You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, August 24th 2015, 2:11pm

2 Yıl aradan sonra oyuna yeniden başlıyorum :)

Evet ben de çoğu oyuncular gibi oyunun pay 2 win olmasında ötürü oyunu bırakmıştım fakat oyuna tekrar bir bakınca en sonunda p2p sunucunun çıktığını gördüm 1 hafta sonra 120 gün aktif edeceğim sunucuda hangi tarafta türk çoğunlukta ona göre orada başlayacağım oyun konusunda baya tecrübeliyim

2

Monday, August 24th 2015, 2:25pm

Evet ben de çoğu oyuncular gibi oyunun pay 2 win olmasında ötürü oyunu bırakmıştım fakat oyuna tekrar bir bakınca en sonunda p2p sunucunun çıktığını gördüm 1 hafta sonra 120 gün aktif edeceğim sunucuda hangi tarafta türk çoğunlukta ona göre orada başlayacağım oyun konusunda baya tecrübeliyim
Ittifakta baya Türk var . Türk birliği felan var .Bu arada hoşgeldin şimdiden p2p 'ye :D

3

Saturday, August 29th 2015, 12:35pm

Kardeşim doğru seçim yapmışsın oyunu 2013'te bırktım ve 2 hafta önce tekrar başladım taş basmaktansa bu serverda oynamak daha makul çünkü 777 777 taşları basacağın rakama ortalama 2-3 sene bu serverda oynarsın ve 777 777 taşlarla dahi F2P serverda tek yemekten kurtulamazsın. Hayrlı olsun şimdiden.