You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 4th 2015, 4:56pm

[6.0.1] Oyun hataları

6.0.1'de karşılaştığınız oyun hatalarını bu konu altında bize bildirirseniz çok mutlu oluruz.

Bilinen bazı sorunların listesini aşağıda görebilirsiniz (şimdilik sadece İngilizce).

Hatayı olabildiği kadar detayılı bir şekilde tarif etmeye çalışın lütfen, gerekirse ekran görüntüsü de ekleyin.

Tercüme hatalarını buradan bildirebilirsiniz!

Teşekkürler!

Bilinen hatalar

• Battle for Cargallas. While under the Last Laugh effect, scouts can receive the Death Mark effect in the Death Mark mode.

• Battle for Cargallas. Characters can occasionally mount in the Death Mark mode.

• Cradle. The Life Incarnate quest cannot be completed.

• Cradle. Characters get stuck in the air while completing the Wheat from the Chaff quest.

• Pridens cannot access the Dream Factory.

• Some dialogue cues are unavailable when exchanging Dominion helpers.

• Sometimes when a Skirmish is over the party interface is still displayed.

• Certain bosses on Astral allods do not drop loot.

• Arena of Death. The character’s raid is displayed incorrectly after an interrupted gaming session.

• The Creator's Trials: Ancient Mound and The Creator's Path: Ancient Mound quests do not work correctly.

• The guild’s talent "Leader's Call” does not work correctly.

• Certain objects do not work correctly in Skirmishes.

• The effect areas of certain spells on Tusky Lagoon and Sirens' Rock allods are displayed incorrectly.

• Twelve Months' Grove: Hot Summer does not exit combat when the Sanctuary spell is cast upon the use of turrets.

• Twelve Months' Grove: the Water Elemental sometimes does not disappear.

• Items of Draconic Aspect are not highlighted upon placing the cursor over a stat.

• Hall of Changes: sometimes character’s body build is not displayed correctly.

• Quests on construction of a private allod are not available for Empire characters.

• Sometimes it is impossible to add a Best Friend.

• Sometimes it is impossible to complete the Cold Rage quest.

• June Catacombs: the stele at the first round does not work.

• Box of Meteorite Dust does not work correctly.

2

Friday, June 5th 2015, 2:39pm

HATA

"Yetki verilmedi:Sunucuya bağlanılamıyor.İnternet bağlantısını kontrol edin"

yeni üyelik kuran bir sürü insan hep bu hatayı alıyor. Ben kendimde ilk defa bugün indirdim 8 9 saattir bununla uğraşıyorum. Teknik ekibe türkçe ve ingilizce ticket attım yanıt gelmedi. Bir çözümü varsa yardımcı olun lütfen.

3

Monday, June 8th 2015, 1:53pm

"Yetki verilmedi:Sunucuya bağlanılamıyor.İnternet bağlantısını kontrol edin"

yeni üyelik kuran bir sürü insan hep bu hatayı alıyor. Ben kendimde ilk defa bugün indirdim 8 9 saattir bununla uğraşıyorum. Teknik ekibe türkçe ve ingilizce ticket attım yanıt gelmedi. Bir çözümü varsa yardımcı olun lütfen.

Bildirim için teşekkür ederim. Bu birçok oyuncumuzun karşılaştığı bir sorun ve giderilmesi için çalışmalar devam ediyor.

4

Wednesday, June 10th 2015, 2:24pm

astralden düşen gemi itemlerini npcye satarken bir hatayla karşılastım. gemı ıtemı rengı yesıl mavı mor fark etmıyor npcye satarken npc de hepsı yesıl olarak gorunuyor.
""Video games don't make us Violent, LAG does.""

5

Thursday, June 11th 2015, 4:21am

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

Türkçe bölümünde bilinen hataları neden ingilizce yazdınız ki ? 8|

6

Friday, September 23rd 2016, 4:13pm

Dünya Gizemlerini Bulma Sorunu

Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Aşağıda eklediğim fotoğraflardan birinde dünya gizemini bulma sorunu yaşamaktayım. Acaba bilgisi olan var ise paylaşırsa memnun olurum. Haritanın bütün görevlerini yaptım, tekrarlanabilen görevler, grup görevleri, ve diğer tek defalık gri görevleri de tamamlamama rağmen dünyanın gizemine rastlayamamış bulunmaktayım. Ayrıca bu son iki dünya gizemi http://allods.my.com/tr/worldmysteriesempire wiki adresine de eklenmiş değildir. Bu göreve ait bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum lütfen.

Ayrıca bazı görevlerin kitaplarını tamamlamış olmama rağmen en altında yazan "Dünyanın gizemi henüz çözülemedi" ibaresi görev eksikliğimin
olduğunu mu gösteriyor yoksa bu dünya gizeminin tamamlanmasının oyun yöneticileri tarafından henüz mümkün kılınmadığını mı göstermektedir ?

İlgi ve alakanız için şimdiden çok teşekkür ederim.

7

Tuesday, March 20th 2018, 2:33pm

oyuna giriş çok geç 1-2-... saat geçiyor indiriyor kuruyor testler vs 1-2 satte oyuna giremiyorum.

8

Tuesday, March 20th 2018, 6:34pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

oyuna giriş çok geç 1-2-... saat geçiyor indiriyor kuruyor testler vs 1-2 satte oyuna giremiyorum.

Bunun sizin bilgisayar sisteminiz ve internet sağlayıcınızla bir ilgisi olabilir. Diğer oyuncularımızın böyle bir hata ile karşı karşıya kaldıklarını düşünmüyorum.

9

Saturday, December 24th 2022, 6:36pm

oyuna giremiyorum

crashsender1402.exe oyundan atıyor defalarca oyunu sildim tekrer yükledim bu defa oyuna giremiyorum kapanıyor neyapmalıyım.