You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, July 13th 2015, 5:42pm

ödeme

Ben ilk defa paralı sunucuda oynamaya başlicamda ininal kart ile ödeme yapıcaktım 30tl yükledim ancak banka bundan 0.3 TL ödeme ücreti aldığı için 29.70 TL var ve Payment failed
Please, check your data and credit card balance diye bi hata çıkıyo sanırım 10euro daha fazla ettiği için şimdi ne yapmalıyım tekrar bankay agidip paramı yüklemem lazım € daha fazafsdla bi miktar ediyo ne yapmam gerekir bi yardımcı olabilecek varmı şimdi bidaha bankaya mı gitmeliyim

This post has been edited 1 times, last edit by "canerjk" (Jul 13th 2015, 5:54pm) with the following reason: Ben ilk defa paralı sunucuda oynamaya başlicamda ininal kart ile ödeme yapıcaktım 30tl yükledim ancak banka bundan 0.3 TL ödeme ücreti aldığı için 29.70 TL var ve sanırım 10 euro daha fazla ediyo şimdi ne yapmalıyım tekrar bankay agidip paramı yüklemem lazım

2

Monday, July 13th 2015, 5:52pm

Selamlar

Eksik kalan kısmı tamamlamanız gerekiyor.

İyi Forumlar.