You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Saturday, December 19th 2015, 10:48pm

genel af

istediğim birtek şey avr oyuna dönmek ben genel af istiyorum kimsenin cezası sonsuza kadar olmamalı sonuçta bir cinayet olmadıktan sonra müebbet te olmaz yeniden oyuna dönewmek ve diğer oyuncuları döndürmek istiyorsanız kredikartı sahtekarlığı ve oyun açığı hileleleri dışında bizleri af etmenizi bekliyoruz saygılarımla iyi oyunlar herkese

22

Thursday, January 14th 2016, 2:29pm

yeni artan oranlar dolayısıyla bazı ürünlerin satış fiyatları 20-30k kristal fiyatları çekilmektedir. bunların ticareti çok zor oluyor malum ticaret 5 slot alıyor ve 3k kristal ile 15k kristal gibi maks bir ödeme yapılıyor. ödemeyi yapan yada itemi satan insan için bu bir zorluk oluşturuyor. nadir nesne dükkanına 5k kristal ile ticaret slotunda bir artış meydana getirilirse bu işler çok daha kolaylaşıcaktır.
""Video games don't make us Violent, LAG does.""

23

Monday, January 18th 2016, 4:44pm

ZorBeY61

Beginner

Occupation: Türkiye

• Send private message

genel af istiyoruz yasa kanun larında bile cezayı çekince insan lar af ediliyor oyunculara süreli cezalar verilmeli bu uygulanmalı adalet istiyoruz adalet ..

ZorBeY

""
:cursing: :| :thumbdown: :thumbsup:

24

Tuesday, January 19th 2016, 1:51pm

istediğim birtek şey avr oyuna dönmek ben genel af istiyorum kimsenin cezası sonsuza kadar olmamalı sonuçta bir cinayet olmadıktan sonra müebbet te olmaz yeniden oyuna dönewmek ve diğer oyuncuları döndürmek istiyorsanız kredikartı sahtekarlığı ve oyun açığı hileleleri dışında bizleri af etmenizi bekliyoruz saygılarımla iyi oyunlar herkese

genel af istiyoruz yasa kanun larında bile cezayı çekince insan lar af ediliyor oyunculara süreli cezalar verilmeli bu uygulanmalı adalet istiyoruz adalet ..
Neden ceza aldığnızı bilmiyorum ama süreli ceza aldığınıza göre başka oyuncuların haklarını gasp etmşsinizdir heralde. Bu durumda "bizi affedin" demeniz pek doğru değil. Biz affetsek bile oyuncular böyle durumlara karşı haklı olarak mesafeliler. Ayrıca Türk Ceza Kanunu ile Allods Online kurallarını karşılaştırmayın. Elmayla armut gibi oluyor...

25

Sunday, February 7th 2016, 1:10pm

sonuçta bu bir oyun...

Neden ceza aldığnızı bilmiyorum ama süreli ceza aldığınıza göre başka oyuncuların haklarını gasp etmşsinizdir heralde. Bu durumda "bizi affedin" demeniz pek doğru değil. Biz affetsek bile oyuncular böyle durumlara karşı haklı olarak mesafeliler. Ayrıca Türk Ceza Kanunu ile Allods Online kurallarını karşılaştırmayın. Elmayla armut gibi oluyor...

sayın admin benim söylemek istediğim gerçek hayatta bile insanlar kalıcı cezalar almıyorlar ki bu cinayet dışında ki suçların tamamında süreli cezalar alıyorlar ben sadece bunu söylemek istedim eğer bir tomar bazında arkadaşınıza hediye tomarı çıkartırsanız gerçekten arkadaşı hediye etmiş olan kişiler bu şekilde mağdur olmaz ve sizde para kazanmış olursunuz lakin oyundan sıkılan ve çok sevdiği yıllarca beraber oynadığı oyunu ödünç veya hediye etme olayı her oyunda olan bir uygulama benim siz oyun yöneticilerinden ricam bu ....saygılarımla iyi oyunlar

26

Thursday, April 7th 2016, 10:56am

sonuç ?

sayın admin benim söylemek istediğim gerçek hayatta bile insanlar kalıcı cezalar almıyorlar ki bu cinayet dışında ki suçların tamamında süreli cezalar alıyorlar ben sadece bunu söylemek istedim eğer bir tomar bazında arkadaşınıza hediye tomarı çıkartırsanız gerçekten arkadaşı hediye etmiş olan kişiler bu şekilde mağdur olmaz ve sizde para kazanmış olursunuz lakin oyundan sıkılan ve çok sevdiği yıllarca beraber oynadığı oyunu ödünç veya hediye etme olayı her oyunda olan bir uygulama benim siz oyun yöneticilerinden ricam bu ....saygılarımla iyi oyunlar

sonuçlar belli

daha öncde söyledğimm gibi alttan gelen oyuncunuz yok siz olanları banlıyorsunuz bir af gelmedikten sonra oyunun sonunu pek iyi görmüyorum...

27

Thursday, April 7th 2016, 11:30am

Mutrup , her banın bir sebebi ve süresi var. Yaptığın hataya bağlı olarak cezalandırılman gayet doğal. Kuralları okursan kısaca şöyle yaparsanız şu kadar ban yersiniz diye açıklanmış. Eğer süresiz bir ban yediysen banının kaldırılması kurallara aykırı olur. Bu yüzdende bir af yapılması mümkün değil. Olay aslında bu kadar basit uzatmaya gerek yok.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

28

Thursday, April 7th 2016, 12:36pm

@mutrup

İletinizden anladığım kadarı ile bir tanıdığınızdan oyun hesabı devralmışsınız. Karşılığında bir ödeme yaptı iseniz oyun kuralları gereği hesabınız süresiz engellenir.

Lakin ödeme yapmamışsanız bu noktada Allods GM Takımının insiyatifine kalıyorsunuz.

Çünkü sizi hesap alım satımı değil de hesap paylaşımı kuralından yargılarlarsa ; hesabınızın açılma ihtimali olur.

Hesap alım satım maddesi kesinlik belirtirken , hesap paylaşımı kuralı kesin ve kati bir cümle içermiyor. Güvenlik riskinden dolayı hesabınız engellenebilir şeklinde belirtmişler. Her iki madde aşağıdaki gibidir.

• Hesap alma/satma – Hesap alım veya satımı tolere edilmemektedir. Kural ihlali yapan her iki oyuncun da oyuna erişimi süresiz olarak engellenir.
  • Hesap paylaşımından doğan riskler tamamen oyuncuya aittir ve söz konusu hesabın süresiz olarak engellenmesine sebep olabilir. Hesap paylaşımından dolayı kaybolan nesneler geri getirilmemektedir.

Kimi online oyunlar hesap devrini ticari bir ödeme yapılmaksızın izin vermekteler. Fakat her oyunun kendi sözleşmesi olduğu gibi Allods Online'nda kendi sözleşmesi var ve oyuna girdiğimizde bu sözleşmeyi kabul etmiş oluyoruz.
İyi oyunlar

29

Friday, April 8th 2016, 11:27pm

Allods online

Görmeyi istediğim tek etkinlik ara sıra bonus da olsa
kristal hediye edilmesi.
Düşman da olsan mert ol oran buran oynamasın...

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…D=4916&pageNo=1

30

Thursday, April 21st 2016, 11:20am

Kiralık üst seviye binekler olsun kader kartına çok kristal harcadım çıkmadı oyundan soğuudum resmen

31

Thursday, April 21st 2016, 6:16pm

Kiralık üst seviye binekler olsun kader kartına çok kristal harcadım çıkmadı oyundan soğuudum resmen
Yaratıcı

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

32

Saturday, April 23rd 2016, 10:17am

WasLey

Intermediate

• Send private message

Allods online yönetimi & (My.com destek ekibi) nin çalışma ortamını merak ediyorum nasıl bir çalışma ortamları var acaba ?
Drakdish veya başka biri ortam resmini atarsa bize yönetimin ne kadar yoğun çalıştıgını görmemize yardımcı olur umarım..

33

Saturday, April 30th 2016, 10:11am

Başlık: Ucuzluk

Merhaba aracıda şuan kristal fiyatları 1100 e yakın ve çoğu oyuncu bundan şikayetçi. ben oyuna ilk başladığımda oyun ÇOK zevkliydi çünkü 1kristal:90g idi. taş yapmak istesen 1000 gold 1 kristall neyine yapıcaksın :( Bu sorunun acilen düzeltilmesi gerekiyor yoksa Allods TR BÜYÜK bir kayıp yaşayacak

34

Saturday, April 30th 2016, 12:10pm

@mutrup

İletinizden anladığım kadarı ile bir tanıdığınızdan oyun hesabı devralmışsınız. Karşılığında bir ödeme yaptı iseniz oyun kuralları gereği hesabınız süresiz engellenir.

Lakin ödeme yapmamışsanız bu noktada Allods GM Takımının insiyatifine kalıyorsunuz.

Çünkü sizi hesap alım satımı değil de hesap paylaşımı kuralından yargılarlarsa ; hesabınızın açılma ihtimali olur.

Hesap alım satım maddesi kesinlik belirtirken , hesap paylaşımı kuralı kesin ve kati bir cümle içermiyor. Güvenlik riskinden dolayı hesabınız engellenebilir şeklinde belirtmişler. Her iki madde aşağıdaki gibidir.

• Hesap alma/satma – Hesap alım veya satımı tolere edilmemektedir. Kural ihlali yapan her iki oyuncun da oyuna erişimi süresiz olarak engellenir.
  • Hesap paylaşımından doğan riskler tamamen oyuncuya aittir ve söz konusu hesabın süresiz olarak engellenmesine sebep olabilir. Hesap paylaşımından dolayı kaybolan nesneler geri getirilmemektedir.

Kimi online oyunlar hesap devrini ticari bir ödeme yapılmaksızın izin vermekteler. Fakat her oyunun kendi sözleşmesi olduğu gibi Allods Online'nda kendi sözleşmesi var ve oyuna girdiğimizde bu sözleşmeyi kabul etmiş oluyoruz.
İyi oyunlar

ben zaten bunun paylaşım ve yanlış anlama olduğunu açıkladım anlatamadım yöneyicilere ama şunu söylemek sitiyorum bu yakaladığını cezayı kes oluyor sürekli haklı veya haksız okadar satılmış çar varki gerçek anlamda yada hediye edilmiş anlatsam belki çoğunu tanıyorsunuz artık bu kişilerin hiçmi birtanesi çarlarına bakmaları için bir arkadaşından yardım istemiyor paylaşmıyor hastası oluyor canazesi oluyor neden bu adamın gözüne araba paspası gelmiş rica etti yerme bak diye ve hem çarı banlandı adamın hemn benim kiler gitti sizce bu adaletlimi bunun adalet neresinde allah aşkına ben belki sükse olsun diye oyunda çar benim demiş olarabilirim bu ban lanmasını gerektirmez çünkü bunu paylaşılan güçlü karakterlerin çoğunda yaşıyorsunuz ve yaşıyoruz bu şekilde bu oyun bir yere varmaz saygılarımla...

35

Thursday, June 9th 2016, 1:23am

ironist

Trainee

Occupation: Professional Procrastinator

• Send private message

Tek bir isteğim var 55 patch ine geri dönülmesi
+1
Rave

36

Thursday, June 9th 2016, 12:14pm

DOLAR EURO TL

türklerin tl ile alışveriş yapması lazım.
oyunun dolar euro üzerinden olması oyunu çok pahalı hale getiriyor.dolar uçmuş zaten euro da yüksek düşcek gibi de değiller zaten(bazen dolar gibi uçasım geliyor :D).bari parasız da bir yere gelinebilme olayı olsa neyse diycem ama o da yok.

gerçekleştirme olasılığı hakkında 100de 75 bence çünkü yapılması zor ama bir yandan da türklerin sayısı az eskisi gibi değil bu durumu iyileştirmek için yapılması kesinlikle şart bence.

bu bütün türklere yarayacak bi özellik.kesinlikle gelmeli
Steam gibi global bir mağaza yaptıysa Allods ekibinden de bekliyorum..

37

Tuesday, June 21st 2016, 11:20pm

karchay

Trainee

• Send private message

İstek: kristal fiyatları

Detay: bilindiği gibi oyun birleşiminden sonra büyük bir haksızlık söz konusu. bu haksızlık gelir düzeylerinden geliyor. 1 euro avrupada standarttır tamam ama türkiye gibi ülkelerde bize yansıyan fiyat 3 katı oluyor. avrupa yada amerika yaşam standartı ve gelirleri göz önüne alındığında bizim gibi ülkelerde çok büyük bir haksızlığa yol açıyor. nasıl mı? avrupada bir kişi atıyorum kendi için bu oyuna 100euro ayırıyorsa bizim 300tl gibi bi rakam ayırmamız gerekiyor. 3 katı gibi bi dengesizlik söz konusu oluyor ve çabuk gelişememe yada oyundan soğuma gibi nedenlerle oyuncu kaybına neden oluyor. verilen hediyeler oyunun kolaylaştırılması vs.. vss... bunların hiç birisi söz konusu haksızlığa cevap değil. yapılan geliştirme ve iyileştirmelerin tamamı bütün oyuncuları kapsıyor. avrupada 1 kişi (örnek olarak) 2000 euro para kazanıyorsa bizim ülkemizde aynı seviyede olmamız için 6000tl para kazanmamız gerekiyor. hangimizin geliri 4000 tl den yukarı???

Gerçekleştirme olasılığı: %100 nedenmi? insanların artık maddiyata değil adalete odaklanması taraftarıyım o yüzdende bu düzenlenmenin yapılması gerekiyor.
Nedeni: neden istiyorum? diğer arkadaşlarıma faydası olacak mı?

38

Sunday, August 7th 2016, 10:58pm

Eski oyuncu

Discotech e nasıl ulaşırım arkadaşlar varmı yardımcı olabilecek

39

Saturday, October 1st 2016, 8:54am

Oyuncu sayısını arttırmak alt kademede kalan oyuncuları ( taş, düzey vb. ) ileri taşımak için nadir nesneye yeni başlangıç paketleri yada ilerleyiş paketleri ( başlangıçta tüm mahfazalar +1 +2 yapan set olabilir , 6 adet +X seviyede taş setleri olabilir ) yani tek seferlik alınabilen takası olmayan setler koyarsın suistimali olmaz ve geriden gelen oyuncularda oyundan keyif alabilecekleri seviyeye yükselir. Oyuncu oyuncu çeşitliliği artar, oyuncuların ilgisini çeker, oyuncu sayısı artar.

Şahsen oyunu sevdiğimden oynuyorum karakterim gayet oturaklı ama steam hesabımda 240 oyun var aylık ödemeli oynadığım zaten isim vermeme gerek olmayan en büyük mmorpg oyununa da sahibim ki yaşım ve kültürüm o oyun üzerinden yürüyor ama şu oyuna ayrı sempatim var diye oynuyorum ve kazanmasını istiyorum, fakat oyun para basıp ego tatmin edenler üzerinden dönüyor oyunculuğu olan çok az kişi gördüm resmen ayda bir bakalım en çok kutuyu kim açıcak mantığı var kırın bunu oyun harika gelişiyor ama bir yerde büyük eksiğiniz var.

40

Saturday, December 10th 2016, 8:45am

ozcan1453

Beginner

• Send private message

Düşük seviyeler için zindanlar,baskınlar olsa iyi olmaz mı ?