You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, May 6th 2015, 7:58pm

Juanvojer

Beginner

• "Juanvojer" started this thread

Occupation: security

• Send private message

Reenkarne

Merhaba arkadaşlar oyunu 51 lvlde iken bırakmıştım oyuna tekrar başlamayı düsünüyorum fakat şöyle bir sıkıntım var 65 lvldemi reenkarne görevi yapabiliyorum Reenkarne kasmayı dusunuyorum 0 dan bir karakter acıp. yardımcı olabilirmisiniz.
Ve oyunda binek vs önemli seyler farklı bir ID acsam onları alabilme imkanım varmı onları alırsam reen'e gerek kalmıcak ?
O kendini zor sanıyordu oysa vazgeçmeyen bendim. 8)

2

Wednesday, May 6th 2015, 8:38pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Anladığım kadarıyla eski karakteriniz ile hiçbir bağlantınız kalmamış .

Reenkarne görevini ilgili vahiy adası görevlerini bitirdikten sonra Aydanus sana verecektir . Seviye sınırını tam olarak bilmiyorum .
Eski hesabında ki hiçbir eşya veya özellik/etki , başka bir hesaba geçirilemez . Destek sistemi ile boşuna uğraşmış olursun . Eski hesabını almak için destek ile iletişime geçmen daha faydalı olur .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

3

Wednesday, May 6th 2015, 11:50pm

Merhaba

Reenkarne görevini seviye 45 de alabiliyorsunuz fakat tikarika mağrasındaki moblar 65 seviye olduğu için bu seviyeye gelmeden bitirmeniz sorun olacaktır. Yeni karakter açmayı düşünüyor isen eyer 65 level de yapabilirsin reenkarne görevini. Eski ID üzerindeki hiçbir nesne yeni açacak olduğun karaktere aktaramazsın. Oyun yeni başlamak isteyen arkadaşlar için bir kolaylık sağladı Mucizevi Mavna ' yı inceleyebilirsin.

İyi Forumlar.

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (May 8th 2015, 8:17am)