You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Wednesday, April 12th 2017, 7:28am

Oyun hakkında küçük bir önerim olacaktır. Bu ilk kez
keşfedeceğimiz haritalara giden gemilerin nereye gittigi belli değil
bazı zamanlar kafam karışıyor acaba bu haritadakı gemi nereye gidiyor
diye. Önerim şu ya haritada gemi resmi olan yere nereye gittigini ya da
oraya bir npc koyup konustugunda nereye gittigini bildirsin. Simdiden
teşekkürler :) :)

62

Wednesday, April 12th 2017, 1:26pm

bu ilk kez dediğin yerler avilona kutsal topraklar gibi yerler ise zıplamnın yanında var npc ler eğer dediğin onlar ise
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

63

Wednesday, April 12th 2017, 2:23pm

bu ilk kez dediğin yerler avilona kutsal topraklar gibi yerler ise zıplamnın yanında var npc ler eğer dediğin onlar ise
hayır gemiyle gidilen yerlerden bahsettimiştim. Mesela örnek vereyim imparatorluk için astral limani var orda 4 gemi var mesela bu gemilerin nereye gittigini ancak gemiye binerek bulabiliyoruz o tarz yani anatabildim mi bilmiyorum :)
Belli bir seviyeden sonra npclerden görevleri yaparak yeni haritalar acılıyormus onuda yeni çözdüm

64

Tuesday, April 25th 2017, 2:54pm

LezBieN

Trainee

Occupation: Pasta Ustası

• Send private message

hayır gemiyle gidilen yerlerden bahsettimiştim. Mesela örnek vereyim imparatorluk için astral limani var orda 4 gemi var mesela bu gemilerin nereye gittigini ancak gemiye binerek bulabiliyoruz o tarz yani anatabildim mi bilmiyorum :)
Belli bir seviyeden sonra npclerden görevleri yaparak yeni haritalar acılıyormus onuda yeni çözdüm
Transfer alanlarında NPC ler mevcut zaten onlarla konuşup nereye gittiğini öğrenebilirsiniz.

65

Thursday, May 25th 2017, 8:58pm

merhaba

oyuna yeniden bir canlılık gelmesi açısından oyunu bırakan arkadaşların ve alımsatım vs hafif suçlamalar ile cezaalan arkadaşların affı ve bundan sonra oyunu bırakan arkadaşların player kaybı yaşatmaması açısından oyuna bir hediye tomarı mayitince karakteri tomara geçirip hediye etmeleri şeklinde oyunda olan kayıplar engellenebilir bu uygulama tüm online oyunlarda vardır bu oyundada canlılık isteniyorsa bunun dikkate alınması gerekiyor

66

Monday, January 1st 2018, 9:22pm

İstek:Karışık Mahfaza
Detay: Mahfazaların içindeki bazı tomarları (Karnifeks kodu silah görünümü vb ) ortak bi mahfazada toplayan bir mağfaza getirilebilir
Gerçekleştirme olasılığı: %75 oyunun rus sunucusunu takip eden biri olarak bu tür bi mahfazanın gerekli olduğunu düşünüyorum bu mahfaza sayesinde insanlar ulaşmak istediği tomarlara daha rahat ulaşabilirler

67

Monday, January 8th 2018, 6:48am

Konu silah görünümleri
Silah görünümleri için bineklrdeki gibi toplu bir mahfaza çıkartılabilir gerçekten çok fazla silah görünümü var eskileri yenilerine göre daha güzel ama elde etmenin herhangi bir yolu yok buna benzer bi etkinlik bu sorunu ortadan kaldırabilir
Gerçekleşme olasılığını yüksek görüyorum tam olarak aynı şekilde olmasada buna benzer bir mahfaza getirilebilir ve insanlar istediği silah görünümüne rahatlıkla erişebilir
NOGRAX 8)

68

Monday, January 8th 2018, 12:34pm

hayalim smuggler paradise serverinin rus p2p server ile birleşmesi

69

Tuesday, January 9th 2018, 10:15pm

oyuna yeniden bir canlılık gelmesi açısından oyunu bırakan arkadaşların ve alımsatım vs hafif suçlamalar ile cezaalan arkadaşların affı ve bundan sonra oyunu bırakan arkadaşların player kaybı yaşatmaması açısından oyuna bir hediye tomarı mayitince karakteri tomara geçirip hediye etmeleri şeklinde oyunda olan kayıplar engellenebilir bu uygulama tüm online oyunlarda vardır bu oyundada canlılık isteniyorsa bunun dikkate alınması gerekiyor

Hayalim bu arkadaş ne kullanıyorsa ondan istiyorum. :thumbsup:

70

Sunday, June 10th 2018, 12:49pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Kristal / Euro alım kurunun sabitlenmesi

Steam'deki olaya benzer bir şekilde kristal alımındaki euro kurunun sabitlenmesi, malum artık hiç bir şey yapılamayan 2000 kristal bile 100₺'den fazla ediyor.

Gerçekleşme ihtimali 80% (Ciddiye alınıp bir şeyler düşünülme olasılığı 5%)

Nedeni ise Türkler olarak bütün maaşımızı oyuna yatırmak zorunda kalmadan oyunda düzgün bir seviyeye gelmek istiyoruz.

Diğer arkadaşlarıma faydası zaten açık tüm Türk oyuncularının işine gelecektir.

^ . ^

This post has been edited 9 times, last edit by "Jinn" (Jun 10th 2018, 1:15pm)

71

Sunday, June 10th 2018, 11:25pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Kristal / Euro alım kurunun sabitlenmesi

Merhaba

Bu konu sunucuların birleşiminden beri gündemde ve hala sorulmaya devam ediyor. Bende açıklamaya devam ediyorum :)
Böyle bir durum maalesef söz konusu değil.
.

72

Wednesday, June 3rd 2020, 3:41pm

Oyunu Türkiyeye geldiğinden beri oyunuyorum tabii farklı hesaplarda oynama istikrarsızlığını göstermiş bir oyuncu olarak
Mevcut hesabımı yaklaşık 5 senedir oynuyorum ve bu oyunun yeterli ilgi görmediğini düşünüyorum RPG seven arkadaşlarıma herhangi bir oyun üzerine tartıştığımız,oyun oynayan arkadaşlarıma sürekli tavsiye ediyorum piyasadaki en sağlam hikayenin bu oyunda olduğunu söylüyorum

oyuna zorla da olsa başlattığım 15-20 kişi var sadece birkaçı oyunda kalmış olsa da severek oynuyorum oyunu

Öncelik olarak Allods team'a teşekkür ediyorum
oyun içinde üst düzey bir tecrübemin olduğunu düşünüyorum tabii Bu oyunun içeriklerinin hepsini tamamen ezberlemek mümkün değil neredeyse o kadar fazla event/etkinlik vb şeyler var oyunun içerisinde senelerdir memnun olmadığım tek şey kristal fiyatları tabii oyunun içerisinden de satın alabiliyoruz belki de bu yüzden bir tık pahalı ancak sonuçta pay to win oyun yeni başlayıp hemen pes edecek çok oyuncu var ama bu oyunda azim ve farm ile karakterinizi belirli seviyelere taşıyorsunuz
tabii ki karakterinizin seviyesi artınca oyun içinde kasacağınız para miktarı çok artar doğal olarak ama üstesinden gelinmeyecek bir durum değil karakterinizi 2-3 hafta 2-3 ay gibi değil de belki 2-3 sene içerisinde iyi bir yerlere getirebilirsiniz,kristal çekip bu süreci hızlandırmanız mümkün tabii

Onca sene oynamama karşın karakterim oyunda pek gelişmiş değil Başlıkta mod abimiz Hayalleriniz yazmış biraz da hayallerimden bahsedeyim:)

Şu an oyuna girdiniz 1 levelden başladınız baybağanı geçtiniz taburcu oldunuz bir mape attı ekranda Nezebgrad yazıyor o efsane haritayla ilk karşılaşmanız binaya girdiniz Hacı ablamızla konuştunuz evet ''hacı'' :)

herneyse leveliniz yükseldi 10-11 oldunuz (sanırım) ZAEI' isimli ilk raidinize gireceksiniz grup görevi yazmasına rağmen oyunda arkadaşınız yok akıncıları çağırıyorsunuz yapıyorsunuz falan
eskiden tam grupla girer yapardık raidleri çok eğlenceli olurdu keşke oyun o zamanlara dönsün demeyeceğim ancak o zamanki oyun içi sosyal samimiyeti özlüyorum bazen

Şimdi çarı düzen en ufak citçet'e bile cevap vermez olmuş tabii kendi çapında arkadaşları vardır herkesin ama o sosyalliği isterdim oyun içinde

Bunun dışında bilinçsiz kristal harcamalarımdan pişmanım oyuna yeni başladıysanız eğer kristallerinizi verimli bir şekilde harcamak için eventleri bekleyin
Bu oyunda bir event biter diğeri gelir Modlarımız çok iyi çalışıyorlar eventten mahrum kalmıyoruz kristallerinizi bu eventlerde harcayabilirsiniz veya katlayabilirsiniz

senelerce emek verdiğiniz hesabınız var her zaman yardımcı olduğunuz arkadaşlarınız beraber kastığınız arkadaşlarınız hesabı yükseltince sizi unutur oluyor genelde dikkatli olun :)

10. seneyi kutladı allods online geçen günlerde oyunu tebrik ediyorum onca sene ayakta kaldı oyun

Daha çok bilgi vermek isterdim oyunla ilgili/hayalleriniz yazmışsınız sanal dilencilik te yapmak istemedim okuduğunuz için teşekkür ediyorum iyi forumlar diliyorum

Sarnautta kalın :)

-Pooseidonn

73

Thursday, June 4th 2020, 2:06pm

Şirketim ve şahsım adına bu güzel yorumun için teşekkür ederim sevgili victorysaberr!

74

Wednesday, November 11th 2020, 7:13pm

Müzayedenin oradaki kristal satan npc de kristal satışı 100 gold olsun

Müzayedenin oradaki kristal satan npc de kristal satışı 100 gold olsun. Olsun ki gariba türk oyuncularıda karakterlerini geliştirip !! Elin avrupalısından Tek yemek ten kurtulsun. :thumbup: :thumbup:

75

Monday, May 10th 2021, 1:05am

mqrop2

Beginner

Occupation: Teknisyen

• Send private message

Ödeme

Türkiyeden bağlanan kişileri de artık düşünmeleri lazım kur çok açıldı
Hak elbet yerini bulacaktır...

76

Monday, May 10th 2021, 10:11am

Müzayedenin oradaki kristal satan npc de kristal satışı 100 gold olsun. Olsun ki gariba türk oyuncularıda karakterlerini geliştirip !! Elin avrupalısından Tek yemek ten kurtulsun.
Zamanında 30 gold du bazen 40 ları görürdü bune ya artmış derdik

77

Wednesday, May 12th 2021, 8:30pm

Harçlık hakları ata ve reenkarne ile ortak olsun istediğimiz karakterimiz girip direniş amblemi kasabilelim ya da son seviye reenkarne sayısı x 75 adet harçlık hakkı sadece ataya verilsin