You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, July 14th 2015, 10:57am

Deneme Süresi YArdım

Oyunun p2p serverına başlamayı düşünüyoruz birkaç kişi fakat hemen ödeme sayfasına yönlendiriyor, halbuki biz belli bir zaman deneme süresi olduğunu duymuştuk. Açıkçası deneme süresi yoksa oynamayız çünkğ kimse bilmediği bir yere para yatırmaz. bu konu hakkında bilgi sahibi olanlardan yardım beklioruz. deneme süresi var mı ya da talep edebiliyor muyuz, ya da ne yapmamız gerek...

2

Tuesday, July 14th 2015, 11:09am

Merhaba

P2p sunucusunun deneme süresi sunucunun ilk açıldığı zaman olmuştu deneme süresi diye birşey söz konusu değil.

İyi Forumlar

3

Tuesday, July 14th 2015, 3:58pm

KenanReiz

Intermediate

• "KenanReiz" has been banned

Occupation: Forumda Yazar

• Send private message

Oyunun p2p serverına başlamayı düşünüyoruz birkaç kişi fakat hemen ödeme sayfasına yönlendiriyor, halbuki biz belli bir zaman deneme süresi olduğunu duymuştuk. Açıkçası deneme süresi yoksa oynamayız çünkğ kimse bilmediği bir yere para yatırmaz. bu konu hakkında bilgi sahibi olanlardan yardım beklioruz. deneme süresi var mı ya da talep edebiliyor muyuz, ya da ne yapmamız gerek...
İmzamdaki Konudan bilgi edinebilirsiniz.Veya bana özel mesaj atıp sorularınızı iletebilirsiniz.

4

Thursday, July 16th 2015, 10:40am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Deneme süresi ile ilgili bir gelişme tekrar olursa haber vereceklerdir .
Aranızdan biri süre alıp deneyebilir ise , hepinize faydalı olur diye düşünüyorum .

Smugglers Paradise hakkında yazdığı tüm yazılara , oyuncu durumu rehberine imzamda ki konular aracılığıyla erişebilirsiniz .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

5

Monday, November 9th 2015, 3:11pm

öncelikle herkese iyi forumlar bende oyuna tekrardan dönemk istiyorum ama herkes 10 taş basmış(min.) bundan dolayı bende paralı server ı denemek istiyorum ama oranın nasıl olduğu hakında hiç bir fikrim yok wow gibi olsa çok güzel olur örneğin 1 ay deneme süresi verilse yeni başlayanlara zaten oyun hoşuna gideceği için :D parasını verip devam eder diye düşünüyorum modların bu konuyu yönetime sunmasını bekliyorum

6

Monday, November 9th 2015, 4:13pm

Occupation: Student

• Send private message

Sevgili arkadaşlar,

Denemeye gerek bile yok aslında MMORPG Kralı bir oyundur Allods Online. Maddi yönden bakarsak ; Hiç bir oyun şirketi babasının hayrına oyun yapıp "-Alın oynayın." demez. Bu demektir ki herhangi bi oyuna başlayınca illa ki para ödeyeceksiniz. Allods'un abonelik gerektiren sunucusu aylık minimum 30 tl istiyor. Bu da günde 1 TL'ye tekavül ediyor. 90 günlük paketi alırsanız günlüğü 60-70 kuruş'a kadar iniyor :D :D

Oynanabilirlik açısından bakarsak ; Grafiklere laf yok , pvp-pve'de kolaylık saglayan sistemler gayet güzel çalışıyor. Kendi geminizi yapıyorsunuz. Astrale çıkıp yüzüyorsunuz. Otomatik yürüme sistemi var. Item yapma kolaylıgı geldi. Astral anahtarlar harcanmadan bedava akıncı ile ada yapıyorsunuz.

Server'da kullanıcı sayısı az fakat gerçekten o şekilde bile keyif veriyor bana. Kafam rahat, tek atan yok, 13 taşlı oyuncular yok, mekanik binekler yok, herşeyi gold ile halledebiliyorsunuz. Serverin tek eksiği kullanıcı şuanda. 7.0 güncellemesi ile insallah oyun bambaska bir yer olacaktır diye umut ediyoruz.
Name & Server : Nightwish - Smugglers Paradise

Side : League / İttifak

Level & Job : 65 - Wizard

Guild : Avarice

Rank : Senior Officer / Memur

This post has been edited 1 times, last edit by "Metal_Militia" (Nov 9th 2015, 7:13pm)

7

Tuesday, November 10th 2015, 10:54pm

Sevgili arkadaşlar,

Denemeye gerek bile yok aslında MMORPG Kralı bir oyundur Allods Online. Maddi yönden bakarsak ; Hiç bir oyun şirketi babasının hayrına oyun yapıp "-Alın oynayın." demez. Bu demektir ki herhangi bi oyuna başlayınca illa ki para ödeyeceksiniz. Allods'un abonelik gerektiren sunucusu aylık minimum 30 tl istiyor. Bu da günde 1 TL'ye tekavül ediyor. 90 günlük paketi alırsanız günlüğü 60-70 kuruş'a kadar iniyor :D :D

Oynanabilirlik açısından bakarsak ; Grafiklere laf yok , pvp-pve'de kolaylık saglayan sistemler gayet güzel çalışıyor. Kendi geminizi yapıyorsunuz. Astrale çıkıp yüzüyorsunuz. Otomatik yürüme sistemi var. Item yapma kolaylıgı geldi. Astral anahtarlar harcanmadan bedava akıncı ile ada yapıyorsunuz.

Server'da kullanıcı sayısı az fakat gerçekten o şekilde bile keyif veriyor bana. Kafam rahat, tek atan yok, 13 taşlı oyuncular yok, mekanik binekler yok, herşeyi gold ile halledebiliyorsunuz. Serverin tek eksiği kullanıcı şuanda. 7.0 güncellemesi ile insallah oyun bambaska bir yer olacaktır diye umut ediyoruz.
1. Mmorpg krali allods degildir :)
2. Wow babamin oglu degil ve ilk giriste deneme suresi veriyor
3. tamam oyunu bilenler icin parali server superde oyunu bilmeyenler nasil oldugunu denemk isteyenler icin en azindan 1 hafta gibi bir deneme suresi olmasi lazim (bedavada denesin demeyin hic bosuna zamn kaybi orasi)

8

Wednesday, November 11th 2015, 4:38am

Occupation: Student

• Send private message

Deneme süresi kesinlikle verilmeli tabiki.

MMORPG Kralı demem yanlış anlaşılmasın göreceli bi kavram sonucta.
Name & Server : Nightwish - Smugglers Paradise

Side : League / İttifak

Level & Job : 65 - Wizard

Guild : Avarice

Rank : Senior Officer / Memur

Rate this thread