You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 13th 2015, 4:55pm

Rütbem artmıyor??

MERHABA NE ZAMANDAN BERİ BU KONUYU AÇMAK İSTİYORDUM. HEPİMİİZİN BİLDİĞİ GİBİ ALLODS ONLİNEDA RÜTBELER VAR VE İLK RÜTBE ASKERDİR. BENİM NORMALDE BİR SONRAKİ RÜTBEYE GEÇMEM GEREKİRKEN ASKER RÜTBESİNDE KALDIM SİTEDEN BAKTIĞIMDA İSE 1YIL YAZIYORDU NEDEN RÜTBEM HALA ASKER ?

2

Thursday, August 13th 2015, 5:07pm

Merhaba

Rütbe atlamak için belirli bir puana sahip olmanız gerekiyor ve puan kazanmak için Her hafta online olmanız gerekiyor. Bunları öğrenmek için /veteran yazmanız gerekiyor. oyunda kaç saat online olduğunuzu ögrenmek için /yaş yazmanız gerekiyor.

/veteran yazınca karşılaşacağın ekran bu chat ekranında

/yaş Yazınca göreceğin ekran ise bu

Chat ekranının genel penceresinde gelişim in açık olması gerekiyor.

İyi Forumlar

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (Aug 13th 2015, 5:18pm)

3

Thursday, August 13th 2015, 6:08pm

Merhaba

Rütbe atlamak için belirli bir puana sahip olmanız gerekiyor ve puan kazanmak için Her hafta online olmanız gerekiyor. Bunları öğrenmek için /veteran yazmanız gerekiyor. oyunda kaç saat online olduğunuzu ögrenmek için /yaş yazmanız gerekiyor.

/veteran yazınca karşılaşacağın ekran bu chat ekranında

/yaş Yazınca göreceğin ekran ise bu

Chat ekranının genel penceresinde gelişim in açık olması gerekiyor.

İyi Forumlar
Bunu ögrendiğim çok iyi oldu teşekkürler.