You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, May 25th 2015, 12:26pm

Sooul

Beginner

• "Sooul" started this thread

Occupation: Healer

• Send private message

Dolunay Ws Kusay 2

https://www.youtube.com/watch?v=HP3YHX3YuoM&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=X0GZ_mne5JI&feature=youtu.be

arkadaşlar yorumlarınıza gerçekten güldüm çok saf ve temiz kardeslerimizsiniz gerçekten videonun hızlandırılması ve sonunda gecmişler olsun dememı hakaret olarak gördünüz
bn gerekli açıklamayı yaptım ama bidaha yapım telif denılen illet yuzunden 3 kere yukledıgım video otomatik sılındı yüklemeyi basarırsam eklıcem dedım sonra bı baktım konu anlamsız manasız yerlere gıtmıs konuyu saptırdınız ıcın hepınıze gercekten cok tessekkur ederım 2.linkde uzun versıon 1.sini fragman olarak ızlersınız bi sorununuz warsa bu konuda tartısmayın lutfen iyi seyirler.

This post has been edited 1 times, last edit by "Sooul" (May 25th 2015, 9:42pm)

2

Monday, May 25th 2015, 12:33pm

Ne bu şimdi diye sorasım gelmedi değil ?

3

Monday, May 25th 2015, 12:41pm

Sooul

Beginner

• Send private message

Videoyu 5 dakıka ustune tutunca telif hakkı dıyıp siliyor müzik telif i dgl uzununu atmaya calısıyorum 3 kere denedım olmadı bi kaç kez daha denıcem basarılı olursam yerıne o link ı koyucam şimcilik bunla ıdare edin :D

4

Monday, May 25th 2015, 12:44pm

Yok sormak istediğim kusaya hakaret etmek ise videomuz hazır koyalım manasında sordum.

5

Monday, May 25th 2015, 12:51pm

Sooul

Beginner

• Send private message

videoda hakaret yok en azından bn öle amaçlamadım güzel pvp sonucu kaybettiler tabikide geçmiş olsun nedirki baska

6

Monday, May 25th 2015, 12:53pm

Video rezalet ışık hızında gidiyor. Madem video sezonunu açtınız bende elimdeki resitallerden videoları piyasaya sürmeye başlayayım. Ilk olarak en iyi partinizi nasıl yendiğimizden başlayabiliriz. Tabi hazırlaması makyajlaması filan var. Yakında gösterime girer.
Camenta'nın kamerasından bir kendinize bakarsınız.
Sevgiler 8)

7

Monday, May 25th 2015, 12:55pm

Videomuzu koyalım bizde yani sizinde bildiğiniz ama foruma farklı şekilde yansıtmanız hoş değil :D Bizim 2. partimi sizin ana partinize denk geliyor 8)

8

Monday, May 25th 2015, 1:16pm

Carnefice

Beginner

Occupation: I Quit

• Send private message

güzel savaştı cihan düşmeme rağmen kazandık ki taşlar hariç herşey denkti :D

9

Monday, May 25th 2015, 1:47pm

burada başarı 6 dakika boyunca 28 saniye yi koruyan kusay ındır.. bizdede bir yığın video var koyma gereği duymadık ama görünüyorki koymak şartmış.
-debil misin?
-bence yes.

seninle uyur başkasını düşler..

10

Monday, May 25th 2015, 1:48pm

rokkoo525

Trainee

• Send private message

Artistliğin luzumu yok,güzel savaşmışşsınız elinize sağlık :)

11

Monday, May 25th 2015, 1:59pm

• Send private message

İlk once birligimin herseye ragmen az sayida uye ile devam eden ve buna ragmen savaslarda ustunluk kurdugu icin hepsine tesekkur ediyorum. Biz hic yoktansa 2-3 savas adamiza etki koyuldu diye baska birlik catisi altina kacmadik bunu anlamissindir camenta :) ve gene tesekkur ediyorum kusay birligine dun aksamki savas gercekten guzeldi ve suana kadar kusayin gercek oyuncularindan yorum gelmemis gene ayasofyadan kacan kusaya siginan kisilerden gelmis yorumlar turk birligi olarak imp tarafinda mucadelesini surduren kusayin has adamlarina tsk ediyorum bu sekilde savaslar insana oz guven verir gucune guc katar o yuzden guzel savas oldu ellerinize saglik :)))

12

Monday, May 25th 2015, 2:03pm

• Send private message

8o
Video rezalet ışık hızında gidiyor. Madem video sezonunu açtınız bende elimdeki resitallerden videoları piyasaya sürmeye başlayayım. Ilk olarak en iyi partinizi nasıl yendiğimizden başlayabiliriz. Tabi hazırlaması makyajlaması filan var. Yakında gösterime girer.
Camenta'nın kamerasından bir kendinize bakarsınız.
Sevgiler
Sayin kamenta :) elinizdeki her turlu video size ders olmasi icin arsivinizde tuttugunuz icin tsk ederiz :) dersinize iyi calisin bundan sonrasinda :) ama egerki yayinlarsaniz bizlerin nasil ciktigini da gormek isterim :) bari guzel cekeydi. :))

13

Monday, May 25th 2015, 2:13pm

• Send private message

Hakaret etmek bize yakismaz biz savaslarda ezilsekde kimseye hakaret etmeyiz bizim birligimiz altinda bu tur oyuncu yoktur ama ne yazikki ayasofyadan kusaya gecen arkadaslar yorumlarinda bunu belirtmisler youtube isterseniz yazin kusayin bizimle ilgili videolarini ayni sekilde ayasofyaninda ve koyulduklari zamanda forumda yazilan yazilarada bakin biz hic yoktansa adam gibi cikip tebrik etmesini bildik... Lutfen kimse baska baska yerlere cekmesin

14

Monday, May 25th 2015, 2:26pm

Fury kardeşim sana cevaplarımı sıralıyorum. Atıp tutmaya istersen cevaplarımı okuduktan sonra devam edersin.

1- Biz Ayasofya olarak yola çıktığımızda 40-50 kişiydik. Ayasofya daha ilk kurulduğu günlerde Kusay'daki arkadaşlarımızdan bize teklif gelmişti zaten gelmemiz için. O dönemde Ayasofya'da olanlar söz verdiği için birliğimizi bırakmadık. Sonraki dönemlerde söz verenler sözünde durmayıp 15 kişiye kadar düşünce Kusay'daki arkadaşlarımızın daha önceki bize olan birleşelim daveti üzerine tekrar görüştük ve Kusay'a katıldık. Kusay'a katılmamızın birliğinizin bize etki koyması nedeni ile bizim kaçmamız gibi bir durum olması ASLA SÖZ KONUSU DEĞİLDİR ve bununla UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI yoktur.

2- Kusay'a teşekkür ediyorum ayasofyadan kaçanlar filan laf edebiyatına girip ayrımcılık yapman çok komik. Bizim adımızın ne olduğu önemi olmadan her girdiğimiz birlikte sonuna kadar bağlı kalarak gemiyi en son terkeden olduk. Ayasofya'da son kalan kişiler olarak bir yere kaçmadık yine bizim gibi düşünen bizim gibi görüşü olanlar ile yola devam ediyoruz.

3- Etki koyma konusunda Ayasofya olarak hiçbir Türk birliğine etki koymadık. İttifak yabancı birliklere etki koyuyorduk. Lakin birliğiniz yabancı ittidak birliklerin avukatı olduğu için her seferinde bize etki koydunuz. Geldiniz Gördünüz ve Gittiniz. 3. seferden sonra cevap olarak biz etki koyduk. İlk kez saldırı yaptığımız gün birlikte 1 şifa 1 karabüyücü online iken hatalı bir karar ile saldırı yaptık ve yenildik.

4- Ben şahsım birliğim 18 lik savaş ve 6 lık dominyonlarda kendi grubum ve kendi 18 lik anakadro ile dolunaya karşı olan tüm savaşlarda (şifacısız girdiğimiz savaş hariç) HİÇ BİR SAVAŞI dolunaya karşı KAYBETMEDİM. Olurda birgün kaybedersem buyrun videosunu koyun.

5- Elimdeki videolar bize değil size ders olur.

6- Son olarak şunu diyeyim. Hırsınızdan o kadar gözünüz bürünüyor ki bize kesilmekten arada savaş kazanınca İMP karakterlerinize geçip kim olduğunuz belli olmadan bana PM'ler atıyorsunuz. Ama yenildiğiniz hiçbir savaşta sohbete gelmiyorsunuz. :)

Eminim bizim yendiğimiz savaşlardan sonra hiçbir birlik arkadaşım sizin seviyenize düşüp ittifak karakterine geçmiyordur.

VE yine o kadar hırs kurbanısınız ki şurda ekranda ne olduğu belli olmayan roket hızında ilerleyen videoyu alelacele foruma koyuyorsunuz. Bu da bizlerin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.

Kusay'daki arkadaşlarımı tebrik ediyorum. yakında videolarla görüşmek üzere...

15

Monday, May 25th 2015, 2:40pm

• Send private message

Cevaplarin icin tsk ederim ama hala yanlis anlamaya devam eden sensin bizde birlik olarak sayimz az denilecek kivamda ama genede her turku her yere geri adim atmadan gidiyoruz bizim gozumuzde yuksek yerler yok egerki ole olsa suanda ittifagin en iyi birliklerinde olurduk bizde onemli olan sey dostluk muhabbet ve yanindaki adamlarin degeridir. Egerki ittifak tarafinda oyunu oynuyor olsaydiniz emin olun sizlerle yanyana olabilirdik ve bunun altinda en onemli etken turk olusumuz kimseye kirici laf etmedim. Gecen gun youtube da oyunun videolarina bakarken bizimle ilgili dolu video gordum ama kimseyede sizler gibi tepki vermedik. Ayni sekilde kusay zamaninda bizimle olan savasini video cekip onuda yayinladi bizim acelemiz yok video yu koyan arkadasim aciklamasini yapmis daha aciklama yapilmasina gerek yok. Hirs demissin bizde hirs olsaydi eger suanda dolunay birligi olarak karsinizda olmazdik hirs kimde oldugu belli oluyor kusaya gecer gecmez o haftaki ada savasinda kusayin bize etki koymasini gorduk :) ve bu tur videolari izledikce karakterimin neyi eksik pvp de ne yapmam gerekiyo bunu ogrenmis oluyorum varsa elinde rica ediyorum koyarsan sevinirim. Ve videoda sarki olarak absolutvodka eger bi beste yaparsa daha guzel olur :) bir oyun icin kimseye hakaret etmem kimseye kirici olmam o yuzden sizin birliginize saygim sonsuzdur ama oyun formati olarak dusman oldugumuz icin bu saygim sadece savas alinina kadardir tekrardan cvplarin icin tsk ederim bizleri aydinlattigin icin

16

Monday, May 25th 2015, 2:53pm

Carnefice

Beginner

• Send private message

taşı çıkartıp 6 kişi gipata gelip savaşmaya hazırım yeter ki siz he deyin olurda kaybedersek tebrik etmesini biliriz :) güzel videolarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. hayırlı işler

17

Monday, May 25th 2015, 2:57pm

• Send private message

taşı çıkartıp 6 kişi gipata gelip savaşmaya hazırım yeter ki siz he deyin olurda kaybedersek tebrik etmesini biliriz güzel videolarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. hayırlı işler
Playerlik diyosun yani :)

18

Monday, May 25th 2015, 2:58pm

Carnefice

Beginner

• Send private message

nereye çekerse arkadaşlar o da olur benim için farkmaz başgann :D

19

Monday, May 25th 2015, 3:01pm

Cevaplarin icin tsk ederim ama hala yanlis anlamaya devam eden sensin bizde birlik olarak sayimz az denilecek kivamda ama genede her turku her yere geri adim atmadan gidiyoruz bizim gozumuzde yuksek yerler yok egerki ole olsa suanda ittifagin en iyi birliklerinde olurduk bizde onemli olan sey dostluk muhabbet ve yanindaki adamlarin degeridir. Egerki ittifak tarafinda oyunu oynuyor olsaydiniz emin olun sizlerle yanyana olabilirdik ve bunun altinda en onemli etken turk olusumuz kimseye kirici laf etmedim. Gecen gun youtube da oyunun videolarina bakarken bizimle ilgili dolu video gordum ama kimseyede sizler gibi tepki vermedik. Ayni sekilde kusay zamaninda bizimle olan savasini video cekip onuda yayinladi bizim acelemiz yok video yu koyan arkadasim aciklamasini yapmis daha aciklama yapilmasina gerek yok. Hirs demissin bizde hirs olsaydi eger suanda dolunay birligi olarak karsinizda olmazdik hirs kimde oldugu belli oluyor kusaya gecer gecmez o haftaki ada savasinda kusayin bize etki koymasini gorduk :) ve bu tur videolari izledikce karakterimin neyi eksik pvp de ne yapmam gerekiyo bunu ogrenmis oluyorum varsa elinde rica ediyorum koyarsan sevinirim. Ve videoda sarki olarak absolutvodka eger bi beste yaparsa daha guzel olur :) bir oyun icin kimseye hakaret etmem kimseye kirici olmam o yuzden sizin birliginize saygim sonsuzdur ama oyun formati olarak dusman oldugumuz icin bu saygim sadece savas alinina kadardir tekrardan cvplarin icin tsk ederim bizleri aydinlattigin icin
önceki mesajın ile bu mesajın arasında yaklaşım olarak çok fark var. şimdi ben mi üslupta sert oldum bu mesajına göre yoksa sen mi yumuşadın. youtube'taki videolar ayasofyanın ilk kurulduğu dönemde savaş partilerini yöneten arkadaşlarımız tarafından yüklendi. O dönem ilk 4 e girebiliyorduk ve reklam açısından yapıldı. Burada videoya kimse bişey demez. Hele üzerinde çalışılmış bir videoyu bende takdir ederim lakin roket hızında ilerleyen bir video ve sonuna geçmiş olsun yazmakla bu iş olmuyor. Benim tepkim başta bunadır.
Türk bir oyuncu Türk bir oyuncuya saygı duyabilir. Keza bende öyle fakat İMP olsun ittifak olsun Türk'ün önünü kesmeye çalışan hiç bir oyuncu topluluğuna saygıyla yaklaşmam . Bilakis gördüğüm yerde ölsem dahi saldırırım.
Hırs konusunda tekrar diyeceğim. savaşlardan sonra birliğinizden imp karakterlerine geçip benimle dalga geçercesine pm'ler atanlar hırs kurbanı ben değilim.

20

Monday, May 25th 2015, 3:04pm

tartısmaya ne gerek var anlam veremedım guzel vıdeo olmus..lutfen sodanızı alınız ole ızleyınız :D
KİNGOFTHEGAME

BRAZZERS (reen)

KINGOFREEN (reen)
DOLUNAY