You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, July 29th 2015, 10:27am

Mavi Ekran hatası/Savaştan atması/ÖNEMLİ!!!!!!!

Merhaba arkadaşlar ! bugün allods oynuyordum ve cargallasdaydım. Tam kazanacaktıkki bilgisayarım mavi ekran verdi. üstüne üstlük savaştan attığı için etki yedim. 30dkkika boyunca savaş giremedim ve ölüm arenasınıda kaçırdım.

30 DAKİKALIK ETKİNİN KALDIRILMASINI TALEP EDİYORUM !

2

Wednesday, July 29th 2015, 10:58am

Söylediğin şeye dikkat et :) Eğer etki kalkarsa ölücülerin sayısı artar :)

3

Wednesday, July 29th 2015, 2:04pm

Selamlar.

Muhtemelen bilgisayarınız yetersiz kalıyor en azından arena zamanları oyun ayarlarını minimize ederek pc kasma durumunu azaltabilirsiniz, firari durumunda ise bir değişiklik düşünüleceğini sanmıyorum.

İyi Forumlar.

4

Thursday, July 30th 2015, 2:38pm

Selamlar.

Muhtemelen bilgisayarınız yetersiz kalıyor en azından arena zamanları oyun ayarlarını minimize ederek pc kasma durumunu azaltabilirsiniz, firari durumunda ise bir değişiklik düşünüleceğini sanmıyorum.

İyi Forumlar.

Minimize derken o da ne ?

5

Friday, July 31st 2015, 7:49am

Selamlar

Oyun ayarlarını düşürmenizi tavsiye ediyorum muhtemelen ekran kartınız yetersiz kalıyor.

İyi Forumlar

6

Friday, July 31st 2015, 10:14am

• "halil011halil" has been banned

Occupation: Allods Da Oynuyor

• Send private message

Merhaba arkadaşlar ! bugün allods oynuyordum ve cargallasdaydım. Tam kazanacaktıkki bilgisayarım mavi ekran verdi. üstüne üstlük savaştan attığı için etki yedim. 30dkkika boyunca savaş giremedim ve ölüm arenasınıda kaçırdım.

30 DAKİKALIK ETKİNİN KALDIRILMASINI TALEP EDİYORUM !
Arkadaşım Oyunla Alakalı Hiç Bir Sorun Yok PC Sürüm Güncelle Bence
HaliliBo Gücü Ardında Bırak