You are not logged in.

21

Sunday, March 29th 2015, 8:30pm

Hata

Bu hatada neyin nesi böyle, rusca bilmiyorum ne yazıkki :D

22

Wednesday, July 8th 2015, 7:17am

• "halil011halil" has been banned

Occupation: Allods Da Oynuyor

• Send private message

Taşınmadı

Merhaba,

***** isimli karakter ***********@outlook.com isimli hesaba aktarılmıştır.

Allods Ekibi
fakat daha gelmedi karakterlerde yok :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
HaliliBo Gücü Ardında Bırak

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Jul 8th 2015, 7:25am)

23

Wednesday, July 8th 2015, 7:26am

Selamlar.

Gün içerisinde tekrar deneyiniz, bende konu ile ilgilenip yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi Forumlar.

24

Thursday, July 16th 2015, 3:34pm

Güncelleme Sorunu

74 mb lık güncelleme hiç bir şekilde ilerleme göstermiyor Ama bazı arklarda indirip girilebilindigini söylediler sorun client ise haber verin kaldırıp yeniden kuralım degil ise ne zaman düzelecegini haber verin rica etsem

25

Tuesday, July 28th 2015, 10:39am

• "halil011halil" has been banned

Occupation: Allods Da Oynuyor

• Send private message

Hesap Taşıma Nasıl Olur? [İçeri Gir]

İlk Olarak Hesabımıza Giriş Yaparak Destek Butonuna Basıyoruz

Daha Sonra Hesap Taşıma Sorunlarına Basıyoruz.

Sayfamız Açıldıktan Sonra Ekibine Sorgu Oluştur A Basıyoruz

Açılan Sayfayı Resimdeki Gibi Doldurup Sorguyu Gönder Butonuna Basıyoruz

Daha Sonra Sorgularım Sekmesinden Takip Edebilirsiniz.

HaliliBo Gücü Ardında Bırak

26

Saturday, November 7th 2015, 11:36pm

Oturum Açma Kullanılamıyor

Arkadaşlar oyunun launcerini açarken boyle bi hata alıyorum. haliyle oyunada giremiyorum. nasil düzelticem?
Edit=sorun çözülmüştür. Başınıza bu hata gelirse Mygame'sin çalışan tum programlarını kapayıp baştan açın.

This post has been edited 1 times, last edit by "Pacenko" (Nov 7th 2015, 11:43pm)

27

Sunday, January 3rd 2016, 7:51pm

Oyuna Başlarken Bir Hata Oluştu

Merhaba arkadaşlar ilk önce my.com game center'a giriyorum çünkü burası olmazsa Allods'u açamıyorsunuz herneyse ilk önce orayı açıp oyuna giriyorum ve diyor ki ''Oyun başlatılırken bir hata oluştu. (Hata kodu 1.2) Sorun devam ederse lütfen teknik destek forumumuza başvurun.'' Yeni bir oyuncuyum daha önce 5 6 kez oyuna girdim ama şimdi böyle bir hata veriyor lütfen yardımcı olun

28

Sunday, January 3rd 2016, 8:27pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Oyunun yüklü olduğu yerden launchere tıkla öyle bi giriş yapmayı dene .
Bilgisayar/(C-D)/Mygames/Allods online/bin/launcher tıkla bi dene.
Eger aynı hatayı verirse eksik dosya kontrolü yap tekrar aynı hatayı verirse destege ticket

29

Saturday, March 19th 2016, 11:28pm

Savaşçının Depar Yeteneği Tıkanıyor

Yenisi gibi gelişim aşamasını açtığımızda her öldürmede depar yeteneği 10 saniye kısaltıyor. Mobları biraz seri kestiğimizde depar yeteneğinin yenilenme süresi üstteki resimde olduğu gibi tıkanıyor ve yenilenmiyor. Deparın normal yenilenme süresi 25sn. Tıkandığı zaman yenisi gibi gelişim aşaması etkisini kaybediyor ve bu tıkanıklığın sona erip yeteneği kullanma imkanımız olması için deparın normal yenilenme süresi (25sn) kadar bekliyoruz.Kısaca özetlersem;

Gelişim aşamasını açtığımız halde gelişim aşaması işlevini yerine getirmiyor tam tersi yeteneği kullanmamızı engelliyor.

Bu sorunun kısa sürede çözülmesini umuyorum iyi forumlar.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

30

Monday, June 20th 2016, 5:15pm

1000 kristal

steam uzerinden 1k kristal aldım gelmedi. steam parayı aldı faturamda gözukuyo destekte steama gitmiştir diyo steamda kristal nereye gittiyse bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

31

Friday, July 22nd 2016, 6:35pm

LezBieN

Trainee

Occupation: Pasta Ustası

• Send private message

Oyun Açilmiyor!!!

eskiden allodsu indirip direk oyuna başlardık şimdi indirdim iki saat gökyüzü kaplıcasına gitmeyi bekliyorum böyle saçma birşey olamaz oyunu böyle parça parça indirmek yerine birkere insin tam insin yeni başlayan oyuncular bütün haritalara girişte böyle olcak sanır ve oyunu bırakır şunu parça parça yerine tam birkereye çevirin allah için yaa!! :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:

32

Sunday, August 28th 2016, 4:54pm

Dominyon araçlarım gitti !!

P2P serverda koleksiyoncu sürümü ile gelen 50 tane ''Dominyon araçları'' itemim bankacıdan 30 luk çanta alıp kullanmam ile 1 taneye düştü oyundan çıkıp girdim ve hiç bir türlü düzelmiyor . ve satıp veya kullanmadığımdan eminim. :S :S :S

33

Friday, October 21st 2016, 3:20pm

VeteraN

Beginner

• Send private message

oyunun 9.53 gb kurulumunu indirdim fakat oyunun klasörü yok

oyundan klasörlere bakınca gözüküyor fakat normal windows gezgininden bakınca yok oyunu açamıyorum

34

Sunday, November 6th 2016, 10:16am

Mouse'yi Algılamıyor

Tam ekran yapınca mouse çalışmıyor, menülere tıklayamıyorum.

This post has been edited 1 times, last edit by "Xecutioner" (Nov 6th 2016, 10:52am)

35

Wednesday, December 7th 2016, 2:56am

Clamori

Beginner

Occupation: Student

• Send private message

Steam üzerinden My.Com Launcher'a giriş yapamıyorum

başlıkta da belirttiğim gibi steamdan my.com açtığımda otomatik olarak steam hesabıma giriş yapması gerek fakat giriş yapmıyor. normalde hesap adımın yazdığı yerde de you are not logged in yazıyor. steam üzerinden oynadığım hesabıma başka bir şekilde girebilir miyim? sorunumu nasıl çözebilirim?
The time has came up! Its happening!

36

Saturday, May 20th 2017, 12:56pm

Oyun Doğrulanması

oyuna her giriş yaptığım zaman my games/allods online / oyna tıkladığımda oyun dosyası doğrulanması geliyor bu bazen 1 2 saat bazende 30 dk sürüyor bunun bir çözümü yokmu sanki her girdiğimde güncelleniyormuş gibi birde internetten yiyor
user_14302050 has attached the following image:
  • Ekran Alıntısı.PNG

37

Friday, June 2nd 2017, 2:07pm

Oyun indirme linki

Oyunu indirme linkinin olduğu sayfada şöyle bir yazı var, 6 gb indirmeme rağmen hala oyuna giremiyorum? Launcher çalışmıyor? AOnline.exe çalışmıyor? Hani beklemek zorunda değildim, niye bekliyorum? Daha önce indirdiğimde beklemeden girmiştim oyuna. Ayrıca 8 gb disk gerekli demesine rağmen oyun 10gb görünüyor (hadi o windows'un saçmalığı diyelim). sanırım güncellemiyorsunuz sayfaları, bakımsız, üzerinde uğraşılmadığı belli oluyor. :thumbdown:

• AllodsLoader.exe (6.5 Mb) dosyasını indir ve kur
  • Oyun istemcisinin indirilip kurulmasını bekle (1 Gb)
  • İstemci kurulur kurulmaz oyunu çalıştırabilirsiniz. Güncellemenin indirilmesinin tamamlanmasını beklemek zorunda değilsiniz.
  • Orta ve düşük önceliğe sahip dosyalar ve yüksek çözünürlüklü dokular, siz oyunu oynarken indirilir.

Rate this thread