You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, November 5th 2015, 4:46pm

Gizemli Mağara. İnci Yüzük.

Kalua adasından alıyorum bu gorevi. npc elementın hayır duasını al diyor. tıklıyorum. tabıkıde bişey olmuyor. bende herşey tamam sanırım gorev yerıne gıdeyım dıyorum. gidincede elementın hayır duası(böyle birşeydi ismi) lazım diyor.Anlamıyorum nerden alcam bu hayır duasımıdır koruyucu duamıdır. gorevdede herzamanki gibi bi açıklama bulunmuyor . onun yerıne saçma bir şeyler yazıyor. bilen hatırlayan bırı varsa soylerse sevinirim.

2

Thursday, November 5th 2015, 5:17pm

Merhaba
Bu görevi yaparken mağaradaki npc ile konuştuktan sonra 3 element var onların içlerine girerek mob u kesmen gerekiyor. yaratığın üzerindeki buff sürekli değişir o an hangi buff var ise mob da o elementin içine gireceksin ve mob u kesmeye çalışacaksın hepsi bu kadar iyi oyunlar.

İyi Forumlar.

3

Thursday, November 5th 2015, 5:57pm

sorun şuki mağaraya giremiyorum :)

4

Thursday, November 5th 2015, 6:17pm

Görevini iptal et önce sonra tekrar al görevi ve anlattığım şekilde tamamla takıldığın görevlerde buradaki linkten destek alabilirsin.

Buradan elementlerin hayır duası görevindeki eksiğine bakabilirsin. iki aşamadan oluşan bir görev adım adım yaparsan bitirirsin.

Rate this thread