You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 21st 2015, 5:47pm

Arkadaşlar oyun hakkında sorularım var

Herkese selamlar dostlar, bu aralar sıkılıyorum yeterince bir oyuna sarmak istiyorum açıkçası, allods şuan nasıl durumda acaba, tatmin eder mi mmo sever birini :)

2

Friday, August 21st 2015, 6:14pm

Herkese selamlar dostlar, bu aralar sıkılıyorum yeterince bir oyuna sarmak istiyorum açıkçası, allods şuan nasıl durumda acaba, tatmin eder mi mmo sever birini :)
MmoRpg alanında bir oyun düşünüyorsan allodsu öneririm. Oyuncu durumu olsun oyunda kasılma yardımlaşma her şeyi barındıran bir oyun allods. Senide tatmin edeceğini düşünüyorum belkide bağımlısı olabilirsin :)

3

Friday, August 21st 2015, 6:21pm

MmoRpg alanında bir oyun düşünüyorsan allodsu öneririm. Oyuncu durumu olsun oyunda kasılma yardımlaşma her şeyi barındıran bir oyun allods. Senide tatmin edeceğini düşünüyorum belkide bağımlısı olabilirsin :)
Bir ara forumlarda oyuna çok para yatırmak gerekli gibi söylentiler vardı hala geçerli mi aynı şey :(

4

Friday, August 21st 2015, 6:28pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Bir ara forumlarda oyuna çok para yatırmak gerekli gibi söylentiler vardı hala geçerli mi aynı şey :(
Çok fazla para yatırmanıza gerek yok, yeterli olacaktır .
Tabii p2p için bu farklı ..
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (Aug 21st 2015, 6:58pm)

5

Friday, August 21st 2015, 6:32pm

Çok fazla para yatırmanıza gerek yok, yeterli olacaktır .
Tabii p2p için bu farklı ..
oooyy :) Allods benden uzak dursun o zaman ben kaptırırsam yatırırım da :)

Yav Allah aşkına bana bi öneride bulunun bi oyun önerin de ben takılayım :)

This post has been edited 3 times, last edit by "Wanzeru" (Aug 21st 2015, 6:57pm)

6

Friday, August 21st 2015, 6:39pm

7

Friday, August 21st 2015, 6:40pm

P2P den bahsetsene az onur adam kaçıcak bak :D
aylık ödeme değil mi o dediğiniz :)

8

Friday, August 21st 2015, 6:43pm

al bak buradan bilgi edinebilirsin. 1 Aylık 30 lira 2 aylık 45 3 aylık 65 lira. Sunucuya ek olarak başka para yatırmıyorsun.

9

Saturday, August 22nd 2015, 3:23am

Hinsa

Intermediate

• Send private message

P2P den bahsetsene az onur adam kaçıcak bak :D
Onur kim ? :P

Oyunun durumuna gelirsek şöyle anlatabilirim, F2P yani ücretsiz oynanabilir sunucuya başlarsan ve oyunda cidden güçlü olmak istersen cüzdanı açman gerekir . Fakat ben orta halli bir karakter ile idare ederim dersen bunu abartı olmayan bir miktar para veya oyun içinde uzun süre farm yaparak elde edebilirsin .
Fakat bazı oyuncular bu karakter güçlendirme işini biraz abarttıkları için daima senden güçlü olan oyuncular olacağını unutma, güçsüzler olacağı gibi .
Smugglers Paradise, yani önödemeli sunucu için söyleyebileceğim şeyler, oyuncu sayısı diğer sunucu ile karşılaştırılmamalı . Kendi raidlerimizi kuracak, cargallas girecek vb. oyuncu sayısına sahibiz . Biraz daha rahat, sakin bir oyun deneyimi sunuyor . Ayrıca karakter güçlendirme işlerini sadece oyun içindeki emeğin ile yapıyorsun ve genelde başkaları ile aranda abartı farklar olmuyor .
Bu yönüyle Smugglers Paradise beni ve arkadaşlarımı cezbediyor .
Umarım seni de aramızda görürüz :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

10

Saturday, August 22nd 2015, 4:27pm

11

Saturday, August 22nd 2015, 5:10pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

sen onur deilmiydin berkdi dimi :D
İsmim Emir , Kenan Bey . Her şey bitti ...

12

Saturday, August 22nd 2015, 6:18pm

sen onur deilmiydin berkdi dimi :D
İsmim Emir , Kenan Bey . Her şey bitti ...
Böyle bitmesin .. :D

Rate this thread