You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 11th 2015, 1:02pm

Satış: Değiştirici'nin Işıyan Mahfazası

Sevgili Sarnaut,

Daha fazla Savaşçının kodeksine göre yaşamak istemiyor musunuz? Ölümsüz muhafızlar Kara Büyücülerinize küstahlık mı yapıyorlar? Paganlarınızın hayvanlarının pisliklerini temizlemekten bıktınız mı? Veya sadece yeni bir şey mi yaşamak istiyorsunuz? O zaman Değiştirici'nin Işıyan Mahfazası tam sizin için!

Detaylar haberimizde..

2

Thursday, June 11th 2015, 3:25pm

Herzaman sizlerden dert yandık; bunları sizlere kimizaman sert, kimi zaman yumuşak bir dille siz yönticilerimize aksettirdik .. Ortada bence hakettiğiniz bir övülmesi gereken bir muhafaza var kutluyorum..

3

Thursday, June 11th 2015, 4:27pm

Sınırsız her 10 dk da bir sınıf değişimi :?: bu nedir yav :?:

4

Saturday, June 13th 2015, 3:11pm

Mahfazada 180 gün boyunca yazıyor. 180 gün sonra bu özelliği kullanamayacak mıyız ?

5

Saturday, June 13th 2015, 3:25pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Süresi sona erince kullanılamayacak ( örnek ) verecek olursak silah görünümü gibi.
.

6

Saturday, June 13th 2015, 5:54pm

7

Sunday, June 14th 2015, 9:10pm

daha açık olmak adına tekrardan sormak istiyorum. bu nesnelerden birisini alıp sınıfımı değiştirdiğimde 180 gün sonra tekrardan eski sınıfıma geri dönmek zorunda oluyorum doğru mudur? geçiş yaptığım sınıfta kalamıyorum yani?

Rate this thread