You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, October 13th 2015, 5:35pm

Oyuna girerken gelen hata?

Merhaba uzun bi aradan sonra tekrar oyuna girmeye çalıştım fakat oyuna girmeye çalıştığımda resimde ki hatayı alıyorum. Oyunu tamamen silip baştan indirdim kurdum olmadı, Dosya bütünlüğünü kontrol ettirdim ve kontrol ve tamir işlemini başlattım yine de aynı hatayı alıyorum. İşletim sistemim Windows 10. Antivirüsü mü kapattım güvenlik duvarını da devre dışı bıraktım yine aynı hatayı aldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

2

Tuesday, October 13th 2015, 6:34pm

Selamlar.

My.com yada Launcher üzerinden bütünlük kontrolü yaparak tamir etmeyi deneyiniz, sorun düzelmez ise tekrar yüklemenizi tavsiye edeceğim.

İyi Forumlar

3

Wednesday, October 14th 2015, 12:03am

Selamlar.

My.com yada Launcher üzerinden bütünlük kontrolü yaparak tamir etmeyi deneyiniz, sorun düzelmez ise tekrar yüklemenizi tavsiye edeceğim.

İyi Forumlar

Hem My.com üzerinden hem de Launcher üzerinden bütünlük kontrolü yaptım tamir ettirdim oyuna girmeye çalıştım ikisinde de yine aynı hatayı aldım. Sonrasında 2. kez oyunu tamamen sildim ve baştan indirdim, kurdum oyuna girerken yine aynı hatayı alıyorum... Nedir bunun çözümü

4

Wednesday, October 14th 2015, 8:32pm

Merhaba kimse yok mu? Sorunum hala devam ediyor ne yaptıysam çözemedim.

5

Tuesday, October 20th 2015, 6:18pm

Aradan bir hafta geçti hala bir çözüm sunan yok kimse yok muu? sorunum devam ediyor. Ne yaptıysam aynı hatayı alıyorum yeni bilgisayar mı alayım yani?

6

Wednesday, October 21st 2015, 11:48am

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

Senin daha 1 hafta olmuş. Bak bu benim ticket attığım tarih; Creation date : 15/8/15 6:02 PM
Oyun yarım saatte bir kapanıyordu.
Denemediğim şey kalmadı.
Aynı pc, aynı ekran kartı başkasında var. O sorunsuz oynuyor 8|

2 AYDAN fazla oldu, hala cevap yok. :D
İlk 1 ay geçince, ayıp olmasın diye otomatik bir cevap yapıştırdılar. Araştırıyoruz diye.
Ümidi kestim, yeni pc aldım. :D
Şimdi sorun yok çok şükür. :rolleyes:
Hala bekliyorum ama diğer pcnin sıkıntısı neymiş diye ^^

7

Wednesday, October 21st 2015, 11:52am

PINK kullandığın windows sürümünü söylermisin ?

8

Wednesday, October 21st 2015, 12:01pm

ÇiLeK

Intermediate

• Send private message

Evet doğru, unuttum ben onu.
Canabis'le pcler aynıydı bizim. O sıkıntı yaşamıyodu ama windows değişince de bayağı farketti. Daha rahat çalışıyor.

9

Thursday, October 22nd 2015, 1:56pm

Senin daha 1 hafta olmuş. Bak bu benim ticket attığım tarih; Creation date : 15/8/15 6:02 PM
Oyun yarım saatte bir kapanıyordu.
Denemediğim şey kalmadı.
Aynı pc, aynı ekran kartı başkasında var. O sorunsuz oynuyor 8|

2 AYDAN fazla oldu, hala cevap yok. :D
İlk 1 ay geçince, ayıp olmasın diye otomatik bir cevap yapıştırdılar. Araştırıyoruz diye.
Ümidi kestim, yeni pc aldım. :D
Şimdi sorun yok çok şükür. :rolleyes:
Hala bekliyorum ama diğer pcnin sıkıntısı neymiş diye ^^

Of kötü olmuş :D Niye böyle yapıyorlar ki acaba?

PINK kullandığın windows sürümünü söylermisin ?

Windows 10 Home Single

10

Thursday, October 22nd 2015, 2:39pm

ÇiLeK

Intermediate

• Send private message

Hmm, bizim Win7'ydi, 10'u yüklemiştik daha sonra.

11

Saturday, November 21st 2015, 10:23am

Sorunum hala devam ediyor yardım edebilecek birileri var mı acaba? özledim allods online oynamayı

12

Saturday, November 21st 2015, 3:01pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Sorunum hala devam ediyor yardım edebilecek birileri var mı acaba? özledim allods online oynamayı
Geçenlerde buna benzer hata bir kişide daha olmuştu ve format atarak düzeltmişti sorunu.Alakasız gelebilir bence dene.
.

13

Saturday, November 28th 2015, 1:21pm

Bugün bir kere daha tıklıyayım oyuna dedim ilginç bir şekilde hata verdi ama yinede oyuna girdi :D Teşekkürler herkese

14

Friday, September 30th 2016, 2:06pm

Oyundan atma sorunu

2 gündür oyuna girdikten 5 dakika sonra oyundan atııyor. internetimle ilgili bir sorun yok çünkü evdeki 2. bilgisayardan rahatça oynanabiliyor. sizce bunun sebebi nedir ?

15

Friday, September 30th 2016, 5:10pm

Discotech

Professional

• Send private message

Donanımsal olduğunu düşünüyorum anlık kopmalar yaşıyormusun?
.

16

Friday, September 30th 2016, 8:21pm

Bazen benim de başıma gelir. Haftalık bakımdan sonra yüklenen dosyalardan birinde uyumsuzluk oluyor. Eğer sende de durum aynıysa şunu yapman çözebilir.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Allods Online My.com\Allods Online TR\bin

Steamden oynadığım için Steam klasörüne giriyorum. Steamli değilsen yine bu bin klasörünü bir ara. Burada bir launcher.exe var. Çalıştırdığında da çekiç ikonunu görürsün, dosya bütünlüğü kontrolü yazıyor. Hatalı dosyayı yenilerse hallolur sanırım.

Oyun kapanınca hata penceresi geliyorsa ve çalışmayan dosya ismi varsa hata yazısında, bu dosyayı silip de çekici başlatırabilirsin. Onarır.

Tabi bu benim sorunumun çözümü, sende böyle mi bilemedim. Yine de denemeye değer.

2 günden beri dediğin için ekran kartında falan sorun yoktur sanırım. Driverleri yine güncel tut elbet.

İyi oyunlar.

17

Saturday, December 24th 2016, 4:50pm

LezBieN

Trainee

Occupation: Pasta Ustası

• Send private message

Portal hatası

Where this problem

18

Saturday, August 12th 2017, 8:48pm

Dosya Bütünlüğü Sorunu

Oyundan normal bir şekilde çıkış yaptıktan sonra My.com üzerinden tekrar oyuna giriş yapmaya çalıştığımda ''Oyun dosyaları hasarlı'' diyor ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruluyor. Doğrulama bittikten sonra 2-3 saniyeliğine bir şeyler indiriyor ve ''Oyun başarılı bir şekilde tamir edildi'' gibisinden bir mesaj geliyor. Bu mesajın ardından oyuna girmeye çalıştığım zaman tekrar ve tekrar dosya bütünlemesi yapıyor.

Bu sorun 3-4 günde bir başıma geliyor. Neden oluyor veya ne yapınca düzeliyor tam çözemedim ama artık canımı sıkmaya başladı. :cursing: :cursing:

19

Sunday, September 17th 2017, 9:13am

Aynı sorun bendede olmaya basladi bi türlü oyuna giremiyorum girmeye calissamda 30 dk falan sürüyor dosya dogrulama tekrar oyunu mu indirmem lazim düzelmesi icin

20

Wednesday, September 20th 2017, 7:23am

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba

Sorunun ekran görüntüsünü alarak bizimle paylaşır mısınız ?
.