You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, July 26th 2015, 9:02pm

Sınıflar hakkında

Arkadaşlar öncelikle selamlar,oyuna yeni başladım(daha karakter bile açmadım) hızlı kasılacak bir karakter önerebilirmisiniz ?

2

Friday, July 31st 2015, 7:21pm

Pagan veya şifacıyı önerebilirim diğerlerine göre daha hızlı kasılabilirsin.

3

Saturday, August 1st 2015, 5:50pm

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

bence en basiti mistiktir fakat ilk defa başladığın için sana önerim ozan veya Warrior (savaşçı) hanki taraf dersen imparatorluk (+exp si var)
eğer kasıldıktan sonra en güçlü kişi ben olıyım dersen sana önerim tapınak şovalyesi ama onunda adalarda yer bulması çok zor yani herkez tapınak şovalyesi olduğu için bulması basit ama adam seçmesi zor bilmem anlatabildimmi ama eğer nadir insanlardan olucam dersen önerim mistik veya makinist

4

Saturday, August 1st 2015, 7:51pm

Occupation: Tanking

• Send private message

Ben uzak okçunun çok rahat kastığını düşünüyorum.Hiç hasar almadan mür harcamadan yüksek hasar kabiliyetin ile çok seri bir şekilde seviye atlayabilirsin. :thumbup:

5

Saturday, August 1st 2015, 8:13pm

Bu şeye benziyo '' Hocam oruç tutarken dişimi fırçalasam nohut tanesi kadar macun yutsam orucum bozulur mu ? '' kısacası 40 yıldır aynı soru yani sırf forumda 15 20 dk gezsen genel bilgi seviyesinin üstünde bir bilgi edinirsin ne biliyim araştırma yapmaktansa neden işin kolyaına kaçarız :@
<<<<<<<

6

Sunday, August 2nd 2015, 10:10am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Hızlı kasma mantığını , çabuk öldürmek olarak kabul edersek ki gayet ilişkili bu ikisi ; uzakçı casus oynamanı tavsiye ederim .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

7

Sunday, August 2nd 2015, 12:02pm

Karakter seçimi sıkıntısı

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce mage olarak oynuyordum 33 levele kadar kastım sonra dersler derken bırakmak zorunda kaldım. İnternette biraz araştırma yaptım mistik veya pagan açmayı düşünüyorum paganla ilgili gayet güzel bilgiler buldum ama mistik konusunda her site farklı farklı şeyler yazmış. oyundan beklentim daha çok pvp ağırlıklı ve dps konusunda iyi olan bir karakter sizinde öneriliriniz varsa açığım şimdiden teşekkürler

8

Thursday, August 6th 2015, 11:09am

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

PVP (teke tek) her daim MİSTİK :love: ama yok oynamakta zorluk çekerim dersen sana tavsiyem seri atışlar ve seri kesmek için pagan ve okçu olman yani oyunda zaten herkez onları seçiyor adalarda yer bulman zorlaşır olmayan karakterler açki adalarda yer bulman kolaylaşsın mesela Ozan :love: yada MİSTİK :love: :love: :love: gibi ama yok oynamasıda kasmasıda kolay olsun ben adada ne yaparım mutlaka yer bulurum dersen tapınak şov. X( yada healer :cursing: :cursing: veyahutta büyücü olmanı tavsiye ederim :|

9

Thursday, August 6th 2015, 11:38pm

Occupation: Tanking

• Send private message

Ben tercihimi her zaman savaşçıdan yana yaparım ;) .Yakın karakterlere özel bir ilgim var :rolleyes: .Ve kontrol etkileri,yakalama skilleri,yavaşlatmalar,kanyalı olursan toplu korku skili,ölümcül bir dps ne ararsan var :thumbsup: .Herkes savaşçı açacağına paladin ol der X( .Savaşçı az bulunur.Oynayanı savaşçı oynamayı seven insanlardır.Ve son olarak iyi savaşçı zor bulunur bu yüzden savaşçı kötü diyenlere inanma istisna ol kaideyi boz :thumbup:

10

Thursday, November 24th 2016, 3:52pm

beyler kolay kasacağım sınıflardan hangisini önerirsiniz ?

11

Thursday, November 24th 2016, 5:15pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Büyücü,Okçu daha rahat kasarsın diğerlerine göre.Oynaya bilirsen hepsi rahat'dır aslında.
.

12

Thursday, August 3rd 2017, 3:11pm

Hangi Sınıf??

Ben bu oyunu uzun zaman önce oynamıştım şimdi herşey değişmiş hem karizmatik hemde güçlü bir karakter oluşturmak istiyorum hangisini seçmeliyim???

13

Wednesday, December 5th 2018, 2:05pm

türkiye'de tamamı türkçe ve türk server'larda barındırılan bir oyun açılacağını duyunca çok sevinmiştik fakat arkadaşlarımın tamamı bıraktı oyunu. çok kompleks buldular. bende o dönemlerde açtığım oyun hesabına ara sıra girerek oyuna destek vermeye çalışıyorum. o dönemlerde derken 2010 ya da 2011 yılını kastediyorum. :)

kristal almışlığım da vardır bir kaç kez lakin ben de genel oyuncu kitlesine çok hitap etmediğini düşünüyorum oyunun. sebebi ise oyunun eksik ya da boş bir oyun olmasından dolayı değil gereğinden fazla dolu olmasından. :) türk oyuncu kitlesi biraz tembeldir. çok fazla detay kovalamaz. bu oyun bizleri çok fazla detaylara yöneltiyo ve buna alışkın olmayan kitle sürekli oyunu bırakıyo.

fakat daha kalitelisi olmadığından bir kaç yıl sonra tekrar geri dönüyo. kendimden biliyorum. :)

ilk hesabı açtığımdan bu yana tek bir karakterle oynadım. "healer elf"
şu sıralar farklı karakterleri denemek istiyorum. sanırım okçu ya da şu sağa sola bomba yerleştiren şeyden olcam bu sefer. makinist ya da mekanik. :)

Rate this thread