Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, May 23rd 2015, 2:26pm

Para kasma

Arkadaşlar 2 tane sorum var. Birincisi nerede farm yapmalıyım (65 levelde). 2. si ise tika rika, goblinbol, element krallığı ve diriliş amblemiyle... alınan altın kartı mıdır nedir hani açık yeşil bir kağıt var ya bunların en avantajlısı hangisi? Şimdiden sağolun. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

2

Saturday, May 23rd 2015, 3:03pm

Merhaba

Gold kasmak için Eğitim kampı, Kanlı vadi, Vahşi çiftlik, Ölüm arenası gibi pvp alanlarından Direniş amblemi kasarak bunları mütevazi altın sembolü sayesinde golda dönüştürebilirsin. Yine element krallığından günlük görevleri yaparak yada mobları keserek onlardan aldığın element krallığı amblemi sayesinde yine gold a dönüştüre bilirsin. Son olarak ta golbinbol a girerek oradan da yine amblemler sayesinde gold kasabilirsin.

İyi Forumlar

3

Saturday, May 23rd 2015, 6:09pm

ee? Ben de bunu söyledim zaten :thumbdown: benim sorum bunlardan kaçar gold geliyor? element krallığından 3750 mesela diğerlerinden kaç? :?:

4

Saturday, May 23rd 2015, 7:04pm

Hinsa

Orta Düzey

Meslek: Yazar

• Özel mesaj gönder

İsminde herhangi bir ek olmaksızın "Altın Sembolü" yazan tüm semboller sana 3.7k gold verecektir .
P2P sunucuda biz, bol bol anormal sektör yapıyoruz ve oradan elde ettiğimiz anormal parçaların her 7 tanesi karşılığında bir sembol alıyoruz. Her kutudan 3 tane çıkıyor sanırım .
Ayrıca güzel bir ekip bulup, eter farmı yapabilirsin . Kısaca, astral iblisleri gemi ile öldürerek elde edilme şansı olan, ticaret noktalarına güzel miktar altın karşılığında satılan anormal parçacıklardır .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

5

Saturday, May 23rd 2015, 7:29pm