Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Yeniden Başlamak için Bi Sorum Var

Arkadaşlar Merhbaa Oyunu 1.5 sene önce bıraktım fakat yeniden başlamak istiyorum iki server var şuanda biri ücretli server biri ücretsiz ücretli serverda oyuncu potansiyeli nedir oynuyan varmıdır ? kararsız kaldım yardımcı olun lütfen ?( ?( ?(

2

Merhaba ücretli sunucuda oynayan türk oyuncu sayısında şuan okullar ve iş yüzünden düşüş var fakat F2p de ittifak yada imparatorlukta türk oyuncu sayısı yüksek yanı sıra oyuna getirilen item geliştirme kolaylığı yeniden başlamayı düşünen bir çok oyuncu için çok ideal oldu. İyi oyunlar

İyi Forumlar.

3

merhaba konuma yorum yapmışsınız şöyle bir sorum olucaktı
paralı server da oyuncu sayısı daha az galiba f2p de oynuyorum 65 lwlım fakat paralı serverıda düşünüyorum sizin tavsiyeniz ne olur paralıya geçmem konusunda teşekkür ederim

4

Paralı server daki oynayan oyuncular var ama onlarında bir şikayeti oyuncu azlığı zindanlara ölüm arenalarına girememe gibi şikayetleri var örnek veriyorum oradaki oyuncu kitlesinin genelde oyuna girdiği saat dilimi aksam 6 dan gece 12 1 civarına kadar.. Onun için p2p deki oyuncu azlığından şikayet eden çok ama oynayan kesim tabikide var yabancı dilin varsa güzel birlikler var bir arada olan keyifli vakit geçiren, türk birliklerinde bir durgunluk söz konusu şuan, F2p de bu sorunları şuan için yaşamıyorsun fakat taşı mahfazası tam olan adamlardan yeni başlayan oyuncular sürekli dengesizlik olduğunu söyleyip şikayet ediyorlar aklınıza gelen ya aylık ücretli sunucuya geçerim yada burada f2p de kalıp yavaş yavaşta olsa karakterimin eksiklerini tamamlarım diyerek oynayabilme olasılığınız var daha çok aktivite imkanı olduğu için sıkılmadan oynama olasılığınız yüksek.

5

6

Metal_Militia

Anfänger

Beruf: Student

• Nachricht senden

Aboneli serverin tek eksiği kullanıcı şuanda. Geri kalanı cennet. Aboneli sunucuya bekleriz.
Name & Server : Nightwish - Smugglers Paradise

Side : League / İttifak

Level & Job : 65 - Wizard

Guild : Avarice

Rank : Senior Officer / Memur

7

Aboneli server'a geleceğim arkadaşım f2p de millet baya ilerde çok fazla para harcamam gerekir ama aboneli server daha iyi geldi 1 2 gün içinde sizlerleyim ^^

8

Metal_Militia

Anfänger

Beruf: Student

• Nachricht senden

Aboneli server'a geleceğim arkadaşım f2p de millet baya ilerde çok fazla para harcamam gerekir ama aboneli server daha iyi geldi 1 2 gün içinde sizlerleyim ^^

Süpersin :thumbup:
Name & Server : Nightwish - Smugglers Paradise

Side : League / İttifak

Level & Job : 65 - Wizard

Guild : Avarice

Rank : Senior Officer / Memur

9