Bilmeyen arkadaşlar için çok yararlı bilgiler.
Teşekkürler

Rate this thread