You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, May 7th 2015, 4:38pm

Kader Kartının Kaderi

Kaderimiz sadece kostüm ve altın tozu almak mı ? İyi birşeyler kazanan varsa yazsın buraya merak ediyorum.

Tam 4 defa büyük ödül ekranına geldim. 4 seferde de altın tozu alabildim. 8 tane kart ekranda ama şuna emin oldum. 8 inden de altın tozu verir. Çünkü mantık çıkmasını istediğin kartı bulmak üzerine değil hangisini seçersen seç %95 ihtimalle altın tozu geleceği üzerine kurulmuş. Yazık oldu bi hevesle 3k kristal harcadım. Elime geçen sadece altın tozu ve kostüm !

2

Thursday, May 7th 2015, 4:51pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Çantanın Nadir Nesne bölümü full altın tozu doldu.

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (May 7th 2015, 5:01pm)

3

Thursday, May 7th 2015, 4:57pm

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

2100 kristal harcadim.
300 pusula aldım yani.
Aldıklarım ;

1272 Kristal Parça = 636 Kristal
71 Esans = 1420 Kristal
İyi Düşünce Kanatları : Benim için paha biçilemez, sırf bu kanat için açtım zaten. :love: ( Küçük Beyaz Kanatlar )
Bir sürü ekstra kostüm, başlık, yem, ışık zerresi vs vs
Yaklaşık 1,5m Altın Tozu
Ve son olarak bir de Geyik binek aldım.

Sadece 2056 Kristal Esans ve Kristal Parçalar tutuyor.

Bence gayet karlı hala.
^^

4

Thursday, May 7th 2015, 6:38pm

4k kristal harcadım toplamda
yaklaşık 30-40 adet kostum
2 adet binek
yine yaklaşık 100 adet esans
4238 kristal parça 4 milyon altın tozu
1 de siyah kanat aldım benim için önemliydi
harcadıgım kristalin ederinden fazla aldım karlı sayılır ama droplar yeterlimi dersen hayır yeterli değil.
<<<<<<<

5

Thursday, May 7th 2015, 11:52pm

Ejder bineğinin kader kartı geldiğinde 16 kere talihli olaydan ejder alamamıstım garanti alımla aldım artık talihli olay hiçte talihli değil 8 kartın 4 ünde binek gözüküyor ama kesinlikle % 50 şansımız yok binek çıkma oranı çok düşük

This post has been edited 1 times, last edit by "DomatesBiberr" (May 8th 2015, 12:08am)