Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, May 23rd 2015, 2:05pm

• Konuyu başlatan "dodo1977"

Meslek: Programcı, Developer

• Özel mesaj gönder

Sınır ve Parlayan Ada

Arkadaşlar 48lvl'ım.Normalde sınır'da ki görevleri tamamlayıp parlayan adaya geçmem gerekiyordu fakat 48 olduğum halde halen sınır'a nasıl gidebileceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?
Ben herşeyi denerim, ama sadece yapabildiğimi yaparım..

2

Saturday, May 23rd 2015, 2:12pm

Merhaba

Parlayan adaya gitmek için öncelikle vahiy adası ve karanlık ada görevlerini bitirmen gerekiyor. Vahiy adasında ki limanda mimar ın görevlerini eksiksiz yapmalısın.

İyi Forumlar.

3

Saturday, May 23rd 2015, 2:15pm

• Özel mesaj gönder

Merhaba

Parlayan adaya gitmek için öncelikle vahiy adası ve karanlık ada görevlerini bitirmen gerekiyor. Vahiy adasında ki limanda mimar ın görevlerini eksiksiz yapmalısın.

İyi Forumlar.
Dediğiniz NPC'de alabileceğim bir görev bulunmuyor ?

Edit: Günlük görevler haricinde hiç bir yerde görev bulamıyorum.(Karanlık Adadaki görevleri bitirdim)

4

Saturday, May 23rd 2015, 3:14pm

Vahiy adasında yada karanlık ada da eksik görevin varsa sınır a geçemezsin vahiy adasında Lord hisarında, yada paslı bataklık da görevlerinin kalmaması gerekiyor geri dönerek kontrol etmelisin.

5

Saturday, May 23rd 2015, 6:12pm

L ye basıp sol alttaki dedektif merceği midir nedir ona basıp bi bulamaya çalışsan ( Aslında 65 levelim benim de vahiy adasında bir görevim kalmış oyun hatası olabilir.) :thumbup:

6

Saturday, May 23rd 2015, 7:46pm

• Özel mesaj gönder

Eksik görevleri yaptım 52. seviyeye ulaştım, şimdi de İdrih'e gitmem gerek.Nasıl gidebilirim ? :P

7

Saturday, May 23rd 2015, 8:34pm

Selamlar

Aydanus tan görev alarak iblis avcıların gemisine ışınlanacak ve gemideki zıplama cihazından idrihe geçeceksiniz.

8

Saturday, May 23rd 2015, 10:54pm

• Özel mesaj gönder

Oraya gitmem için sanırım ilk önce Beşikteki görevleri tamamlamam gerekiyor.Son 2 tane kaldı fakat yaratıkları öldürmesi uzun sürdüğünden bir süre sonra manam azalıyor ve yaratıkları öldüremiyorum.Ne yapmam lazım pagan olduğumdan yavrunun enerjiside gidip geliyor ? Mana fulleyen iksir felan var mı ? Varsa nerden alabilirim ? :/

9

Sunday, May 24th 2015, 4:19am

Discotech

Profesyonel

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Merhaba
Müzayededen seviyenize uygun mana yenileyen iksirleri satın alabilirsiniz.Ayrıca simyacılık yoluyla'da elde edebilirsin.

Örnekler:
.

Bu konuyu değerlendir