You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, May 16th 2015, 6:41pm

Oyun yüklenmiyor

Üstünden uzun süre geçtikten sonra oyuna yeniden başlama kararı aldım. Allods online'yi my.com games aracılığıyla indirdim. 1.7 gb gibi bir boyutlu dosyayı yükledim ve oyuna girmeye çalıştım arka planda yükleme devam edecek diye. Oyuna giremedim yüzde 69da takıldı ve yaklaşık 3 saatlik bekleme süresince yüzde 1 bile artmadı. Normalde oyuna girmeden de my.com launcheri ile oyun yüklenmeye devam edebiliyordu ancak şuanda yüklenmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?
HELMSDEEP

2

Saturday, May 16th 2015, 7:34pm

Merhaba

Oyun 8,76 gb bir boyuta sabit öncelikle bunu yükledikten sonra oyuna rahatça giriş yapabilirsin, yoksa sürekli aynı ekranda takılacaktır. Yükleme işleminin tamamlanmasını beklemelisin.

İyi Forumlar.

3

Sunday, May 17th 2015, 8:49am

Merhaba

Oyun 8,76 gb bir boyuta sabit öncelikle bunu yükledikten sonra oyuna rahatça giriş yapabilirsin, yoksa sürekli aynı ekranda takılacaktır. Yükleme işleminin tamamlanmasını beklemelisin.

İyi Forumlar.
Sorun da orda başlıyor zaten. Launcher oyunun geri kalan kısmını yüklemiyor.
En launcheri indirdim ve sorun çözüldü teşekkürler
HELMSDEEP

4

Sunday, June 14th 2015, 8:13pm

Oyunu yuklemıyor ya

Allods Online tr Adlı oyunun kurulumu Başarısız oldu oyun İstemci dosyalarının oluşturulması VEYA yazılması Başarısız oldu yetersiz, disk kullanıcının alanı yada Progam İstemci klosorune VEYA ONUN Bireysel dosyalarına erişemiyor Olabilir Diyor ama benım Disk alanım cok ama kurmuyor 3 saatır kurmaya calısıyorum cs go fln herşeyi sildim olmuyor yrdm edın ntfn

5

Sunday, June 14th 2015, 9:18pm

Selamlar.

İndirmiş olduğunuz dosyaları bilgisayarınızdan tamamen kaldırıp yeniden download yapınız, muhtemelen hasarlı bir dosya var verilerde, umarım düzelecektir.

İyi Forumlar.

6

Sunday, June 14th 2015, 9:38pm

d
Allods Online tr Adlı oyunun kurulumu Başarısız oldu oyun İstemci dosyalarının oluşturulması VEYA yazılması Başarısız oldu yetersiz, disk kullanıcının alanı yada Progam İstemci klosorune VEYA ONUN Bireysel dosyalarına erişemiyor Olabilir Diyor ama benım Disk alanım cok ama kurmuyor 3 saatır kurmaya calısıyorum cs go fln herşeyi sildim olmuyor yrdm edın ntfn
Selamlar.

İndirmiş olduğunuz dosyaları bilgisayarınızdan tamamen kaldırıp yeniden download yapınız, muhtemelen hasarlı bir dosya var verilerde, umarım düzelecektir.

İyi Forumlar.
tamam su anda yuklenıyor denıyıcem
Selamlar.

İyi Forumlar.
Ben birşey sorucam benım eşyam sılındı onu napıcam ben oyuna 80 tl yatırdım 2 tane eşyam sılınmış

7

Sunday, June 14th 2015, 10:01pm

Neyin silindiğini belirtseydiniz yardımcı olabilirdim.

8

Sunday, June 14th 2015, 10:07pm

Neyin silindiğini belirtseydiniz yardımcı olabilirdim.
1 tane sus esyası 1 tanede değnek ama değnek pek onemlı deıl sus esyası giti :(

9

Sunday, June 14th 2015, 10:13pm

Bu durum için destek bileti oluşturmalısınız.

İyi Forumlar.
Selamlar oyun arka planda açık kalmış olabilir, pc yi kapatıp açmayı denediniz mi?

10

Thursday, June 18th 2015, 5:54pm

Merhaba sorununu launcherı tekrar indirerek çözebilirsin anca önce Game Center i indir onun üzerinden çalıştırıp dene sorunun çözülecektir büyük ihtimalle. Bu Linkten indirebilirsin.

İyi Forumlar

11

Sunday, June 21st 2015, 4:35pm

Oyuna girerken Yüzde 91 de takılıyor

Arkadaşlar oyuna giris yapıyorum karakterimi sectikten sonra oyun yüklenirken yüzde 91 de takılıyor yardımcı olabilirmisiniz

12

Sunday, June 21st 2015, 5:22pm

Merhaba

Gerekli dosyaları yüklemeye çalıştığı için sizi bekletiyor bir süre bekledikten sonra eksik dosyaları yüklemiş olacaktır bir daha ki oyuna girişinizde sorun yaşamazsınız.

İyi Forumlar

13

Wednesday, July 8th 2015, 11:39am

Oyun açılmıyor

Oyunu açarken resimdeki hatayla karşılaşıyorum yardımcı olabilecek var mı ?(Ekran kartı ve DirectX güncel

This post has been edited 2 times, last edit by "Ottoman22" (Jul 8th 2015, 11:49am)

14

Wednesday, July 8th 2015, 11:44am

Merhaba

Hatanın sebebi ekran kartı driver in kurulumu ile alakalı ve DirectX 11 i indirip tekrar kurabilirsin düzgün yüklenmemiş olabilir yada yüklü değildir.

Öncelikle bu Link den DirectX 11 i indirip kur tekrar oyuna girmeyi dene oyun açılırsa sorun yok yine aynı hatayı alırsan ekran kartının sürücüsünü kaldır tekrar kur.

İyi Forumlar

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (Jul 8th 2015, 11:52am)

15

Wednesday, July 8th 2015, 12:12pm

Merhaba

Hatanın sebebi ekran kartı driver in kurulumu ile alakalı ve DirectX 11 i indirip tekrar kurabilirsin düzgün yüklenmemiş olabilir yada yüklü değildir.

Öncelikle bu Link den DirectX 11 i indirip kur tekrar oyuna girmeyi dene oyun açılırsa sorun yok yine aynı hatayı alırsan ekran kartının sürücüsünü kaldır tekrar kur.

İyi Forumlar
Çok teşekkürler işe yaradı.

Used tags

yükleme sorunu

Rate this thread