You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, May 19th 2015, 11:28pm

Dünyanın gizemi görevi sorunu.

merhaba
dünyanın gizemi görevlerinden 2. aşamayı tamamlamışım ancak 1. aşama tamamlanmamış nereden başladığı gösteriliyor
kader bekçisine gittiğimdeyse görev bulamıyorum.
birde sevecen bilgin somovayı kontrol edeyim dedim.
daha önce desteğe sorgu atmıştım bir tane sevecen bilgin somovanın lanetli eşyalar diye bir görevi var onu yapmaya çalışıyorum lanetli kemeri veriyor ancak tomarı vermiyor.
onu halletmediğimden sanıyorum somova görevi tamamlama izin vermiyor olabilir ancak tamamiyle apayrı bir sebepte olabilir. incelenirse memnun kalırım

ilgili ss ler bunlar iyi geceler ve oynayanlarada iyi oyunlar dilerim

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (May 20th 2015, 12:32am)

2

Wednesday, May 20th 2015, 7:01am

Merhaba

Dünya gizemi görevlerini yaparken önemli görevleri de atlamamış olman gerekiyor çünkü birbirine bağlı görevler. Gipat görevlerine devam ederken bulamadığın gizem görevini bulacaksın ayrıca gipat'ta hayalet boyutuna geçerek yaptığın görevler var görev atlamadığına emin ol öncelikle.

İyi Forumlar.

3

Wednesday, May 20th 2015, 2:48pm

Merhaba

Dünya gizemi görevlerini yaparken önemli görevleri de atlamamış olman gerekiyor çünkü birbirine bağlı görevler. Gipat görevlerine devam ederken bulamadığın gizem görevini bulacaksın ayrıca gipat'ta hayalet boyutuna geçerek yaptığın görevler var görev atlamadığına emin ol öncelikle.

İyi Forumlar.
sorun şu ki gipatta 60/60 görevlerim tam.buna rağmen hiçbir ek görev vs. yok. görev bulmaya çalışıyorum ama vahiy adasına yönlendiriyor.

4

Wednesday, May 20th 2015, 2:54pm

Merhaba

Görevin devamı vahiy adasında devam ediyor çünkü seni oraya yönlendirmesi normal gipat tamamen bitti ise vahiy adasındaki gizem görevlerine devam et görev atlamama ya özen göster. Vahiy adasındaki lordun sesi seni muhtemelen geri yollayacak.

İyi Forumlar

5

Wednesday, May 20th 2015, 2:58pm

peki eğer bir sorun yaşarsam iletirim umarım dediğiniz gibidir...