You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 13th 2015, 12:39pm

Larenceas

Beginner

• "Larenceas" started this thread

Occupation: Öğrenci

• Send private message

Rusya Server'ına Geçiş

Arkadaşlar durum şöyle Allods benim çok sevdiğim bir oyun fakat bir türlü tam ilerleyemiyorum . Hem oyunun F2P gözükmesine rağmen oyunun açıl gerçek yüzü olan P2W ' yi gördükten sonra pek heveste kalmıyor insanda . Ben oyunu bayadır oynuyorum . Ama bu uzun süre zarfında sonuç ne 0 . İşte her yeni başlangıcım da bir şey aklımı çeliyor ve her ne nedenden dolayıysa karakterimi siliyorum . İlerledin ilerledin sonuç nereye kadar karşına bir P2Wci çıkageliyor . Basmış parayı basmış parayı . Hayır yanlış anlaşılmasın . Hiç para vermesinler demiyorum . Fakat para yatırınca eline geçen avantajlar çok abartılı o nedenle sıkıntı var . Rusya'da oynadığım zamanlar onlar çok daha insaflıydı . Atıyorum şu yeni çıkan loto mu piyango mu nedir bilmiyorum işte onu çekiyolar ekranda çıkıyor birden kazanan iyi şeyler alıyor geriye kalan herkese teselli hediyesi gönderiyorlar mesela mesela ben bilmiyorum oyunda 10 lvl oldum direk 3 posta geldi . Baktım gittim postacıya sana durmadan hediye gönderiyorlar .Biraz daha umut bırakıyorlar insanda . Şu anda bilgisayarım da TR'de yüklü RU'da hangisi daha mantıklı bir seçim karar veremedim . Rusya güncellemeler de önde Türkiye'de kendi dilim var . Rusça'da sadece okuyabiliyorum oranında sıkıntısı var . İşte arkadaşlar sorum şu sizce hangisinde yeni bir başlangıç yapmak daha mantıklı ? He bide konu gelmişken artık şu Steam meselesi de hallolsa daha mutlu olacağız . Hem yeni oyuncular hem de yeni etkinlikler ;)

2

Thursday, August 13th 2015, 4:00pm

rusça okuyorsan gelişimine faydası olur ben okuyamadığım için birde burda çarım olduğundan bu serverdayım yoksa şimdiye rusyadaydım :)

3

Thursday, August 13th 2015, 6:12pm

Bizde seninle aynı sorunları yaşadık Ru serverı daha fazla p2w.Çözümüm p2p sunucusuna geçmek oldu.Para yatiramiyorsun bu sunucuda taş yok nadir nesne dükkanı yok.Sadece tek şartı aylık 30 lira kadar bir ücreti var.Bence f2p deki fiyatlara göre kaçırmaman gereken bir fırsat.