You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 11th 2015, 8:33am

• "delidumrul94" started this thread

Occupation: Tanking

• Send private message

Savaşçı Silah Çifti

Arkadaşlar savaşçı sınıfını her zaman paladinin arka planına atarlar ve zayıf bir sınıf olduğunu düşünürler.Bu noktada size iyi ekipman skorlu ve iyi bir savaşçı olarak şunları söyleyebilirim.Savaşçı yüksek hasar kabiliyetine sahip ve yüksek cc yani stun ve engelleme etkilerine sahip bir karakterdir.Belki bir çok karaktere karşı arena vs lerinde biraz dezavantajlı olabilirsiniz.Fakat oyunun can alıcı noktası dominyon savaşlarıdır ve dominyon savaşlarında sizdeki yüksek hasar kabiliyeti ve stun,yavaşlatma,korkutma skilleriniz büyük önem arz ediyor takımınız için.

Şimdi sizinle silah çifti hakkında konuşmak istiyorum.

Ben oyunu bıraktığımda 51-55 patchi sırasında savaşçı çok farklıydı.Gelen yeni rubiler sayesinde kritik hasarınız %40 + %20 artıyor.Bunun yanında
skillerinizin dolum süreleri %30 uzuyor.Bu uzama çok efektif değil çünkü zaten siz silah çifti kullanıyorsunuz ve skillerinizin dolum süresi uzun değil.
Ve silah çifti kullandığınız taktirde 3 rubi harcayarak %6 hasar artışı ve hasar saçılmasında %100 azalma kazanıyorsunuz.Konuyu daha sonra genişçe düzenleyeceğim şimdi size pvp ve pve yapılandırmalarımı vericem.Çok oturmuş sayılmaz ama yinede şuanda kullanıyorum ve adalarda dps sırası bakımından ve pvp de hayatta kalabilirlik ve bitiricilik bakımından sıkıntı yaşamıyorum.

PVP:

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!333.2..…krqwvun/QCFJQQB

PVE:

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!313.2..…E!glpeeob/QYYQE

This post has been edited 2 times, last edit by "delidumrul94" (Aug 6th 2015, 9:34am) with the following reason: Buildi kendi karakterimde denedim bu sebepten konuyu editliyorum.

2

Wednesday, August 19th 2015, 9:47am

PVE YORUMU:
oyunu oynamayalı bayağı olmuş belli baksana pvede yaralanma(çağrı-challenge) yeteneğine 1 puan vermemişsin tank ölünce sen onun yerine nasıl geçeceksin bossta gider şifacıya büyücüye dönüp tek atar artık :(

"%6 hasar artışı ve hasar saçılmasında %100 azalma kazanıyorsunuz" %100azalma kazanılmıyor,kaybediliyor yani alansal vuruşların 2 kat düşüyor fırıldak 3 kasmışsın ve bunu açmışsın garip???

Talentinde 2 sorun daha var enerji problemi ve kıyım yuvasının olmaması...Büyük ihtimalle hafif çifteleri kullanıyorsun buda ellerini yoracaktır ve fırıldağın gücünüde düşürür

İki kat vuruş yeteneğine o kadar fazla tıklamadığına eminim gerek yok fırıldağa devam :)

benim talenti bir kontrol et kontrollü öfkenin kapalı olması büyük dezavantaj biliyorum ancak yaratıklar tanka döndüğü için birde emilimim çok olduğundan sorun olmuyor...

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!313.3..…ssjrvem/GVNJEAH

unutmadan eğerki alansal vuruşu seviyorsan çiftel silahtan vazgeçme çifteler her ne kadar bosslarda iyi olsada bir balyozla fırıldak bastıktan sonraki damage gerçekten çok yüksek oluyor(aynı değerde enerji harcıyor üstelik :O)

3

Wednesday, August 19th 2015, 11:14am

PVE de tank ölürse illa savaşçı tutacak diye bir şey yok isteğe bağlıdır bu. Ve eğer sen dps odaklı bir talent yapıyorsanda zaten parmakla felan hiç uğraşmassın. Tamamen kendi tarzına göre bir eleştiri olmuş. Bence gayet doğru olmuş çelik direnci fullemeden ve çelik direnç yeteneklerini açmadan parmak atıp üstüne alsan aynı büyücü okçu gibi gidiyorsun zaten. Burda amaç dps yanlış bir yorum olmuş.

Diğer yorumuna katılıyorum.Ya yayılmayı açmıcaktın yada fırıldağı açmıcaktın. Tabi tekrardan herkezin tarzına göre değişir bu. Bazıları der ben toplu moblara dalmak istiyorum bazısıda bosslara yüksek dps yapmak istiyorum buna bir şey diyemem. iki kat vuruşu direk geçiyorum ben denedim çok gereksiz bir yetenek tutturamıyorsunuz tuttursanız verdiği hasar az.

Çifte silah giydiğin için enerji sorunu yaşamassın. Ama kıyım yuvası veya ölümcül darbe bu herkeze göre değişir isteyen kıyım yuvası isteyen ölümcül darbe kullanır buda bir tarz.

Son olarak şunu ekleyeyim çifte silahlı savaşçı alan vurmaz isteğe bağlı olsada alan yetenekleri açılabilir ama çok desteklenmemesi lazım. Nedenide çifte silahların hasarıyla çift elli silahların hasarının farkli olması. Misal sen 500 vuran bir silahla alan atarsan herkeze 500 vurursun . Ama 200 vuran bir silahla alan atarsan herkeze 200 vurursun.

Bence çifte silah talenti pvp de çift elli silahla kullanılan talente göre daha kötü ama pve de talent doğru kullanıldığında çift elliye fark atabilir. Tek farkıda bu.

4

Wednesday, August 19th 2015, 11:50am

Çift elli zaten pvp için bu kaçınılmaz

Ancak bu yaralanma sadece 1 açılma olayı şart gibi bişi bence tanka her daim destek çıkacak 2.rolde max emilim ve o emilimi anında yenileyen sensin şifacıya döndüğünde tankın ona çağrı atacak zamanı kalmadığında veya bir çok sebepten dolayı pvpde bile 1 açınca domide adamın dikkatini dağıtıyorsun 1 puan sadece çok bişi sayılmaz -_-

Çifte ağır silah giydiğinde kıyım yuvasının ve fırıldağın damagesi her ne kadar yükselsede enerji sorunu çıkarıyor çünkü ben kullanıyorum şuan ağır çifteleri var yani balyoz gibi olmasada 15sn hiç durmadan saldırırsan enerji bitiyor:D (bu arada enerji gelişimleri açıkken bu şekilde :O)

5

Wednesday, August 19th 2015, 12:25pm

Yani seni rahatsız etmeden nasıl bir yorum yapabilirim bilmiyorum :D Bende ilk zamanlarımda ben tanka destek çıkıcam tanka destek çıkması gereken biri çok lazım yaralanma olmadan olmaz tank yardımcısız napcak diye düşünüyodum. Buda tamamen acemiliğimden kaynaklaniodu. Sonra birkaç adada denedim grubun tankı hafif sıkışınca üstüme almayı kalkan giymeden savunma rubylerini desteklemeden bir bosu kendi üstüne çekip ooo ben savaşçıyım benim özelliğim böle benim bossu tutmam lazım demek tamamen boş iş. Arkasında durduğun yorum tank olmadan tanlık yapmaya çalışmak yada dps metrede okçuyu ben geçerim demek gibi bir şey :D Şöyle diyim sana dene tecrübe edin öyle destekle yorumlarını.

Birde çifte silah giyip topuz kullanmakta ayrı bir şey :D cifte silah giymenin amacı az ama çok seri vurmaktır. Gidipde çok seri vurulabilen bir silahın ağır versiyonunu giyipde enerji sıkıntısı çekiyorum diye hiç yakınma yaptığın çok anlamsız ve hatalı çünkü :D

This post has been edited 1 times, last edit by "KenanReiz" (Aug 19th 2015, 12:34pm)

6

Wednesday, August 19th 2015, 1:35pm

• Send private message

PVE YORUMU:
oyunu oynamayalı bayağı olmuş belli baksana pvede yaralanma(çağrı-challenge) yeteneğine 1 puan vermemişsin tank ölünce sen onun yerine nasıl geçeceksin bossta gider şifacıya büyücüye dönüp tek atar artık :(

"%6 hasar artışı ve hasar saçılmasında %100 azalma kazanıyorsunuz" %100azalma kazanılmıyor,kaybediliyor yani alansal vuruşların 2 kat düşüyor fırıldak 3 kasmışsın ve bunu açmışsın garip???

Talentinde 2 sorun daha var enerji problemi ve kıyım yuvasının olmaması...Büyük ihtimalle hafif çifteleri kullanıyorsun buda ellerini yoracaktır ve fırıldağın gücünüde düşürür

İki kat vuruş yeteneğine o kadar fazla tıklamadığına eminim gerek yok fırıldağa devam :)

benim talenti bir kontrol et kontrollü öfkenin kapalı olması büyük dezavantaj biliyorum ancak yaratıklar tanka döndüğü için birde emilimim çok olduğundan sorun olmuyor...

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!313.3..…ssjrvem/GVNJEAH

unutmadan eğerki alansal vuruşu seviyorsan çiftel silahtan vazgeçme çifteler her ne kadar bosslarda iyi olsada bir balyozla fırıldak bastıktan sonraki damage gerçekten çok yüksek oluyor(aynı değerde enerji harcıyor üstelik :O)
1-İlk olarak bossta tank ölürse sen çifte silah ile bosu tutamazsın tabi s7 gibi çok çok kolay bir ada yapmıyorsan.S9 gibi bir ada da senin tanktan sonra o bosu tutmanın hiçbir yolu yok ki sen o koyduğun build ile s8 de bile boss çekemezsin üstüne o bile seni aşar ki s8 çok kolaydır.Çift ellik silah kullanan warrior gibi %10 zırhın dahi yok çifte silahta.Tankı kurtarmak için 5 sn bile üstüne çeksen s9 da o boss sana 2 atar direk çetine geçersin.Ki kana susama statından vazgeçip canlılıktan vazgeçip gidip mukavemet veremezsin bir dps karakter olarak.

2-İkinci olarak %6 hasar kazanımı yanında hasar saçılmasını kendine göre yorumlama tamamen bir çeviri hatası o, ki ben fırıldak ta çift ele göre çok daha yüksek kritik hasarlar gördüm,kritik rubileri %100 hasar saçılımı azalmasını kapattı diyeceksin yok o kadar da değil !

3-Talentte enerji sıkıntısı yok çift ellik balta kullanıyordum bu talent ile çok yüksek bir dps im vardı(dps meter sıralamasında 1-2-3 daha aşağı düşmedim) ve savunma rubilerim sayesinde hata yapsam bile şifacıyı yormadan kendimi çok kolay toparlıyordum.Enerji problemini zaten rubilerde adrenalin vızıltısını desteklediğim adrenalin bağımlılığı ile çok rahat bir şekilde kapattım ve çifte silah rubilerinden gelen -%40 cooldown ıda nötürledim.Kıyım yuvasını aşağıda senin talentini değerlendirirken kullandım oradan kontrol edersin.

4-İki kat vuruş ile tek seferde toplu moblardan fırıldak atacak enerjiyi toplayabiliyorsun ki pve build olduğu için elinde tonlarca boşta kabiliyet puanı kalıyor onları iki kat vuruşa vermemek çok yanlış bir hareket olurdu.

5-Gelelim senin buildine: :?:
1-Baktığımda gözüme ilk batan yanlış deşici savaşçı isimli rubi.Bu rubi çift ellik silah içindir(2-handed) ve %4 hasar 3m vuruş mesafesi kazandırır savaşçıya fakar sen çifte silah(paired weapons) taktığında bu rubi hiç bir işine yaramaz 8| :!:

2-ikinci yanlışın ise 1 dakika cooldown ı olan ezici vuruşu ufak bir alan dps yapabilmek için pve builde dahil etmen.Bu dahil edilemezmiydi diyeceksin edilebilirdi fakat oyunda bir ayrım var kıyım yuvası silah çifti içindir,ezici vuruş iki ellik silah içindir.Rubilerin düzenine bakarsan bunu anlarsın ki hiç olmadı ejder itemine bakarsan bunu çok kolay anlarsın mesela eclipse yüzükleri kıyım yuvası veya ezici vuruş destekler arada bir ayrım vardır.Ki yinede açmak istedin diyelim.Tamam aç bir dünya rubi çöp oldu.Mesela çabukluk 2 puan harcamışsın ki o rubiler vurdukça koşma hızı stackler 3 defaya kadar tamamen kullanışsız senin için,tank için açılabilir ama sende işe yaramaz.Yüksekten uçuş bir puan eklemen lazımdı bu sana ezici vuruşa %10 hasar artışı yanında bir kişi zıplatma kabiliyeti verir ki sadece hasar için tercih ediyoruz bir tane açmak iyi bir alışkanlıktır ki sende malesef açık bile değil.Pagan-ani atış da cabası orada da felaket bir rubi savurganlığı var. :thumbdown:

3-Gelelim kıyım yuvasına 2 puan kıyım yuvasını açmak için harcamışsın,kanlı kıyıma 3 puan bu sana kıyım yuvası için %100 ihtimalle bir vuruş daha fazla vurmanı sağlar ki üstün tamamen ejder itemi olsa bile kıyım yuvasından gelen dps bildiğin çöp,pve ve pvp de çokçe denedim çok düşük dps yapıyor(ejder itemleriyle).Bir kez güçlü saldırı vurmam kritik hasarıyla beraber kıyım yuvasına eşdeğer neredeyse ki Güçlü saldırı-Kesici darbe-Ezici vuruş yapsam katlar dps de kıyım yuvasını.Kıyım yuvası bufflanmadan bir kere bile kullanacağımı düşünmüyorum. :thumbdown:

4-Yabanilik aurası 3 lemişsin rubilerden zırh azaltmayı nötürlememişsin.Tamamen intihar %30 zırh azalmasıyla tank ölünce bosuda tutuyormuşsun rüyanda bile tutamazsın :). :huh:
5-Derin doğrama açmamışsın benim warriorum seni sadece kanamalarla bile %30 oranında dps de geçer hiç zorlamaz beni inan. :pinch:
6-Metanet 1 rubi eksik ki düzgün metanet alabilirsen metanetini yüksek tutar şifacıyada yük olmadan meleke veya vahşetin iki katı kadar dps alabilirsin.Tecrübeli oyuncular bunu tercih eder. ;)
7-Savaşçının yolu 2 saniyede 3 enerji yeniliyor.Değer mi tartışılır ama bunun için 8 rubi çöp olmuş ha o zaman değmez. :sleeping:
8-Bana enerji problemin var demişsin sende adrenalin bağımlılığı rubilerinin sadece bir tanesi açık emin misin ?(
9-Yaralanma = ölüm , sen çifte silah kullanan dps bir savaşçısın %30 zırh azalman var ve o bosu 2x hp+ %30 hp (mühür buff ı)+esans + canlılık iksiri (+5 point) +51 mukavemet olsan tutamazsın :thumbdown:
10-Katil doğan rubileri açık değil,fırıldak 3 lenmiş değirmen de 3 lenmiş bu nasıl çelişki,alan hasarı seviyorsan çifte silah demişsin kendinle çeliştin.Sen alan hasarı çöp ettin bu hareketle.Üstüne mutlak darbe temel dps skilin onuda çöp ettin :?:
11-Yıkıcı hücum :?: daha bir şey demiyorum :huh:

7

Wednesday, August 19th 2015, 1:40pm

• Send private message

Birde çifte silah giyip topuz kullanmakta ayrı bir şey cifte silah giymenin amacı az ama çok seri vurmaktır. Gidipde çok seri vurulabilen bir silahın ağır versiyonunu giyipde enerji sıkıntısı çekiyorum diye hiç yakınma yaptığın çok anlamsız ve hatalı çünkü
Bu konuda sana katılıyorum kenan kesinlikle tam bir çelişki.
Son olarak şunu ekleyeyim çifte silahlı savaşçı alan vurmaz isteğe bağlı olsada alan yetenekleri açılabilir ama çok desteklenmemesi lazım. Nedenide çifte silahların hasarıyla çift elli silahların hasarının farkli olması. Misal sen 500 vuran bir silahla alan atarsan herkeze 500 vurursun . Ama 200 vuran bir silahla alan atarsan herkeze 200 vurursun.

Bence çifte silah talenti pvp de çift elli silahla kullanılan talente göre daha kötü ama pve de talent doğru kullanıldığında çift elliye fark atabilir. Tek farkıda bu.
Çifte silah tamamen kritik hasar üzerine kurulu ve kritik hasar attığı sürece yani full ejder itemiyle geziyorsan kesinlikle çift ellikten geri kalır yanı yok çok daha öldürücü bir yapılandırma.Bakın şu noktayı iyi kavramak lazım çift ellik silah defansif bir yapılandırmadır, silah çifti ise saldırgan bir yapılandırmadır ikisininde belirli noktalarda birbirine üstünlüğü var ikiside doğru ellerde ölümcül. :)

8

Wednesday, August 19th 2015, 1:51pm

emilim desteği açıldığında %54lük emilim bossun sana 3 vuruşu demek bunun sıfırlaması var 3 vuruş daha sonrasında 4 vuruşta öl dur daha çetin ceviz açıldı 3 tane daha vurması lazım ondan sonra öl(bossa bundan daha hızlı ölürsün diyorsan şifacıyıda hesaba kat ve raidde değiliz)

Arkasında durduğum yorum kaytlamak kaçarak takım arkadaşlarını korumak bu arada dpsden feragat edeceksin

Ama boss tankı öldürüp şifacıya dönünce çekecek kutsalı sonra okçuya döner uzaklaşmaya çalışan okçu dps yapamaz zaten senin dpsin okçudan az olunca boss ölmek bilmez uzun süre düşündüm bende tank ölürken(yada çok fazla yaralandığında) basılacak bir yetenek tankın canı %40 olunca üstüne alırsan tabi saçma olur çünkü tank tekrar ona parmak atıcak mı atmayacak mı belli değil sağlam bir tank canını toparlayınca tekrar üstüne çekerki bunu yapanı görmedim o yüzden tanktan sonra 2. olarak burada ben ölmeliyim bir okçu yada dpsi bol bir büyücü değil...

Çok fazla ada çıktıysan elbet zor bir anın olmuştur %10canlı bir bossu işte bu parmakla kesmek mümkün diğer adamlar tank varmışcasına rahat edecek ve dpsden ödün vermeyecekler

Gelelim topuzlara ağır topuzları bilerek alıyorum çünkü fırıldak ve zıplama yeteneklerini aktif kullanıyorum üstüne üstlük kıyım yuvasının aynı enerjide daha fazla vurmasınıda sağlıyor bu 3 nedenden dolayı ağır topuzları alıp full enerji gelişimini açtım enerji bitincede adrenalin var 30snde o gidiyor çünkü 0 olan enerji adrenalin bitene kadarki sürede 100lenmiş oluyor(bu arada tam güç savaşıyorsun tabii)

edit:Yıkıcı hücum savaş avantajını hızlıca toparlayıp fırıldak basmak için sonraki avantajlar kıyım yuvasına ondan sonrada zıplama yapıp(kimseyi uçurmadan engel olmayım büyücü büyü yaparken) mobları 1-2sn tanka vurmasını engelliyorum bu yüzden 1dkda bir gelmesi güzel dpse devam ediyorum savaş uzarsa adrenalin açılabilir.Destansı kuvveti neden 3lemediniz donmuş ejder gözyaşı orda boş boş beklemesin :/...Bu arada yabani aura bir çok savaşçıda okçuda yada paganda açık olabiliyor onlar açınca sen kapatırsın yoksa açarsın bossu o aura açıkken zaten üstüne dahi almamalısın aurayı kapatmak için savaştayken üstüne 1 kere basman yeterli bunuda mı ben yazayım :pinch:

This post has been edited 3 times, last edit by "bahad2000" (Aug 19th 2015, 2:13pm)

9

Wednesday, August 19th 2015, 2:18pm

Sonunda savaşçıdan anlayan birinin bana destek vermesi güzel :thumbup:

Bahad senin canın heralde 5 milyon felan bossda iblisler şehri bossu sanırım :D Öyleyse tamam dps yaparken ayriyetten birde tanklık yaparsın. Paragraf olarak açıkladım bende namaleon da hayla körü körüne savunuyorsun. Tekrar tekrar anlatmicam ama olmuo öle bir şey işte senin dediğine gelirsek bossun sana 10 vuruşta öldürdüğunü söylüyorsun . Bi s7+ çık bak bakim kaç vuruşta ölüyorsun.

Bir önceki yorumundada enerji sıkıntım var yazmıştın şimdi öle bir sorun kalmadı birden.

Talentindede gördüğum kadarıyla paganı ani atışı felan açmıssın amacını çözemedim karakteri okçu felan yapıcan heralde :D Birde namaleon çok doğru söylemiş şimdi sen ezici vuruşla kıyım yuvasını birlikte kullanıyorsan ben savaşçımı oynuyorsun diye bir düşünürüm yani :D

10

Wednesday, August 19th 2015, 2:58pm

enerji sıkıntısı var adrenalin sürekli mi basılıyor sanki ,ben tanklık yaparken dps yaparım demedim takımımda tank ÖLDÜKTEN SONRA bak burda tank ölünce üstüme alır 2.ölümde benden olsun diye düşünürüm kaçarken dps mi düşünüyorsun daha konuyu anlatamadım galiba bossun canı düşük durumları hiç yaşamadın yada tankı suçladın yada kötü bir tank görmedin oyunda bundan yaralanmaya 1 puan dahi vermemin saçma olduğunu düşünüyorsun...

Doğrama açıkken ezici vuruşa ne demek lazım savaş avantajı harcıyor her ikiside :/

Duellocu alan hasarında düşüş yaratıyor fırıldak 3 evet belki burda bir sorun olabilir 2 yapalım boğa vuruşu mu açalım :D

Ezici vuruş ve kıyım yuvasının cooldown yetenekleri arasında çok fazla fark var önceliğim kıyım yuvasını basmak o dolarken ezici ile dps yapmak

oku hızlı atma,pagan o rubyleri bende atlamak isterim lakin ezici vuruş vs. savaşçıdan daha fazla zevk almamı sağlıyor ordan oraya zıplaması fln zaten 2 tanede depar var hemen hemen istediğim heryere koşuyorum hareket rubylerinin olması güzel hızlı koştuğum içinde bossun alansal vuruşlarından kaçıp şifacıyı zorlamıyorum :thumbsup:

namaleon:"%4 hasar 3m vuruş mesafesi kazandırır " o 3metre çiftelerdede kazanılıyor denemen lazım sonucu görürsün

2snde 3enerji=8saniyede 12eneji olan ağır antremanlar kadar iyi okçuda varsa işte o zaman enerji sorunu olmayabilir ki herzaman oluyor diyemem...

11

Thursday, August 20th 2015, 3:08pm

"3-Gelelim kıyım yuvasına 2 puan kıyım yuvasını açmak için harcamışsın,kanlı kıyıma 3 puan bu sana kıyım yuvası için %100 ihtimalle bir vuruş daha fazla vurmanı sağlar ki üstün tamamen ejder itemi olsa bile kıyım yuvasından gelen dps bildiğin çöp,pve ve pvp de çokçe denedim çok düşük dps yapıyor(ejder itemleriyle).Bir kez güçlü saldırı vurmam kritik hasarıyla beraber kıyım yuvasına eşdeğer neredeyse ki Güçlü saldırı-Kesici darbe-Ezici vuruş yapsam katlar dps de kıyım yuvasını.Kıyım yuvası bufflanmadan bir kere bile kullanacağımı düşünmüyorum."

kıyım yuvasını tekrar test ettim 12 vuruş yapıyor tüm özellikleri açıldığında her bir vuruşundan sonra %100 ihtimalle ek vuruş yapıyor kısaca 6 vuruşu 3 ruby ile 12 vuruş yapıyorsun bunların arasındanda kritik gelme ihtimallerinide hesaba katabilirsin sen bana kalkmış burda eksiksiz saldırı kritik gelirse diyorsun 12vuruşun kaçı kritik gelecek bir düşün halen tezini savunuyor musun bakalım

12

Friday, August 21st 2015, 11:22pm

• Send private message

Kıyım yuvası 12 vuruşta yapsa yine iki skilin hasarını karşılıyor kesinlikle buff yemesi lazım ayrıyeten bu konuda haklı olduğunu (12 vuruş) denememiş olsamda ve kabullendiğimi varsaysak bile hala senin pve talentinin kullanılabilirliğinin 0 olduğunu düşünüyorum.

This post has been edited 2 times, last edit by "delidumrul94" (Aug 21st 2015, 11:31pm)

13

Saturday, August 22nd 2015, 1:47am

Kıyım yuvası 12 vuruşta yapsa yine iki skilin hasarını karşılıyor kesinlikle buff yemesi lazım ayrıyeten bu konuda haklı olduğunu (12 vuruş) denememiş olsamda ve kabullendiğimi varsaysak bile hala senin pve talentinin kullanılabilirliğinin 0 olduğunu düşünüyorum.
Savaşçı konusundaki tecrübeme dayanarak bende cidden hatalı bir talent olduğunu düşünüyorum.

Rate this thread