You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, July 19th 2015, 10:08am

2ci meslek görevi

Lazar polankov aldım sonra aline de arder gidip sımyacı yollandım oradan ucucu flojiston yapmamı ıstedı yaptım 2500 sohrete kadar geldı kaldı sımdı yapmam gerekeni bulamıyorum ltfen bılen kısıler yardım etsın 2500 geldım sonra aylık bı sınırmı var su kadar yapacan dıye yoksa bendemı bır terslık var lutfen kafayı yıcem bulamadım yardım ?( :cursing:

2

Sunday, July 19th 2015, 10:44am

Selamlar

Şöhretinizi güvenilir seviye yapmanız gerekiyor, bunun içinde her zaman yeni açılan iksirleri yapmaya özen gösterirseniz daha fazla puan alırsınız.

İyi Forumlar.

3

Sunday, July 19th 2015, 11:12am

bende oyle yapmak ıstıyorum ama su an sıvı flojiston cıktı 20 tane yaptım ama al kızım bı sımge cıkıyordu z basıp ona tılıyınca gorew alıyordu sım o yok ve 20 tane yaptıgım sıvı flojiston tıkladıgımda sıvı flojiston yok dıyor ama cantamda 20 tane var hatta bır dk foto atıyım

http://www.hizliresimyukle.com/image/mXO

http://www.hizliresimyukle.com/image/mXQ

buyrun fotoda koydum lutfen bı yardım

4

Sunday, July 19th 2015, 11:50am

Simyacılık Npcsinden üst kalite bileşenleri satın almayı denedinizmi??

5

Sunday, July 19th 2015, 12:15pm

simdi sizin bahsettiginiz simyacılıgı ılgılendıren bilesenlerse sorun yok ben sımyayı cok ıyı yapa bılıyorum benm sormak ıstedıgım 2cı mesle alma gorevınde bızım sımyacıya gıdıp aldıgımıs ucucu flojıston ıstedıgı yer ben ucucu flojıston yapıp 2500 sohrete kadar kastım ama su an sıvı flojıston cıktı hatta fotograftada var anu goreve veremıyorum resım 2 de kı sey ıstıyo bı malzeme eksık bende onu bulamadım yada kımı gorewler haftalık olay var bıldım gore buda ole bırseymı onu soruyorum bır turlu sıvı flojıston oldu halde gorew sohret ıcın benden almıyor resim 2 dekı kırmızı yazıda gordugunuz gıbı bısı ıstıyo ben onu soruyorum yoksa ben sımyagı cok ıyı bılıyorum ben 2 zanat gorewını soruyorum ne denersem denım olmadı hatta bugdamı kaldı deım ıptal edıp tekrar aldım gene aynı bu konu hakkında frum yada nette bır bılgı bulamadım sızlerden yardım ıstıyorum lutfen yardım edın

6

Sunday, July 19th 2015, 12:21pm

kusura bakmayın sonunda yaptıgım hatayı buldum cok cok cok ozur dılıyorum sıvı flojıkson dan 11 tane avrmıs 20 ıstıyommus kusura bakmayın sızıde ısınızden alı koydum cok ozur ama bılmedıgım ve dunden berı kafa yedım ıcın en az bu konuda bı yardım kosesı acarsanız cok ıyı olur benım gıbı bu gorew bılmeyen cok kısı var oyun ıcınde sormadıgım adam kalmadı ve bılen tek bır kısı bıle yok tekrardan kusura bakmayın sızı meskul ettım

7

Sunday, July 19th 2015, 12:34pm

Üzerinizde 11 adet gözüküyor, 20 adete tamamlamanız gerekiyor tariflerden o zaman görev tamamlanacaktır.