You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 1st 2015, 7:39pm

Karakter seçim ekranında karakterim yok

herkese iyi forumlar . oyunu bırakmıştım fakat yeniden döndüm ama karakterime giriş yaptığımda karakterim gözükmüyor oyundan ekleyince karakterin hala var olduğunu görebilmekteyim.bu sorunuma yardımcı olabılecek arkadaşlar varsa bi bakabilirler mi

2

Saturday, August 1st 2015, 7:42pm

Occupation: Tanking

• Send private message

Oyun el değiştirdiğinde karakterini taşımamış olabilirsin.Forumda belki bu işlemi nasıl yapacağın hakkında bir yol bulabilirsin yada mod arkadaşlar sana cevap verebilirler.Eğer ki uzun zamandır oynamıyorsan f2p ye dönüp eziyet çekmeye başlama derim gel yeni bir başlangıç yap ve p2p ittifak tarafında yanımızda gayet seviyeli zevkli bir oyun ortamına dahil ol ^^

3

Saturday, August 1st 2015, 7:49pm

Oyun el değiştirdiğinde karakterini taşımamış olabilirsin.Forumda belki bu işlemi nasıl yapacağın hakkında bir yol bulabilirsin yada mod arkadaşlar sana cevap verebilirler.Eğer ki uzun zamandır oynamıyorsan f2p ye dönüp eziyet çekmeye başlama derim gel yeni bir başlangıç yap ve p2p ittifak tarafında yanımızda gayet seviyeli zevkli bir oyun ortamına dahil ol ^^
aynen kardeşim karakteri taşımadım . ayrıca arkadaşlarla tekrar dönüyoruz o yüzden f2p oynayacağım yoksa benimde tercihim p2p :)

4

Saturday, August 1st 2015, 7:57pm

Occupation: Tanking

• Send private message

Dayak yemeye devam o zaman :thumbsup: Şaka bir yana başarılar diliyorum bizde zaten f2p nin eski iyi oyuncularıyız p2p de 8)

5

Saturday, August 1st 2015, 8:03pm

Dayak yemeye devam o zaman :thumbsup: Şaka bir yana başarılar diliyorum bizde zaten f2p nin eski iyi oyuncularıyız p2p de 8)
forumu araştırdım ama bir çözüm bulamadım desteğe ticket attım cevabını beklıyorum ama baya uzun sürede cevap gelecek gibi :wacko:

6

Saturday, August 1st 2015, 8:31pm

yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

7

Saturday, August 1st 2015, 9:45pm

Karakteri taşımadım demişsin taşımadıysan karakteri taşı öncelikle taşıdıysan ve hala gözükmüyorsa ekran kartının driverının güncel olup olmadığını kontrol et değilse güncelle ha oda olmadı oyunu launcher üzerinden tamir et oda olmadı geçmiş olsun oyunu baştan indir.
<<<<<<<

8

Saturday, August 1st 2015, 10:21pm

Karakteri taşımadım demişsin taşımadıysan karakteri taşı öncelikle taşıdıysan ve hala gözükmüyorsa ekran kartının driverının güncel olup olmadığını kontrol et değilse güncelle ha oda olmadı oyunu launcher üzerinden tamir et oda olmadı geçmiş olsun oyunu baştan indir.
Daha önce taşıdım yine gözükmüyordu . driverim güncel farkı karakter açıp oyundan eklediğimde karakter var ama seçim ekranında yok sorunun benden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum

9

Saturday, August 1st 2015, 10:24pm

Merhaba

Konu ile ilgili ekran görüntüsü alın ve destek sistemine sorgu oluşturun istenen bilgilere açıklayıcı cevap yazmaya özen gösterin konuyu açık açık izah edin geri dönüş yapılmasını bekleyin lütfen.

İyi Forumlar

10

Saturday, August 1st 2015, 10:27pm

Merhaba

Konu ile ilgili ekran görüntüsü alın ve destek sistemine sorgu oluşturun istenen bilgilere açıklayıcı cevap yazmaya özen gösterin konuyu açık açık izah edin geri dönüş yapılmasını bekleyin lütfen.

İyi Forumlar
Konuyu daha ne kadar açabilirim ?
ilgili fotoğraf : http://i.hizliresim.com/L44WDJ.png

11

Saturday, August 1st 2015, 10:38pm

Konun burada çözülmesi söz konusu değil Destek sistemine sorununu iletmen gerekiyor bunun için destek sisteminde hesap taşıma sorunları kısmına bir sorgu oluşturman gerekiyor.

12

Saturday, August 1st 2015, 10:40pm

Konun burada çözülmesi söz konusu değil Destek sistemine sorununu iletmen gerekiyor bunun için destek sisteminde hesap taşıma sorunları kısmına bir sorgu oluşturman gerekiyor.
anlıyorum , fakat teknik sorun bölümüne ticket atmıştım :/ oradan cevap gelmez mi ? ve attığım ticketların cevapları bana ne zaman ulaşır

13

Saturday, August 1st 2015, 10:42pm