You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, December 21st 2015, 9:14pm

• "The Rainmaker" started this thread

Occupation: Öğrenci

• Send private message

Oyun Steam'e Ne Zaman Geliyor ?

Merhaba arkadaşlar. Allodsu ilk çıktığı zaman başlayıp yaklaşık 1 yıl oynadım. Severek oynadığım ender MMORPG oyunlarındandı. Başka oyunlara merak sarmam ile oyunu bıraktım. Geçen yaz oyunun Steam e ekleneceğini duyunca tekrar başlamaya karar verdim. Aradan uzun bir süre geçmesine rağmen oyun hala Steam e eklenmedi. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar konuyu aydınlatırsa sevinirim. Teşekkürler.
TURKEY-Dregord

2

Monday, December 21st 2015, 11:14pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Steam için çalışmalar devam ediyor.Umarım yakında geçeriz bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz.
.

3

Sunday, January 3rd 2016, 12:48pm

Steam'e gelince ne olacak ki ne gibi değişiklikler olacak? Ben pek bilmiyorumda

4

Sunday, January 3rd 2016, 7:39pm

7.0 güncellemesinden önce Steam'e katılmamız münkün görünmüyor. Yılın 2. veya 3. çeyreğinde olabilir.

5

Sunday, January 3rd 2016, 7:52pm

af beklentisi

bu aşamada bir kısmı af olması mümkünmü olursa en azından satış vs suçundan bizim gibi kişilerde steam a accountlarını bağlkaya bileceklermi merak ediyoruz açıklarmısınız

6

Monday, January 4th 2016, 6:51am

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

bu aşamada bir kısmı af olması mümkünmü olursa en azından satış vs suçundan bizim gibi kişilerde steam a accountlarını bağlkaya bileceklermi merak ediyoruz açıklarmısınız
Böyle bir durum gündemimizde yok.
.