You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 1st 2014, 7:59pm

Hesabımı taşımada sıkıntı çıktı

bu sabah eu yu denemelik bı hesap acayım dedım kullanıcı adını deneme olarak aldım yenı e-posta aldım kı karısıklık olmasın dıye sıfremı gırdım oyuna gırış yapayım bı ortalıga bakayım hem zaman bulursam 3-5 lvl muhendıs kasayım dedım. oyun kapalıymıs gıremedım halıyle. az once tr forumunu bı yoklayayım dedım (ordakı hesabım darkhood ve mail in burdakıyle uzaktan yakından alakası yok) girdiğimde hesabı tası butonu geldi. taşı dedim benım darkhood olan hesabımı burdakı deneme ile birleştirdi ama ne şifremi biliyorum ne mailimi şu an. gelen uyarı şu tr deki hesabınız olan uid..... hesabı my.com a taşınmıştır. benim tr deki karakterin hesabıyla bunun uzaktan yakından alakası yok. hadi birleştirdi diyelim oyuna girebilmem için ne şifre var elımde ne de hangı maılı kullandıgını bilmiyorum.

2

Tuesday, April 1st 2014, 9:46pm

3

Tuesday, April 1st 2014, 11:10pm

Client Error's Solution

I used our old client. Center@Mail.ru exe.
Then I got many error messages.

Then I decided to download english client My.Com GAMES.
http://en.allods.com/download

I changed the english client's language in settings from english to turkish,then client is restarted automatically. Then i canceled downloading of Allods Online EN, and i started downloading of Allods Online TR from selecting games +4 in client's tab.

This is my solution.

4

Wednesday, April 2nd 2014, 8:54am

Dragagon_old

Unregistered

Hesap Transferi!!

Abi simdi anltyurm ben hesabmi tasi yerine basmadan direk.bu oynadgm hesabn kullanci adi ve email sifre hepsni kullanarak yeni hesap actm ayni bilgilerle ve oyina grdgmde karakterler yok yeniden irk secmem soyleniyor sanki 0 dan hesap acms.gbi sonra hesabmi tasi diyerek.yapiym dedim tikladm hesabmi tasi yerine kayit olmsa sayfasi cikmiyor yardmlanzi.beklyrm bu sayfa cıkıyor sonra

http://i.hizliresim.com/xY1gVa.png

yani ilk başta hesabmı taşı demeden hesap actım kullancı bılgılerımle pw email ile oyuna girdiğimde karakter yok yenıdne secmem soylenıryor sıfırdan hesap acmş gibi şimdide hesabmı taşı diyorum bu attığım linkteki resim çıkıyor

5

Wednesday, April 2nd 2014, 8:22pm

mausse

Beginner

• Send private message

Yeni Yükleme.

• YİNE NE YULENIYOR YAZILAR TÜRKÇEYDİ İNGİLEZCE OLDU NOLUYO ARTIK Bİ OYUN DUZELMEDI YAA.
mausse has attached the following image:
  • asasasas.jpg

6

Thursday, April 3rd 2014, 5:56am

Server seçme

Oyunun türkçe sini indirdim ancak server bölümünde hiç bir online server ismi gözükmüyor haliyle server seçip oyuna giriş yapamıyoruz

7

Thursday, April 3rd 2014, 6:10am

NURAY230

Beginner

Occupation: Student

• Send private message

__Yeni statlar__

Bilindiği üzere güncelleme sonrası skiller sıfırlandıı.. bende eski statlarımı nasıl yaptığımı unutum bir büyücü olarak talent verebilecek varmı arkadaşlar ? ?(
__FURKAN___

8

Thursday, April 3rd 2014, 6:48am

mausse

Beginner

• Send private message

Lütfen Yardım

Ben Giremiyorum Bağlantınızı Konturol Edın Dıyor.

9

Thursday, April 3rd 2014, 5:18pm

Dragagon_old

Unregistered

Dikkat

beyler VERİLER YÜKLENMESİ LAZIMMI %90DA KALIYOR

10

Thursday, April 3rd 2014, 7:58pm

mausse

Beginner

• Send private message

Bağlantı

NEDEN BENIM BAGLANTI SUREKLI KESILIYOR. YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

11

Friday, April 4th 2014, 1:46pm

Semihss

Beginner

• Send private message

Gardrop ve Karakterstikler

Arkadaşlar bu yeni gelen gardrop sistemini hiç beğenmedim.Giysiye tıkaldığınızda gardropa gidiyor ve bir daha çıkmıyor.Bazılarımızın ekmek parası giysi satmaktı :D

Birde bu yeni karakterstikler coşku gibi değişik şeyler var ben neye vericeğimi bilmiyorum bi rehber falan gerek.

12

Friday, April 4th 2014, 7:07pm

Metanet Sistemi Hakkında.

Metanet sistemi.... Bizim için iyi olabilir fakat son günlerde hepinizin baş belası oldu biliyorum. Buna lütfen bir çözüm getirilsin. Mobların metanet almasındaki saçmalık ne böyle? Kader işaretleri diye bir şey de koymuşsunuz, tecrübe alımı iyice zorlaşmış. Şurda 2 günde 13 level zor kastım. Üstelik bilgi ciltlerimde basılı iken. Lütfen artık bir çözüm getirilsin. VE ÖĞRETMEN-ÇIRAK SİSTEMİNEDE

13

Saturday, April 5th 2014, 6:33pm

Npc

1. organizatör gözükmüyor Gerçek Centilmene Tavsiye görevinde 1. organizatör yerinde yok herkes de mi ole yoksa organizasyonlardan birinde sızmış mı :D bi bakarmısınız sizde de olemi

14

Sunday, April 6th 2014, 1:18pm

Karakterim Yok

My.com'a üyeliğimi yaptım oyuna giriyorum ancak hiçbir karakter yok sanki sıfırdan açmışım gibi yetkili biri yok mu

15

Thursday, April 10th 2014, 12:02pm

Savasci skilleri

Arkadaslra savasci nasil skill vericem bide ruby pointleri hangi itemler daha iyi yardimci olacak varmi? paylasa bilecek

16

Thursday, April 10th 2014, 2:39pm

Ululuk görevi

merhaba benim bi sorunum var ululuk görevini yapmak istiyorum fakat ata karakterimi beğenmediğim için reankarneme devam ettim onu kastım ve şuan ululuk görevi reende gözükmüyor ata karakterlede yapamıyorum bunun bi çözümü varsa paylaşırmısınız lütfen ...

17

Sunday, April 20th 2014, 3:37pm

My.com 1gb lık oyun inmiyor.1gb link veriniz indirem

0 kb/sn oluyor 1gb inmedi gtti.

upload veya turbobit gibi sitelelre yükleyip

linkini bana atarmısnız acilen

18

Saturday, April 26th 2014, 8:43pm

Ödeme Sistemi Hakkında Bilgi Verirmisiniz?

Ödeme sisteminde ki çalışmalar devam ediyormu? 1 Mayıs tan sonra neler olacak? Yüzeysel bir bilgi verirmisiniz?

19

Friday, May 2nd 2014, 11:07am

Sunucular yok

arkadaşlar acil yardım oyunu silip tekrar yükledim kalıntı bırakmadan oyunun herşeyi yüklendi ve oyunu açıyorum sunuclar gözükmüyor yardım

20

Sunday, May 4th 2014, 9:46am

Savaşçı %20 çelik direnç

gelişim aşamasında neye vermeliyim %20 çelık direnç için savaşçıda ?

Rate this thread