You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, May 12th 2015, 10:55pm

Oyun ne durumda başlanılabilirmi?

Oyunu my.com zamanından önce bırakmıştım gidişat yada durumlar nasıl başlanabilir mi? Oyun eğlencelimi , hangi taraf üstün Türkler oyunda ne durumdalar bana geniş bir bilgi verebilen varsa verebilirmi? Yada... Abonelik sunucusunumu önerirsinizherşey sıfırdan.

2

Wednesday, May 27th 2015, 10:00pm

Yıllar Sonra

Öncelikler herkese selam ederim . Oyuna çok önceden ara vermiştim . Çeşitli nicklerle oynadim . Argento - Sally -CaptainMorgan - Dönüşte f2p değil p2p oynamaya karar verdim İttifak tarafında olucam . Nick NeamUsame - Paladin . Ama duruma göre diğer sınıflarada geçiş yapabilirim . ( Gireçeğimiz birliğin ihtiyacına göre ) . Keyifli vakitler beni bekliyor ...

3

Thursday, May 28th 2015, 10:21pm

HELLORD12

Beginner

Occupation: Basketbol Hayranı

• Send private message

bende başlıyıcam okulların kapanmasına doğru bakalım ne olucak :D hosgeldin eskidende biliyordum seni savaşçı captainmorgan sağlamdın p2p de de döktürüceksindir yine
FateZero-İMPARATORLUK

4

Thursday, May 28th 2015, 10:29pm

güzel hoşuma gitti eskilerden oynayanlarda var . cok oyun degistirdim ama hepsinde oyun icinde kişinin moralini bozmasına sebeb olacak etmenler mevcut . misal item yanma gibi lakin burada böyle bir sıkıntı yaşamıyorsun birde p2p ile yüksek ücretlere gerek kalmıyor . f2p oyuncuları genellikle playerlikten düşük kalan diğer etmenlerle öne geçenler icin makul ama kendini oyun tarzinla ortaya koymak istiyorsan herşey eşit olarak burada kapışmalısın !

5

Saturday, May 30th 2015, 12:49pm

Selam herkese . paralı p2p nin oyuncu durumu nedir . aktiflermi? eğer aktiflerse başlamayı düşünüyorum.

6

Saturday, May 30th 2015, 1:46pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

15 aktif Türk ve 20 den fazla aktif yabancı oyuncu ile Avarice birliği çatısı altında oyuna devam ediyoruz :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

7

Saturday, May 30th 2015, 2:33pm

Anlaşılan oyuncu sayısı dedikleri kadar azmış. eğer bir gün çoğalırsa belki görüşürüz . oynayanlara başarılar.

8

Thursday, June 4th 2015, 11:28am

şuan için yaklaşık olarak türk oyuncu sayısı 30 a ulaştığını söyleyebilirim her haritada kasan bir türkle karşılaşabilirsiniz başlamayı düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeyin . hem kişiler hemde ileriye dönük yeni gelecek patch ile gayet oynayanları yakalayabilecek durumdayız .

9

Thursday, June 4th 2015, 11:35am

10

Thursday, June 4th 2015, 1:39pm

adım başı bir oyuncu göremesenizde yinede boş değil sunucu başlana bilir. Türkler ittifak tarafında oynuyor , bekleriz.
Sakin - (Gauss)