You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 20th 2015, 10:10am

Kullanacı Desteği

kullanıcı destegıne 19 agustos 2015 tarıhınde 2 mesaj attım ancak hala gerı donmedıler.neden?

2

Thursday, August 20th 2015, 10:18am

Selamlar.

İletmiş olduğunuz konunun incelenmesi zaman alıyor olabilir.

İyi Forumlar.

3

Thursday, August 20th 2015, 10:48am

pekı hesabımın neden bloke edıldıgıne daır bir acıklama yapmaları gerekmıyormu.oyuna gırmeye calıstıgımda hesap bloke mesajı alıorum.bununla ılgılı bır emaıl atmaları gerekmez mı.boyle kendı kafalarına gore ıs yapılır mı?

4

Thursday, August 20th 2015, 11:44am

Dün sorgu göndermissin destek sistemine incelendikten sonra destek sisteminden cevap verilecektir.

5

Thursday, August 20th 2015, 12:19pm

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

pekı hesabımın neden bloke edıldıgıne daır bir acıklama yapmaları gerekmıyormu.oyuna gırmeye calıstıgımda hesap bloke mesajı alıorum.bununla ılgılı bır emaıl atmaları gerekmez mı.boyle kendı kafalarına gore ıs yapılır mı?
Gönderdiğiniz mesajın incelenmesi ve işleve alınması zaman alıcaktır. Gönderdiğiniz sorgunun doğru konu ile alakalı olduğundan emin olun.

Hesap blokesinin sebebi şu üçünden biri olabilir:

1. Lisans Sözleşmesi'nin ve/veya Hizmet Kullanım Şartları'nın ihlal edildiğinin ihbar edilmesi (ör. başka bir oyuncu tarafından) ve destek hizmeti tarafından doğrulanması.
2. İhlalin otomatik olarak tespit edilmesi.
3. Araştırma sürerken hesabın geçici olarak dondurulması.

Hesabınıza 3 gün sonra tekrar girmeyi deneyiniz başarısız olursa 7. gün tekrar giriniz.

Başarısız olursanız Destek sayfasından hesaptan blokeyi kaldırma seçeneği ile desteğe mesaj atınız.
Mesaj atarken şunlara DİKKAT!! ediniz hesap isminin doğru olduğuna ihlalin tanımına ve şuçun itirafı bu hatanın tekrarlanmığcağına dağir sözün verilmesi

Daha fazla bilgiye ve sorularınız için http://support.my.com/games/kb/allods/ sitesine gidebilir Kurallar için http://allods.com/forum/index.php?page=Board&boardID=108 sitesinden yararlanabilirsiniz iyi günler

This post has been edited 1 times, last edit by "Eldorado" (Aug 21st 2015, 10:17am)

6

Thursday, December 24th 2015, 1:17pm

Gönderdiğiniz mesajın incelenmesi ve işleve alınması zaman alıcaktır. Gönderdiğiniz sorgunun doğru konu ile alakalı olduğundan emin olun.

Hesap blokesinin sebebi şu üçünden biri olabilir:

1. Lisans Sözleşmesi'nin ve/veya Hizmet Kullanım Şartları'nın ihlal edildiğinin ihbar edilmesi (ör. başka bir oyuncu tarafından) ve destek hizmeti tarafından doğrulanması.
2. İhlalin otomatik olarak tespit edilmesi.
3. Araştırma sürerken hesabın geçici olarak dondurulması.

Hesabınıza 3 gün sonra tekrar girmeyi deneyiniz başarısız olursa 7. gün tekrar giriniz.

Başarısız olursanız Destek sayfasından hesaptan blokeyi kaldırma seçeneği ile desteğe mesaj atınız.
Mesaj atarken şunlara DİKKAT!! ediniz hesap isminin doğru olduğuna ihlalin tanımına ve şuçun itirafı bu hatanın tekrarlanmığcağına dağir sözün verilmesi

Daha fazla bilgiye ve sorularınız için http://support.my.com/games/kb/allods/ sitesine gidebilir Kurallar için http://allods.com/forum/index.php?page=Board&boardID=108 sitesinden yararlanabilirsiniz iyi günler
ARKADAŞIM BEN DURDUK YERE BAN YEDİM 3 AY ARAYLA ÇARIMA GİRMEDİM VE DÜN GİRMEYİ DENEDİĞİMDE ÇARINIZ BLOKE EDİLMİŞ DİYORDU 2 TİCKER ATTIM HALA CEVAP GELMEDİ NE KADAR BEKLEMELİYİM BU SORUNUN ÇÖZÜLMESİ İÇİN :?: :?:

7

Thursday, December 24th 2015, 1:23pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

ARKADAŞIM BEN DURDUK YERE BAN YEDİM 3 AY ARAYLA ÇARIMA GİRMEDİM VE DÜN GİRMEYİ DENEDİĞİMDE ÇARINIZ BLOKE EDİLMİŞ DİYORDU 2 TİCKER ATTIM HALA CEVAP GELMEDİ NE KADAR BEKLEMELİYİM BU SORUNUN ÇÖZÜLMESİ İÇİN

Destek ekibinden gelecek cevabı beklemek zorundasın.Yoğunluktan dolayı zaman alabilir,net bir süre vermem doğru olmaz.
.

8

Thursday, December 24th 2015, 2:28pm

ARKADAŞIM BEN DURDUK YERE BAN YEDİM 3 AY ARAYLA ÇARIMA GİRMEDİM VE DÜN GİRMEYİ DENEDİĞİMDE ÇARINIZ BLOKE EDİLMİŞ DİYORDU 2 TİCKER ATTIM HALA CEVAP GELMEDİ NE KADAR BEKLEMELİYİM BU SORUNUN ÇÖZÜLMESİ İÇİN

Destek ekibinden gelecek cevabı beklemek zorundasın.Yoğunluktan dolayı zaman alabilir,net bir süre vermem doğru olmaz.
PEKİ DURDUK YERE BÖLE BLOKE HATALARI OLUYORMU ÇÜNKÜ SEBEBSİZCE BAN YEDİM VE YILBAŞI ETKİNLİĞİNİ KAÇIRMAK İSTEMİYORUM

9

Thursday, December 24th 2015, 2:45pm

Discotech

Professional

• Send private message

Ban olayı varsa kural ihlali vardır.Hata söz konusu olamaz,bu durumda destek sistemiyle iletişim kurulmalı.
.

10

Thursday, December 24th 2015, 3:28pm

Ban olayı varsa kural ihlali vardır.Hata söz konusu olamaz,bu durumda destek sistemiyle iletişim kurulmalı.
Blok Yediğim Tarihi Bilmiyorum Ona Gerek Varmı Peki ?

11

Thursday, December 24th 2015, 3:34pm

Discotech

Professional

• Send private message

Bilmiyorsan gerek yok hayır.
.

Rate this thread