You are not logged in.

1

Thursday, August 20th 2015, 12:40pm

2 HAFTADIR ticket sonucu bekliyorum

Ayın 7'sinde ticket attım, hesap taşıma için. Ticket no : AZI-305-92777

Hala sonuç yok. Hesap taşıma bitti mi, taşıma olmuyor mu artık?

2

Thursday, August 20th 2015, 12:51pm

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

Önceki Allods Online portalında başlayan Hesap Taşıma sürecini tamamlayın: www.allodstr.com/beklenen-gun-geldi

Burada "Hesabımı taşı" düğmesine tıklamalısınız. Taşınması gereken gPotato hesabına giriş başarılı olduktan sonra otomatik olarak yeni portala (tr.allods.com) yönlendirileceksiniz.

Sonraki adım: Bir My.com hesabı oluşturmak. Bunun için lütfen "Kayıt ol" seçeneğini kullanın. Kayıt başarılı olduktan sonra Hesabınızın taşınmaya hazır olduğuna dair bir mesaj alacaksınız. Taşımayı onaylayın.

Acaba hangi adımda hata yaşıyorsunuz?
Hesap taşıma işlemleri hâğla devam etmektedir.

3

Thursday, August 20th 2015, 12:53pm

Ticketin işleme alındıysa ilk önce verdiğin bilgiler kontrol edilir, daha sonra ise taşıma işlemleri başlar. Ancak bu gibi soruları devamlı ticket üzerinden yöneltmeni rica ediyorum. Zira forum bunun yeri değil.

4

Thursday, August 20th 2015, 12:54pm

www.allodstr.com/beklenen-gun-geldi
bu sayfa yok kaldırılmış

5

Thursday, August 20th 2015, 12:58pm

Ticketin işleme alındıysa ilk önce verdiğin bilgiler kontrol edilir, daha sonra ise taşıma işlemleri başlar. Ancak bu gibi soruları devamlı ticket üzerinden yöneltmeni rica ediyorum. Zira forum bunun yeri değil.

10.08.2015 19:22
Siz
Peki, teşekkürler.

18.08.2015 21:22
Siz
Daha ne kadar sürecek acaba?

onu da yaptım ama ayın 10'undan beri bi gelişme yok
tekrar deneyeyim, teşekkürler

6

Thursday, August 20th 2015, 4:37pm

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

Şunu Denediniz mi?
Eski gpatato hesabınızdan yani e mail ilinle yeni bir Mycom hesabı kurun ve giriş yapın giriş yaptıktan sonra ana sayfada hesabımı taşı sekmesinden hesabınızı taşıyabilirsiniz

7

Sunday, February 26th 2023, 1:04am

artık hiç alamıyoruz galiba eski hesapları