You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 27th 2015, 6:01pm

Imp-Ittifak? :d

BEYLER SİZCE Bİ TÜRK İMPARATORLUĞAMI İTTİFAKAMI YAKIŞIR ? :D :D :D :thumbsup:
''ϜϓſϞ''

2

Thursday, August 27th 2015, 6:26pm

Merhaba

Şuan her iki topluluktada türk oyuncu var taraf seçmek senin kararına kalmış her iki toplulukta da türk oyuncu bulabileceğin kesin. Şimdiden iyi oyunlar.

3

Friday, August 28th 2015, 12:45pm

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

Artık şöyle boş konuların açılmasından gerçekten gına geldi herkez soruyor İmptemi türk var İtt demi yok yardeşim yok bunu sorana imp dede türk yok itt de türk yok off yeter ama ha oynayın biraz araştırma yapın aynı konulardan açmayın gerçekten
ama gerçekten yaniii :D

4

Friday, August 28th 2015, 12:51pm

impe gidebilirsin tavsiye ederim exp kasma oranı orda %10 daha fazla her yeni oyuncu impe giderse ittifak eski gücüne kavuşacaktır hahaha:D

5

Friday, August 28th 2015, 3:36pm

• Send private message

impe gidebilirsin tavsiye ederim exp kasma oranı orda %10 daha fazla her yeni oyuncu impe giderse ittifak eski gücüne kavuşacaktır hahaha:D
İttifak zaten güçlü deyilmi :whistling: biz imparatorluk tarafında sadece isim olarak imparatoruz iş icrâta gelince pısssss ^^

6

Friday, August 28th 2015, 6:25pm

Ahahaha :D neyse imp candır :D Delaın sen p2p demi f2p demi oynuyodun
''ϜϓſϞ''

7

Friday, August 28th 2015, 6:26pm

Kardeş,m bu arada acemi değilim :D
''ϜϓſϞ''

8

Sunday, August 30th 2015, 5:21pm

• Send private message

Ahahaha :D neyse imp candır :D Delaın sen p2p demi f2p demi oynuyodun
oyuna bayadır giremiyorum o yüzden bu aralar oyunda yoktum ancak nerde oynadığımı merak ediyorsan f2p :)
İmparatorlukta lakin galiba başka karakter kurucam mistiğin eski gücü yok onu öğrendim ya ozan yada tamirci kurucam :) :D :pinch:

Rate this thread