You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, November 23rd 2015, 7:02pm

Ödeme sistemi

Arkadaşlar allodsu uzun bir süre önce oynuyodum herşey güzeldi şimdi tekrar üye oldum indiricem fakat bi ödeme sistemimi var yani aylık ücretlendirme? ?(

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (Nov 23rd 2015, 7:06pm)

2

Monday, November 23rd 2015, 7:10pm

Merhaba

Allods' u oynaya bileceğin iki sunucu var bunlardan biri Free to play yani ücretsiz sunucu diğeri ise Pay to play yani aylık üyelik alarak oynaya bileceğin sunucu. Hangi sunucuda oynamak istediğin sana kalmış.

3

Monday, November 23rd 2015, 7:14pm

Merhaba

Allods' u oynaya bileceğin iki sunucu var bunlardan biri Free to play yani ücretsiz sunucu diğeri ise Pay to play yani aylık üyelik alarak oynaya bileceğin sunucu. Hangi sunucuda oynamak istediğin sana kalmış.
peki aralarındaki fark nedir para benim için sorun değil üstünlük farkı yoksa zamanla ben p2p sunucusunada geçerim :thumbsup:

4

Monday, November 23rd 2015, 7:19pm

Oradaki seçenek sana kalmış f2p nin şuan ki oyuncu sayısı ile p2p deki oyuncu sayısı arasında çok fark var p2p deki arkadaşların rahatlığı Runelerin olmaması ve hiç bir mahfaza iteminin olmamasından kaynaklı hiç bir savaş bineği yok düzey yok kim daha iyi karakterine sahipse onun kazandığı adil bir durum söz konusu f2p de bu durum biraz daha farklı. Yani karar sana kalmış..

5

Monday, November 23rd 2015, 7:36pm

Oradaki seçenek sana kalmış f2p nin şuan ki oyuncu sayısı ile p2p deki oyuncu sayısı arasında çok fark var p2p deki arkadaşların rahatlığı Runelerin olmaması ve hiç bir mahfaza iteminin olmamasından kaynaklı hiç bir savaş bineği yok düzey yok kim daha iyi karakterine sahipse onun kazandığı adil bir durum söz konusu f2p de bu durum biraz daha farklı. Yani karar sana kalmış..
tamam hocam bi insin şu oyunada tamamen giriş yapayım sunucuların kapanma durumu gibi bişey olmaz dimi çünkü çok uzun süredir olan bi oyun ben bu oyunu hep takip ettim uzaktan

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (Nov 23rd 2015, 7:51pm)

6

Monday, November 23rd 2015, 7:53pm

Oyunun sunucularının kapanması gibi bir durum söz konusu değil. Şimdiden iyi oyunlar. Hoş geldin.

7

Thursday, March 3rd 2016, 2:35pm

Occupation: Mali Müşavir

• Send private message

aylık ücret ne kadar ben bir türlü bulamadım o kısmı? çok bir şey değilse neden olmasın :D

8

Thursday, March 3rd 2016, 2:40pm

aylık ücret ne kadar ben bir türlü bulamadım o kısmı? çok bir şey değilse neden olmasın :D
Paylaştığım linkten merak ettiğin bilgilere ulaşabilirsin ;

P2P abonelik sayfasi

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

Rate this thread