You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 18th 2015, 8:42pm

Hayır Duası görevi

arkadaşlar hepinize selamlar ve saygılar
Oyuna arkadasımla beraber basladık suan 19 leveliz ikimizde ancak onun üstünde 19 günlük hayır duası var%100 saldırı arttıran ben sadece tütsü ile çıkartabiliyorum ancak hep yanyana o da tütsü vs. kullanmadı 4-5 level deki koruyucu dua görevi ile de sadece 4-3 saatlik falan bir dua veriyor sanırım o da hatırlayamadı nasıl yaptığını nasıl o kadar uzun dua alabiliyor görev mi kaçırdım acaba ,bütün nadir eşya dükkanı alışverişlerini de benimle kartımdan yaptğımız için tütsü ile de almadığına eminim

2

Thursday, June 18th 2015, 9:17pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Oyuncular hesap açtıklarında farklı koruyucu taşlarına sahip olur,bunların özellikleri aynıdır sadece görünüşleri farklıdır.Arkadaşınız büyük ihtimalle koruyucu bayramına denk gelmiştir.Bu bayramlar her ay farklı koruyuculara hediye edilir süresi otomatik olarak başlar.

.

3

Thursday, June 18th 2015, 9:49pm

Merhaba
Oyuncular hesap açtıklarında farklı koruyucu taşlarına sahip olur,bunların özellikleri aynıdır sadece görünüşleri farklıdır.Arkadaşınız büyük ihtimalle koruyucu bayramına denk gelmiştir.Bu bayramlar her ay farklı koruyuculara hediye edilir süresi otomatik olarak başlar.

öncelikle hızlı cevap için teşekkür ederim ama 1 hafta önce aynı anda açtık karakterleri ve sadece yan yan iken oynadık oyunu gene de mümkünmüdür sizce?
ayrıca yeri gelmişken bir şey daha sormak istiyorum karakterim ozan ve dericilik yapıyorum 2-3 kere eşya kesip biçtim meslek kasmak için ancak bronz kerpeten artık eşya kesmiyor "bu nesle ile işlem gerçekleştirilmez" yazıyor ticaretten 2. kerpetene de meslek levelim yetmiyor kırmızı renk bronzla ile de derileri kesemiyorum e o zaman nasıl geliştireceğim mesleğimi?

4

Thursday, June 18th 2015, 10:05pm

Selamlar

Dericilik rehberi bu link üzerinden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

5

Friday, June 19th 2015, 11:02am

Selamlar

Dericilik rehberi bu link üzerinden daha detaylı inceleyebilirsiniz.
malesef rehberde benim sorumun cevabi bulunmamaktadir ne yapmam gerekli acaba

6

Friday, June 19th 2015, 11:28am

Merhaba

Bazı nesneleri kullanabilmek için kerpetenlerin dışında Retroform şişesi kullanılıyor senden istediği itemi bronz kerpetenle kestikten sonra Retroform şişesi kullanman gerekiyor olabilir şuan hangi itemi yaptığını bilmediğim için daha detaylı anlatamıyorum umarım Retroform şişesi kullanarak sorunun çözülür.

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (Jun 19th 2015, 11:50am)

7

Friday, June 19th 2015, 11:52am

Merhaba

Bazı nesneleri kullanabilmek için kerpetenlerin dışında Retroform şişesi kullanılıyor senden istediği itemi bronz kerpetenle kestikten sonra Retroform şişesi kullanman gerekiyor olabilir şuan hangi itemi yaptığını bilmediğim için daha detaylı anlatamıyorum umarım Retroform şişesi kullanarak sorunun çözülür.
Yanlis hatirlamiyorsam ben kaba deri parcalarini bronz kerpeten ile kesmistim suan ne kesebiliyorum bronz kerpeten ile

8

Friday, June 19th 2015, 12:23pm

ilk önce senin meslek kasman için gereken nesne sahtiyan deri parçası bu nesnenin seviyesini düşürmek için Retroform şişesi gerekiyor sana bu nesneyi kullanarak sahtiyan deri parçasını 4 kere düşürdükten sonra bronz kerpeteni kullanabiliyorsun bronz kerpeten sayesinde işe yaramaz deri parçasını ise 1 kere kullanabiliyorsun ve sana "işe yaramaz şerit, işe yaramaz taban, işe yaramaz kuşak, işe yaramaz parça ve işe yaramaz atık" olarak itemler veriyor ve artık bu son saydığım nesneleri aldıktan sonra bir daha bronz kerpeten kullanma ihtiyacın kalmıyor artık item üretmek için sana gerekli olan bütün nesnelere sahil olmuş oluyorsun.

Not: Senin yapmaya çalıştığın ise şu işe yaramaz şerit, işe yaramaz taban, işe yaramaz kuşak, işe yaramaz parça ve işe yaramaz atık bu nesneleri aldıktan sonra da bronz kerpeteni kullanmaya çalışıyorsun ve sana "bu nesne ile mevcut işlem gerçekleştirilemez" diye uyarı veriyor. Yukarıda yazdıklarımı tek tek uygularsan hiç sorun yaşamadan geliştireceksin mesleğini.

9

Friday, June 19th 2015, 1:15pm

ilk önce senin meslek kasman için gereken nesne sahtiyan deri parçası bu nesnenin seviyesini düşürmek için Retroform şişesi gerekiyor sana bu nesneyi kullanarak sahtiyan deri parçasını 4 kere düşürdükten sonra bronz kerpeteni kullanabiliyorsun bronz kerpeten sayesinde işe yaramaz deri parçasını ise 1 kere kullanabiliyorsun ve sana "işe yaramaz şerit, işe yaramaz taban, işe yaramaz kuşak, işe yaramaz parça ve işe yaramaz atık" olarak itemler veriyor ve artık bu son saydığım nesneleri aldıktan sonra bir daha bronz kerpeten kullanma ihtiyacın kalmıyor artık item üretmek için sana gerekli olan bütün nesnelere sahil olmuş oluyorsun.

Not: Senin yapmaya çalıştığın ise şu işe yaramaz şerit, işe yaramaz taban, işe yaramaz kuşak, işe yaramaz parça ve işe yaramaz atık bu nesneleri aldıktan sonra da bronz kerpeteni kullanmaya çalışıyorsun ve sana "bu nesne ile mevcut işlem gerçekleştirilemez" diye uyarı veriyor. Yukarıda yazdıklarımı tek tek uygularsan hiç sorun yaşamadan geliştireceksin mesleğini.
cok tesekkur ederim