You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, December 19th 2015, 7:28pm

Oyuncu sayısı?

Herkese selamlar ben p2p ye abonelik almayı düşünüyorum 2-3 arkadaş beraber başlayacağız bir sorum olacak türkler genelde hangi tarafta imp mi yoksa ittifak mı birde genel olarak oyuncu sayısı nasıl f2p oynamıştım daha önce oyuncu sayısı ordaki kadar var mı ?

2

Sunday, December 20th 2015, 6:25pm

iki taraftada 4-5 türk var, aktif oyuncu sayısı akşamları lig tarafında 10-15 civarı oluyor f2pden cok daha az. 7.0 da çok kişi başlayacak oyuna ama

3

Tuesday, December 22nd 2015, 5:31pm

imparatorluk tarafıda aynı şekil genel olarak toplam sunucuda 100 kişi oynayan vardır aktif oyuncu sayısı raid dominion hariç genellikle imaparatorluk tarafındada 10 15 kişi

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

4

Wednesday, December 23rd 2015, 7:00pm

p2p ittifak

Ben p2p sunucuya başlamayı düşünüyorum ancak girebilceğim Türk çoğunluk bulunduran ve yardımcı olcak bir birlik var mıdır ?

5

Wednesday, December 23rd 2015, 7:12pm