You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, October 8th 2015, 4:32pm

Allods Online Günlüğüm

Merhaba arkadaşlar,

Bu konu altında Allods Online'da gün içerisinde başınızdan geçen güzel, ilginç olayları, heyecanlı PvP'leri, birlik ile yaşadığınız savaşları paylaşabilirsiniz. Dilerseniz yazı olarak, dilerseniz bir ekran görüntüsü ve video olarak ( açıklama eklemek şartıyla). Yanlız bunları yaparken başka bir oyuncuyu rahatsız etmemeye özen gösterin.

Teşekkür ederim.

2

Saturday, April 30th 2016, 2:36pm

allods online daki en güzel günüm f2p den p2p ye geçitiğim gündü. bunu her f2p oyuncusunun denemesini isterim
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

3

Tuesday, May 10th 2016, 8:51am

P2P sunucusunda bu hafta birliğimizi dominyonda 2. sıraya kadar taşıdık artık oyunun en güçlü 2. birliğiyiz imparatorluğunda en güçlüsüyüz :thumbup:

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

4

Tuesday, May 10th 2016, 1:11pm

2 yılı aşkın bir dönemdir f2p server oynuyorum ara ara giriyorum iş dolayısı ile ilk sorum p2p ye geçmem için ne yapmam gerekiyor 2 ara ara giriyorum günde 3 saat kadar onlıne olabiliyorum sizce geçmeli miyim

5

Tuesday, May 10th 2016, 9:41pm

P2P sunucunun pek bi eksigi yok bu senin kararin. Gelirsende aramiza aliriz yanliz kalmazsin :)

6

Friday, May 13th 2016, 12:56pm

2 yılı aşkın bir dönemdir f2p server oynuyorum ara ara giriyorum iş dolayısı ile ilk sorum p2p ye geçmem için ne yapmam gerekiyor 2 ara ara giriyorum günde 3 saat kadar onlıne olabiliyorum sizce geçmeli miyim

eğer garanti 3 saat kalabilirsen kasmaktan başka zorlanacağın bir durum olacağını sanmıyorum
8 de girip 11 de çıksan anahtarlarını rahat rahat harcarsın 3 saat yeterli bi süre 70 olduktan sonra
Melony /
Melonty

7

Friday, May 13th 2016, 5:07pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Alıntı sahibi "Doxa"

Yeni güncellemeden sonra anahtarları bitirmek zaten fazla zaman almıyor.

1,2 Saat zaman ayırman yeterli olur.
.

8

Saturday, May 14th 2016, 8:38am

Cevaplar için teşekkür ederim birde geçmem için ne yapmam gerekiyor pm atarsanız sevinirim herkese iyi oyunlar

9

Thursday, May 19th 2016, 11:48am

Cevaplar için teşekkür ederim birde geçmem için ne yapmam gerekiyor pm atarsanız sevinirim herkese iyi oyunlar
geçmen için abone ol kısmından abonelik alman gerekli. sonra p2p hesabına girip başlamak hepsi bu.
Melony /
Melonty

10

Tuesday, May 24th 2016, 1:19am

Valla bakıyorum saat 3 olmuş. Bugün şunu fark ettim bu oyun cidden emek istiyo. 6 yıldır oynuyorum evet bunu biliyodum ama hiç bu denli hissetmemiştim. Bu tarz oyunların ortak amacı rekabet pve sevsende rekabet pvp sevsende. Hep birileri daha önde oluyor. Herzaman. Vay be .